Усатая полосатая• 16 февраля 2023
Щоб ви відповіли на таке? Я права?
"Це чупа-чупс.Він гарантовано нешкідливий. " - це так мені заявили знайомі.
Мотивують, що фірма слідкує за своєю продукцією.
А я вважаю, що це хімія -хімія.
Мова про дитину 13 років.
Ви своїм дітям даєте таке?
А я вважаю, що це хімія -хімія.
Мова про дитину 13 років.
Ви своїм дітям даєте таке?
ротцвеники• 16 февраля 2023
Ответ дляУсатая полосатая
О! Я ’ твердошкура’, мене нічим не виведуть порадниці- перевірено.
Але такої думки дотримуюсь як і Ви
А можете поділитися, що ви дозволяєте своїм дітям і який вік?
Не против• 16 февраля 2023
Ответ дляХомяк с пастой
Вічно будете в селі дитину тримати?
Моя в Європі і добре дивиться, що їй їсти
Ксерокопия ночи• 16 февраля 2023
Ответ дляНе против
Боже, скільки добрих людей в коментарях. Автор, тримайте свою позицію. Я у свій час добилась, щоб такого г... прибрали з продажу в шкільному буфеті, коли дитина була мала і не свідома. Нині вс16 років сухариків, чупачупс, чіпсів для неї не існує, просто не спрймає, як ісковбаси з сосисками, бо наша сім´я не вважає це за їжу,,вже краще 2 рази на тиждень з´їсти шматок м´яса, ніж щодня ото невідомо що і з чого накручене. З дитинства привчена дитина їсти нормальну їжу і не схоче того г...
Якщо м´ясо 2 рази на тиждень у підлітка, розкажіть,як з чого набирає норму жирів щодня?
Моя дитина сосмок теж не їсть, раз на декілька місяців, о жах, чипси можуть бути. О, але пів року точно не було...мо, купити.
Але цікавить чужий досвід, як з м´ясом 2 рази на тиждень забезпечують збалансоване харчування підлітку інші.
БершкомангоЗар• 16 февраля 2023
Ответ дляМальчун-задирун
13??? Не вы шо, это же зло в чистом виде))
Усатая полосатая
• 16 февраля 2023
Ответ дляХомяк с пастой
Вічно будете в селі дитину тримати?
війна покаже....
ротцвеники• 16 февраля 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
А моему 17 лет, наелся Haribo без разрешения. Сейчас пойду по заднице надаю и в угол поставлю 🤣🤣🤣
На ютубі є відео, як ведуть себе желейки у вашому шлунку) рекомендую до перегляду. Їх можна вживати в день кілька штучок, не більше, але я не знаю дітей, які б дотримувалися цього правила.
Не против• 16 февраля 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Це я про дорослих, для прикладу. В сосисках жирів точно не знайдете. Я не дієтолог, підбирайте раціон за своїми потребами і можливостями
ТрубоДурочка• 16 февраля 2023
Ответ дляПодумывающая
В 13 років ви ще контролюєте їсти йому цукерку чи ні?
В школі вони і чіпси купують, і колу. І ваш такий же
Я контролирую, школы у нас нет.
Аллергик.
Съел на днях печенье румынское без спроса, лицо опухло, красное чешется, глаза болят! Намазала элокомом, сошло.
Аллергик.
Меряно-перемеряно• 16 февраля 2023
Он сам себе уже такое покупает уже.
Всегда старалась приучить к здоровому питанию, но без фанатизма.
Усатая полосатая
• 16 февраля 2023
Ответ дляротцвеники
Я ж написала який вік. Дотримуюся здорового збалансованого харчування. Цукерки , жуйки , солодощі- зі ’скрипом у серці’
ротцвеники• 16 февраля 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Ви готували зефір самі бодай раз? Здивуєтеся, але в ньому цукру не набагато менше, ніж у льодяниках. Там більша частина у складі той самий цукор, просто інша консистенція.
Вас в солодощах лякає тільки цукор? Я не бачу нічого страшного, якщо дитина з’їсть зефірку (звичайну, не маршмелоу). Зефір такий солодкий, що нормально привчена дитина не з’їсть його забагато, бо знудить. І контролювати навіть не потрібно буде.
Ксерокопия ночи• 16 февраля 2023
Ответ дляНе против
Ок, дорослим теж білок потрібен. Я про білок запитувала, перечитайте ще раз уважно. То з чого норму білка набираєте для збалансованого харчування?
Усатая полосатая
• 16 февраля 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
крім м’яса можуть бути бобові та риба
Усатая полосатая
• 16 февраля 2023
Ответ дляротцвеники
Дякую за пораду, гляну
Хомяк с пастой• 16 февраля 2023
Ответ дляУсатая полосатая
війна покаже....
Що покаже? У вас підліток, якому потрібне нормальне життя
Ксерокопия ночи• 16 февраля 2023
Ответ дляротцвеники
Просто тут тема про жахливий льодяник, а він теж просто цукор. Питання власне тільки в тому, скільки його споживає людина,якщо, звісно, немає медичних причин не вживати взагалі.
ротцвеники• 16 февраля 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Думала, що 13 років - то вік дитини знайомих, які купують чупа-чупси.
Жуйки шкодять шлунку, навіть лише одним запахом.
Не против• 16 февраля 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Ще рпз перечитайте, я не дієтолог і вам не маю звітувати про жири
Мова про інше, свої зауваження переведіть на себе, читайте уважно теми, поводьтесь пристойно, що за наїзди
Хомяк с пастой• 16 февраля 2023
Ответ дляНе против
Ми теж зараз в Європі і діти вільно ходять в магазини, купують абсолютно різне
Пыхтелка• 16 февраля 2023
13 років?
питання про чупа-чупс? серьозно?
а попу вже сам витирає?
звісно всі дають, але мінімум з 11 вже не проконтролюєш, вже всі купують самі що хочуть!
а чупа-чупс лише цукерка,
ви що в дитинстві цукерок не їли?
питання про чупа-чупс? серьозно?
а попу вже сам витирає?
а чупа-чупс лише цукерка,
ви що в дитинстві цукерок не їли?
Мурзилка• 16 февраля 2023
Ответ дляротцвеники
Автор, згадався анекдот. Гастроентерологи рекомендують дітям льодяники, а стоматологи - шоколадні цукерки)
Просто долгое соприкосновение леденцов не очень хорошо для зубов ))
А чего гастроэнтерологи леденцы рекомендуют - я не в курсе ))
Ксерокопия ночи• 16 февраля 2023
Ответ дляУсатая полосатая
крім м’яса можуть бути бобові та риба
Багато що може бути. Я ж запитую конкретну людину, що радить,як правильно харчуватися, з власного досвіду.
Білок є різниця, він ще й засвоюється по-різному. То у цікавлюся практичним досвідом конкретної людини, яка пропагує як правильний варіант м´ясо 2 рази на тиждень, хочу побачити інші дні для повної картини
Усатая полосатая
• 16 февраля 2023
Ответ дляМиззери
13 лет?
Пусть сосет конфету лучше а не энергетики
Почему у вас вообще разговор зашёл от этом ?
по енергетики мова була ще в 4- 5класі, і вплив на організм
Ясамаякрасивая)• 16 февраля 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
То почитайте склад, а потім думайте. Мої не валять чупа-чупс, бо просто не люблять. Але там як барвник то цукровий колер (районний цукор), то каротин (він у рослинах є природно).
Ну, думати треба не на основі фантазій, а на основі фактів, тоді висновки правильніші з того думання
почитала, який цукровий колер? кармін чи може FCF? барвники (екстракт паприка, карміни, куркумін, діамантовий блакитний FCF).
крім цукру, соди і солі там ще олія гідрогенізована, мальтодекстрин
Железный коготь• 16 февраля 2023
Ответ дляротцвеники
В ідеалі замість шоколаду - зефір (шоколад ще й збуджує нервову систему). А замість льодяників - пастила, але в упаковці щільно закритій (як у равлика боба чи в стіках), бо кілька разів потрапила на домашню - згірклу, зіпсовану. Пастила, як виявилося, не може довго зберігатися, якщо є доступ до повітря.
А мы с вами профессиональные дантисты, смотрю