Неугомонная• 16 февраля 2023

До какого возраста уместно обращение "девушка"?

Как вы думаете, до какого возраста уместно обращение девушка и когда нужно говорить женщина? Имеется ввиду, что хорошие внешние данные, нет лишнего веса и т. д. И как правильно женщине 70+ обратиться к 40+? Девушка или женщина? Заметила, что сверстницы 40+ говорят друг на друга девушка, а женщины старшего возраста таких же называют женщинами. Как правильно?
Пожарник• 16 февраля 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Ну як і в нас в пані, і панно, якщо вже так. Мадам і мадемуазель. Місіс і місс. У румун, здається, тільки одна форма звернення - доамна.
Панно це кличний відмінок від пані.
автор Неугомонная • 16 февраля 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Так, саме ’якщо’
Ви не знаєте значення цього слова? Перекладу на російську - ЕСЛИ. Так зрозуміліше?
Боже, яка язва! Скільки у вас жовчі та ненависті! Я співчуваю вам.
Птица Говоруша• 16 февраля 2023
Ответ дляD.e.l.e.t.e
Ну так выпускайте свой яд в другом месте. Из-за таких как вы нормальное общение на форуме стает редкостью.
Нацепили аноним и пошла душа в рай. Не прокатит.
Добра вам ❤️
Як там ваш поет писав - мої мислі, мої скакуни... 🎠🎠
Ля-ля-ля• 16 февраля 2023
Ответ дляНеугомонная
Навіщо ви мене обзиваєте?
Ви до чого чи захотілося поображатися на репліку, що стосується певної категорії?
Птица Говоруша• 16 февраля 2023
Ответ дляПожарник
Панно це кличний відмінок від пані.
Ні
Пані не змінюється за відмінками.
А панно це клична форма від панна.
автор Неугомонная • 16 февраля 2023
Ответ дляD.e.l.e.t.e
Добра вам ❤️
Це точно! Анонім птиця говоруша ображена зла жінка.
Птица Говоруша• 16 февраля 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
На злодієві капелюх горить
ВсеЧетко• 16 февраля 2023
Ответ дляВ гости звали?
До 95 - девушка...
Вот обращение ’ женщина’ это деликатно, воодущевляюще и воздушно. Сразу видно, что в лучшем случае у той, что говорит 9 классов и ПТУ. И культура соответсвующая .....
Ля-ля-ля• 16 февраля 2023
Ответ дляПтица Говоруша
На злодієві капелюх горить
Тобто ви мене вирішили злодієм обізвати? Бо не зрозуміли нічого. Дуже дотепно ( ні).
Пожарник• 16 февраля 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Ні
Пані не змінюється за відмінками.
А панно це клична форма від панна.
Точно, спасибо
Птица Говоруша• 16 февраля 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
То ви образились на оркиню? Хіба...
Ля-ля-ля• 16 февраля 2023
Ответ дляПтица Говоруша
То ви образились на оркиню? Хіба...
То автор на себе приміряла оркиню і вирішила образитися, або за оркінь кидатися.
автор Неугомонная • 16 февраля 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
А цей анонім Птица говоруша тут всіх обзиває. Мене також . Зайшла в тему і гадить.
Ля-ля-ля• 16 февраля 2023
Ответ дляНеугомонная
Мене тільки ви тут обізвали і більш ніхто.
Птица Говоруша• 16 февраля 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
То я ж за неї і кажу.
Японский Городовой• 16 февраля 2023
я помітила, що жінки мене називають жінка, а чоловіки і молоді хлопці дєвушка. То я не розстраююсь, думаю жінки із вредності :)))
40+
А так то да, дівчина звісно приємніше. Особливо коли мене колега на новій роботі хотів посватать за свого сина 35років, він подумав, що я моло і незаміжня :)
Кондуктор троллейбуса• 16 февраля 2023
Не вижу ничего ужас ужасного в слове женщина, это просто пренадлежность к полу. Почему женщин так от него коробит непонимаю.
Птица Говоруша• 16 февраля 2023
Ответ дляНеугомонная
Як я вас обізвала?
автор Неугомонная • 16 февраля 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Дивлячись хто і кому говорить. Якщо молодь старшій жінці- то норм, якщо жінка дуже похилого віку молодій жінці- то не дуже. І також помітила, що чоловіки говорять дівчина, а жінки старшого віку- жінка.
Котомафия• 16 февраля 2023
Заметила, что мужчины молодого и среднего возраста в основном
называют девушкой в мои 45. Мужчины в возрасте - девочкой))), а женщины, особенно старшего возраста - почти всегда женщиной.
Кондуктор троллейбуса• 16 февраля 2023
Ответ дляНеугомонная
Нет, не понимаю почему ’женщина’ это обидно? Как это может быть обидным, чем плохо быть женщиной?
автор Неугомонная • 16 февраля 2023
Ответ дляКотомафия
О! У мене та сама історія! Тому і тему створила, запитую. Думаю, може не розумію чогось.Цікаво, як в інших.
автор Неугомонная • 16 февраля 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Ні, це не образливо. Просто я наприклад на дівчину 25 років кажу дівчинка, і аж ніяк не жінка, бо вона мені в доньки годиться. А від жінки 70+ коли чую жінка, то думаю вже таких бабцями називати.( Шуткую) А чоловіки жінкою не називають ніколи. Невже це жінки такі?
Кондуктор троллейбуса• 16 февраля 2023
Ответ дляНеугомонная
Они просто льстят. Женщины страшно боятся возраста, хотят быть моложе, выглядеть моложе, мужчины это знают и просто подхалимничают.
Совбез• 16 февраля 2023
До 60ти, потом только девочка
Совбез• 16 февраля 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
Для меня девушка это лет так до 60, потом уважительное мадам.
А для меня до 60ти - девушка, после 60ти все - девочки
Откушу что там торчит• 16 февраля 2023
Я к маминым подругам обращаюсь , девочки. Им по 70+/- они прям млеют
Зяблик протестант• 16 февраля 2023
Мене в 47 називають в основному жіночка. Я мала і худа, завжди виглядала молодшою за свій вік. Чесно кажучи, мені не дуже приємно, але об´єктивно я дуже сдала за останній час і розумію , що на дєвушку вже не тяну. Але коли об´ємні тітки років за 60 звертаються Женщина, то хочеться їх чимось тріснути. Я сама стараюсь обійтись без звертання,по можливості
автор Неугомонная • 16 февраля 2023
Ответ дляЗяблик протестант
О, згодна повністю!
Не фонарь• 16 февраля 2023
Это очень индивидуально. Есть бабы в 20 и девушки в 50.