Zelenkа• 17 февраля 2023

Хвилювалочки, п‘ятниця!

Леди на мопеде• 17 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Ролики така фігня, два рази покатається, будете в кладовці коробку перекидати. Простіше на роллердром дати гроші)
Ну дочка у меня часто каталась. Даже пару лет назад брала ролики и на Труханов остров ездила, там асфальт идеальный

a.ostroverh• 17 февраля 2023
Ответ для Просто я
В лучшем случае
Я на ходу больше писать не буду)))
Просто я• 17 февраля 2023
Ответ дляАмарилис
Я собака)
А я, просто сука
Леди на мопеде• 17 февраля 2023
Ответ дляАмарилис
Вмієте, просто ще поки про це не знаєте), бо більш легшого в випічці торта не буває.
Да ладно
Счастливый магазинчик• 17 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
🗣путін та лукашенко розпочали свою зустріч у Москві

Під час зустрічі два диктатори обговорять, зокрема, ’питання спільного угрупування в Білорусі’.

Думаю, тварі ще будуть літати
Е*ните кто то по мацкве, такая встреча пропадает 😉
автор Zelenkа • 17 февраля 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
О, а у нас валялись, я не катаюсь, так і продала майже нові
Амарилис• 17 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
никто с мировых лидеров с ними не хочет говорить, так они сами с собой, два долбодятла
Цікаво, от про що там можна говорити? Ну клоуни, чесслово.
Н-усик• 17 февраля 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Десна? Летом на Сейме возле Батурина полно народу было
Славутич, Чернигов и обл., хоть и проверяли, но летом подростки подорвались на мине, сходили в лес(
Gupa• 17 февраля 2023
Ответ дляАмарилис
Я собака)
Добра?

Просто я• 17 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Амарилис, тікайте з міста!!!
Где ты живёшь, Я знаю
ok1904• 17 февраля 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Батурин палац
Belosnezka1980• 17 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
20000 дорого, я Салдипривати 2 раза брала 100-110 евро и посредник. это его цены. итальянский сток
Так я і купувала в Алладіні, то й така ціна
Леди на мопеде• 17 февраля 2023
Ответ для Просто я
Так не ясно какое лето будет
автор Zelenkа • 17 февраля 2023
Ответ дляН-усик
Мені одне незрозуміло, Славутич - КО, чого там тривога разом з Черніговом?
Амарилис• 17 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Добивайте криворуких, давайте-давайте
. Вибачте
Просто я• 17 февраля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Я на ходу больше писать не буду)))
Пишите, так интереснее
Gupa• 17 февраля 2023
Ответ дляok1904
Не факт, що відбій на довго, але будемо сподіватися
Знову ви зі своєю чуйкою!!!
Вчора вона стратіла! Принаймні в Києві!
LudaSHS• 17 февраля 2023
Ответ дляBelosnezka1980
капец. нет только италия, и когда они с 400 евро скидывают до 100-150 е
Просто я• 17 февраля 2023
Ответ дляСчастливый магазинчик
О,да!!!!!

Амарилис• 17 февраля 2023
Ответ для Просто я
Вы где живёте?
Не скажу
Nasta9019• 17 февраля 2023
Ответ дляМДТ
Я все своє лишнє ніжно плекаю і балую, воно мені зовсім не лишнє, а купальнік я новий куплю. Після обстрілів і окупації, коли я схудла екстремально, так, шо лосіни бовтались на мені. Не хочу більше так. Я недавно переглялали ксдри з мого міста, в там мелькнув наш знайомий, просто шок, схуд капець як. Він був здоровенний дядько, тучний, просто колобок, а тепер худий, куртка на ньому, як плащ мушкетера розвивається. Пропав з соцмереж, звєязку немаж, то хоч так, побачили, що у відносній безпеці зараз((
Я напівслоник 70 при 175, хочу 55Зоб знову влізти у свій купальник.
Це добре що майже все добре з ним🙏
Belosnezka1980• 17 февраля 2023
Корочє, не хочу мити підлогу, нафіг той пуховик, зараз налью бокал вина і розслаблюсь. Чоловік пішов у рейс, то трішки сумно(
Просто я• 17 февраля 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
фото
И я о том же
Н-усик• 17 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Тому що адміністративно він рахується як Київська область, але ж знаходиться на території Чернігівської, тому так, це ще з часів, коли місто будували
ok1904• 17 февраля 2023
Ответ дляGupa
Знову ви зі своєю чуйкою!!!
Вчора вона стратіла! Принаймні в Києві!
Я сьогодні спокійна. Немає тої тривожності.
LudaSHS• 17 февраля 2023
Ответ дляGupa
Знову ви зі своєю чуйкою!!!
Вчора вона стратіла! Принаймні в Києві!
массовый будет тогда когда подряд будут вылеты А -50 разведчика, плюс скоро дроны прийдут, Ил разгружали, но это не сейчас
Леди на мопеде• 17 февраля 2023
Ответ дляok1904
Батурин палац
Ага, прикольный. У мужа родственника там свадьба была, ездили
Амарилис• 17 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Амарилис, тікайте з міста!!!
Добре, але є проблема, втікти можу лише в акурат посередині між столицею і БЦ
автор Zelenkа • 17 февраля 2023
Ответ дляН-усик
А, зрозуміла, це Петя коли ділив тоді райони так вийшло?
Просто я• 17 февраля 2023
Ответ дляGupa
Знову ви зі своєю чуйкою!!!
Вчора вона стратіла! Принаймні в Києві!
Мы вчера и без тревоги насмеялись и позавчера тоже