Бабушка Бетман• 16 февраля 2023

Чоловік їде в навчальний центр. Що зібрати? Порадьте

Дівчата, у кого чоловіки після військомату їхали в навчальний центр, що варто зібрати з собою?
Рюкзак, мильно-рильні, труси-носки, павербанк, телефон. А ще що? Ну, горнятко, миска, ложка...
Бачила тут теми з порадами, але щось не можу знайти
Швабристка• 16 февраля 2023
Ліки
автор Бабушка Бетман • 16 февраля 2023
Ответ дляШвабристка
Ліки
О, точно, дякую, аптечка
ТыЧиНеТЫ• 16 февраля 2023
Накидав тут список, що допоможе людині без досвіду бойових дій зібрати необхідне спорядження на 0.

Це не якась догма, але тут найнеобхідніші речі для того, щоб виконувати свою роботу та нормально відпочивати та відновлюватися.

- елементи персонального захисту: аптечка, броня, шолом, захист очей, вух, долонь...
- зброя, набір для догляду за нею, розвантажувальна сиситема, РПС, (якщо на броні,не носите) тощо.
- лопата (ЯКІСТНА ЛОПАТА), брусок для заточування.
- годинник (від простих касіо з вібробудильником!, до гармін інстинкт або тактикс)
- water source (туристична фляга, гідратор, тощо)
- складний ніж

- рюкзаки 2 шт. Великий 100+ літрів та меньший 35-40 літрів
- якістна спальна система (в полі дуже зимно), компресійний мішок для спальної системи.
- якістний карімат(краще за все стане складний гармошкою з одною рефлективною стороною).
- підсрачник (шмат карімата під дупу та стропа)
- м´які беруші (якщо побратими хроплять як хз що)
- опціонально: подушка туристична (надувна чи з синтетичних речовин) . Замість подушки можно ranger roll використовувати, або малий рюкзак...

- речі для особистої гігієни!

- пончо та вубі, профі мають 2 пончо, для себе та для позиціі, екіпу...
- декілька акб, шнурів та подовжувач з тройником!!!
- якщо маєте хронічні хвороби – ліки для себе.

- 2-3 комплекта форми, 2 пари взуття, крокси, туристичний рушник.
- термобілизна та фліс.
- тепла курта.
- 2 флісолві шапки, 2 бафа.
- шкарпетки, футблки, білизна.
- якісні рукавички, ’робочі’ та теплі.
- ліхтарик з червоним світлофільтром, 2 шт.
- блокнотик, ручки-олівці...
- паракорд.

Окремо можна виділити такі речі, як книги, навушники, плеєр тощо, але це все може бути і у смартфоні, якщо умови дозволяють їх використання.

Важливо: не беріть з собою нічого, що становить для вас цінність, все що ви берете в ’поле’ може лишитися там, або бути втраченим.

Підпишіть УСЕ своє майно, щоб не виникало плутаниці. Я маю на увазі АБСОЛЮТНО ВСЕ МАЙНО.

Ніяких безпалих рукавичок, здоровенних тесаків, поганого настрою та дурних питань.

P.S. Тут все, що треба, але за умов маневреної війни, інколи бажано один рюкзак 40-60+ літрів і пакувати всі свої речі в нього, бо транспорт диктує що ти маєш одягнути на себе весь індивідуальний захист взяти зброю і рюкзак на плечі і ’рухатись!’.

Репост допоможе, тож зробіть репост, будь ласка.

(с) Американський піхотинець (https://t.me/usinfantryman/)
автор Бабушка Бетман • 16 февраля 2023
Ответ дляТыЧиНеТЫ

- складний ніж

- речі для особистої гігієни!

- термобілизна та фліс.
- тепла курта.
- 2 флісолві шапки, 2 бафа.
- шкарпетки, футблки, білизна.
- якісні рукавички, ’робочі’ та теплі.
- блокнотик, ручки-олівці...
- паракорд.

Щиро дякую!
ротцвеники• 16 февраля 2023
Я військова.
Автор, + до того, що Ви написали ще кип´ятильник (маленький), кава, спортивний костюм, кросівки, резинові капці (в душ + можна в них по казармі ходити), рушник середнього розміру (темний, не маркий), косметичка з гачком для підвішування, ліхтар (краще налобний), термос на 0,5 - 1 л, вологі серветки (велика пачка + декілька маленьких), туалетний папір, капсули для прання (якщо будуть машинки) та господарське мило для прання трусів/носків. Ліки: мазь при розтягненні м´язів, таблетки від температури, від болю, від діареї.
І головне, не хвилюйтесь!))) Все буде Україна
автор Бабушка Бетман • 16 февраля 2023
Ответ дляротцвеники
Я військова.
Дякую))) я сама свого часу зв´язківцем була, і тато полковник у відставці, а от чоловік геть необізнаний))) зрештою, і я тоді відчегувала і додому. Тому якось розгубилася)) дякую
ШобВам_КакНам• 16 февраля 2023
Автор, вибачте, не зовсім по темі.
Чоловікові вручили повістку, з´явитися до військомату 24.02.. То це реально всіх відправляють на подібні навчання? Не знаю чого і очікувати...