Леди на мопеде• 17 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Ролики така фігня, два рази покатається, будете в кладовці коробку перекидати. Простіше на роллердром дати гроші)
Ну дочка у меня часто каталась. Даже пару лет назад брала ролики и на Труханов остров ездила, там асфальт идеальный
a.ostroverh• 17 февраля 2023
Ответ для Просто я
В лучшем случае
Я на ходу больше писать не буду)))
Леди на мопеде• 17 февраля 2023
Ответ дляАмарилис
Вмієте, просто ще поки про це не знаєте), бо більш легшого в випічці торта не буває.
Да ладно
Счастливый магазинчик• 17 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
🗣путін та лукашенко розпочали свою зустріч у Москві
Під час зустрічі два диктатори обговорять, зокрема, ’питання спільного угрупування в Білорусі’.
Думаю, тварі ще будуть літати
Е*ните кто то по мацкве, такая встреча пропадает 😉
Belosnezka1980• 17 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
20000 дорого, я Салдипривати 2 раза брала 100-110 евро и посредник. это его цены. итальянский сток
Так я і купувала в Алладіні, то й така ціна
Ответ дляМДТ
Я все своє лишнє ніжно плекаю і балую, воно мені зовсім не лишнє, а купальнік я новий куплю. Після обстрілів і окупації, коли я схудла екстремально, так, шо лосіни бовтались на мені. Не хочу більше так. Я недавно переглялали ксдри з мого міста, в там мелькнув наш знайомий, просто шок, схуд капець як. Він був здоровенний дядько, тучний, просто колобок, а тепер худий, куртка на ньому, як плащ мушкетера розвивається. Пропав з соцмереж, звєязку немаж, то хоч так, побачили, що у відносній безпеці зараз((
Я напівслоник 70 при 175, хочу 55
Зоб знову влізти у свій купальник.
Це добре що майже все добре з ним🙏
Зоб знову влізти у свій купальник. Це добре що майже все добре з ним🙏
Belosnezka1980• 17 февраля 2023
Корочє, не хочу мити підлогу, нафіг той пуховик, зараз налью бокал вина і розслаблюсь. Чоловік пішов у рейс, то трішки сумно(
Леди на мопеде• 17 февраля 2023
Ответ дляok1904
Батурин
палац
Ага, прикольный. У мужа родственника там свадьба была, ездили