Леди на мопеде• 17 февраля 2023
Ответ дляGupa
Не наговарюйте на себе, після тих фото, що ми бачили...
Я б душу за пиріжечок чи тортик віддала, але ніззя!!!
Та я тоже себе урезала рацион. Пирог вчера аж два укуса попробовала и усьо
Allka- skakalka• 17 февраля 2023
Ответ дляBelosnezka1980
Хотіла пуховик поїхати купити, купила блін.
Не переживайте ,скоро зима закончится
Ответ дляЛеди на мопеде
Ааа, и у нас рядом и гарж и озеро, но с шашлыками до весны подождем, на Десну хочу.
Подарок еще не купили. Ролики просит или скейт.
Ролики така фігня, два рази покатається, будете в кладовці коробку перекидати. Простіше на роллердром дати гроші)
lyudasichek• 17 февраля 2023
Ответ дляBelosnezka1980
Не знаю, але більше на дорогі бренди не ведусь. В минулому році купила АDD, зі скидкою обійшовся у 20 тис. Сезон відносила, здала в хімчистку і цю зиму вже мерзла( І ще у мене є Colmar, те ж саме. Ото куплю за тисячі 2, не дорожче.
Светлый не берите, будете каждую неделю стирать. А потом пух разбивать по всей куртке
Леди на мопеде• 17 февраля 2023
Ответ дляН-усик
Нам к речке нельзя, Черниговская область, русня были здесь, что они заминировали и где..
Десна? Летом на Сейме возле Батурина полно народу было
Ответ дляZelenkа
🗣путін та лукашенко розпочали свою зустріч у Москві
Під час зустрічі два диктатори обговорять, зокрема, ’питання спільного угрупування в Білорусі’.
Думаю, тварі ще будуть літати
никто с мировых лидеров с ними не хочет говорить, так они сами с собой, два долбодятла
Ответ дляNasta9019
Я теж поки не підхожу. 15 кг прилипли зайвих.
Я все своє лишнє ніжно плекаю і балую, воно мені зовсім не лишнє, а купальнік я новий куплю. Після обстрілів і окупації, коли я схудла екстремально, так, шо лосіни бовтались на мені. Не хочу більше так. Я недавно переглялали ксдри з мого міста, в там мелькнув наш знайомий, просто шок, схуд капець як. Він був здоровенний дядько, тучний, просто колобок, а тепер худий, куртка на ньому, як плащ мушкетера розвивається. Пропав з соцмереж, звєязку немаж, то хоч так, побачили, що у відносній безпеці зараз((
Ответ дляBelosnezka1980
20000 дорого, я Салдипривати 2 раза брала 100-110 евро и посредник. это его цены. итальянский сток