Лукава_Кiшка• 16 февраля 2023
Це залежність від людини чи просто я так сильно люблю?..
Стосунки зараз на мені розриву повністю.
Зараз буде розлука на 3 тижні мінімум… і я вже відчуваю як буду сумувати сходжу з розуму
Впевнена що може там і зрадить і в клуби може піти . Я себе завжди так накручувала
Я у відчаї . Стосунки йдуть вже до кінця остаточно, йому ок .
Результат:
вже голосів:
49 (48.04%)
Дурнезаймись собою,його забудь
47 (46.08%)
Залежність
6 (5.88%)
Сильно любиш
Лукава_Кiшка
• 16 февраля 2023
І взагалі де та грант щоб щрлшуміти чи так сильно любиш людину чи то залежність ??
Играюся• 16 февраля 2023
Ви напевно дуже молода, я так любила лише в юності, з роками попустило, хоч чоловік той же)
Лукава_Кiшка
• 17 февраля 2023
Ответ дляДайте подуться
лошадь сдохла. слазь
та я вже і сама бачу, що це кінець. йому байдуже абсолютно що ми не будемо бачитись так довго ,,,,, сумувати він теж не буде а гуляти там і розважатись
і ще каже ти і так вже до мене нічого не відчуваєш
а коли рощуиіб що втрачаю то відразу мої почуття розростаються..а його вже ні, більше не любить мене
Залетная Я тут• 17 февраля 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
Любовь взаимна и приносит счастье. В одностороннюю любовь не верю, это зависимость (тоже в молодости через такое проходила).
Лукава_Кiшка
• 17 февраля 2023
Ответ дляЗалетная Я тут
Оце таке щось одностороннє тут…
Жена брата Админа• 17 февраля 2023
Отдохнёте, шо за истерика? А вы шо себя не понятно где нашли, сами с усами, пойти в клубы можете
Подметайло• 17 февраля 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
Шо за бред? Хоть сами читайте то, что пишите
палка-копалка• 17 февраля 2023
Автор, мила, скільки вам років і скільки ви разом?
Мене так крило за хлопцем в молодому віці тільки. Чомусь
Лукава_Кiшка
• 17 февраля 2023
Ответ дляПодметайло
Я хотіла запитати як побачити цю тонку грань між любов’ю і залежністю…
Даха-сваха• 17 февраля 2023
Ответ дляПодметайло
Девушке плохо, она плачет наверное.Зачем Вы так?
Лукава_Кiшка
• 17 февраля 2023
Ответ дляЖена брата Админа
Та йому байдуже.
Тут правильно написали
Кінець вже настав(
Тут правильно написали
Кінець вже настав(
Лукава_Кiшка
• 17 февраля 2023
Ответ дляпалка-копалка
Та вже не така молода 29..( а розумово 13, мабуть
Даха-сваха• 17 февраля 2023
Ну як можна бути з людиною, яка ймовірно зрадить? Вам не шкода себе? Ви ж рвете собі душу у періоди окремого проживання.
палка-копалка• 17 февраля 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
Я не знаю що у вас за стосунки і що порадити.
По своєму життю знаю: чим більше я вкладаю в себе, чимось займаюсь, цікавлюсь, менше розпилююсь на чоловіка, тим більше я йому цікава.
Автор, не показуйте йому що жити без нього не можете. Голову у верх!
Шмоточницаца• 17 февраля 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
Та йому байдуже.
Тут правильно написали
Кінець вже настав(
Тут правильно написали
Кінець вже настав(
Ви знаєте, що гнилі зуби тільки виривають. Лікуванню вони не піддаються. Так і з стосунками. Знаю, що боляче. Розумію Вас. Але повірте, ця туга не назавжди. Не вартує він ваших сліз.
Хлопець, як прищ - вискочив, видавила, змила. Все.
І все у вас буде добре
Шмоточницаца• 17 февраля 2023
Ответ дляпалка-копалка
Істина на всі часи
Чебураха с перцем• 17 февраля 2023
Автор. Без разницы, что это. Вам будет плохо. Но со временем станет легче. Возможно, вы даже будете рады, что эти отношения закончились. Время этот недуг лечит.
палка-копалка• 17 февраля 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
Любов - це коли ти бажаєш добра і щастя іншій людині.
Пристрасть, залежність - це коли ти хочеш задовільнити щось в собі за рахунок іншої людини.
Лукава_Кiшка
• 17 февраля 2023
Ответ дляДаха-сваха
От я дійсно не мала і не маю ніяких відчуттів довіри йому бо проколи були і було багато…..
він щасливий їде я себе виводжу!
Дійсно душу рву
Ми не живемо разом, просто іноді часто один в одного буваємо….
Але вже і такого не буде
. Бо то кінець я відчуваю ((( він знову відчує як класно без мене і малого і всьо давай знову теми про: а розійдемось давай і решту… а мені душа в п’яти ((
він щасливий їде я себе виводжу!
Дійсно душу рву
Але вже і такого не буде
Лукава_Кiшка
• 17 февраля 2023
І ще я зараз в оці дні таку якусь ревність намагаюсь викликати а йому байдуже …. Взагалі ігнор
Він радіє
Лукава_Кiшка
• 17 февраля 2023
Ответ дляпалка-копалка
А що це якщо ти людину шалено ревнуєш
Навіть злишся коли з родиною говорить
Страх коли кудись їде надовго на місяць ти відразу не довіряєш накручуєш і сваришся і водночас боїшся втрати і ненавидиш?
Навіть злишся коли з родиною говорить
люблю_тортики• 17 февраля 2023
Ответ дляШмоточницаца
І все у вас буде добре
В случае с парнями не все так просто как с прыщами. И вообще-то выдавливать прыщи нельзя
Даха-сваха• 17 февраля 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
Він радіє
Не може людина , що має емпатію, радіти Вашому смутку… З ним щось не так, не з Вами.
Лукава_Кiшка
• 17 февраля 2023
Ответ дляДаха-сваха
ну я смуток дуже не показую
Шмоточницаца• 17 февраля 2023
Ответ длялюблю_тортики
Не варто це сприймати так буквально.
А я женатая• 17 февраля 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
Ілюзія. Як можна любити того хто не хоче бути з тобою?
Даха-сваха• 17 февраля 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
ну я смуток дуже не показую
Якщо Ви вийдете за нього заміж - хочете, щоб Вас все життя гойдали? Ви станете слабкою істеричкою