Швабристка• 17 февраля 2023
Як вчинити у такій ситуації? Позашлюбна дитина
Не буду казати хто я в цій ситуації.
Маємо ось таке:
У сім´ї помирає батько, відносно молодий мужчина, мав 42 роки.
У спадок вступає їх спільний син та дружина. Спадок - квартира 4 кімнатна, 4 авто, заміський будиночок, де усі і жили, квартира за кордоном, бізнес, рахунки.
Не встигши вступити у спадок, трагічно гине син, юний хлопець.
Залишаються дружина та її 2 дітей від першого шлюбу, які не мали права на спадок. Все отримує дружина.
Через деякий час до неї звертається незнайома дівчина, що стверджує нібито має спільну дитину з померлим чоловіком вдови (не з сином, а саме з чоловіком).
Показує фото їхні спільні, що він їх утримував - перекази коштів, тощо.
Каже що квартира, в якій вони живуть, куплена батьком дитини.
Просить розділити спадок та віддати належне її дитині.
Прошу думок і як це виглядає для вас зі сторони.
Маємо ось таке:
Вбигудях• 18 февраля 2023
Ответ длялюбименькая
Ну бачив якийсь умовний Петро як Василь вечеряв у ресторані з Оленою.
Ну і зрозумів відразу ,що дитина в Олени від Василя.
Думаю суд цей аргумент прийме до уваги.
А если ещё на машине раз в садик подвез,то верняк
Скомуниздила• 18 февраля 2023
Ответ дляШвабристка
Ну я не бачу тут варіантів яким чином ця жінка могла б довести батьківство. Сусіди скажуть що він навіщав її чи що? З чого суд має взяти що то не коханець, а батько дитини?
Удалено администрацией...
Ответ дляOrganic
Нет, доказывают отцовство через суд. Если есть исковое заявление о признании отцовства и о том, что кто-то претендует на наследство, суд накладывает арест на имущество до окончания разбирательства и вынесения решения
Про визнання батьківства позиваються лише до живого
любименькая• 18 февраля 2023
Ответ дляrybka21
Без чеку не прийме
А як Петро надасть доказ?
Він їх разом сфотографував. Так суддю влаштує ?😎
Непостоянная постоянность• 18 февраля 2023
Ответ дляrybka21
Я вже про це писала
Я не побачила, тобто коханці треба ще й родню переконувати, важка у неї доля)
Спасатель Малибу• 18 февраля 2023
Ответ длялюбименькая
Думаєте таке не буває?
У моєї бабусі ввечері помер чоловік ,а на другий день не стало сина.
я щойно фільм подивилась, Обвинувачені 1 сезон 3 серія, тому я підозрюю найгірше.
А так, жах звичайно, коли один за одним ідуть..
Я люблю транзисторы• 18 февраля 2023
Ответ длялюбименькая
А як Петро надасть доказ?
Та то друг попросил с этой женщиной в кафе сходить.
По мотивам советчицы
любименькая• 18 февраля 2023
Ответ дляВбигудях
Залізобетонний аргумент.
Ирина-bbd0• 18 февраля 2023
Ответ дляНепостоянная постоянность
Ну не все, я лично меркантильная не стесняюсь и не скрываю. Покусившийся на мое, враг и отношение соответствующее
Ну так я и говорю об этом.что жонки измены терпят.главное бабло
К чему лицемерие про предательства и боль от измен)))))
Organic• 18 февраля 2023
Ответ дляrybka21
Установление факта отцовства после смерти отца осуществляется в порядке особого производства в порядке ст. ст. 234-235, 256-259 Гражданского процессуального кодекса Украины.
любименькая• 18 февраля 2023
Ответ дляСпасатель Малибу
Так,це дуже страшно.
Я люблю транзисторы• 18 февраля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Ну терпят и молодцы.
В конце пути вкусный тортик оказался
Вбигудях• 18 февраля 2023
Ответ длялюбименькая
Залізобетонний аргумент.
Просто однажды два месяца меня с детьми в сад возил водитель друга мужа ,фото с тем другом есть тоже)
Ирина-bbd0• 18 февраля 2023
Ответ длялюбименькая
Вже вияснили :то не шалава,а свята жінка,якій потрібно віддати половину майна.
Не врите. Речь о доле ребенка в имуществе отца
Xвостокрутелка• 18 февраля 2023
Ответ дляСадоводница
в законодательстве в принципе отсутствует термин ’незаконно народжена дитина’. все дети законнорожденные.
Називайте як завгодно. Ця дитина позашлюбна, її забезпечували, купили житло. Тому ніяким чином вона не може претендувати на майно, нажите в шлюбі.
любименькая• 18 февраля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Так це справа жінки що їй потрібно було терпіти. Ні вас ,ні якусь шалаву це не стосується.
Скомуниздила• 18 февраля 2023
Ответ дляШвабристка
Так для закону той малюк наразі ніхто)
Удалено администрацией...
Ответ дляИрина-bbd0
Жинки могут не знать про измены и любить мужа. Вам в голову не приходит, что женщина по любви вступила в брак, работала на общее семейное дело, доверяла мужу? Не все такие как я, у меня бы муж к любовнице ушлепал в одной резинке от трусов)
Бочка порохУ• 18 февраля 2023
Ответ дляГомосноб
Всі діти рівні перед законом і мають однакові права на спадок. Якщо це його дитина, то вона має право на частку спадщини. До чого тут розмови про моральність, лярву і тд
Ви праві а ситуаціях, коли у свідоцтві про народження дитини, графа батько заповнена і не зі слів матері , навіть якщо мати не перебуває в шлюбі.
А так......
Батько не виявив бажання визнати дитину.
Мати про що думала всі 5 років?
Для себе народила?
Ось всі права дитини.
А так......
Мати про що думала всі 5 років?
Для себе народила?
Ось всі права дитини.
Xвостокрутелка• 18 февраля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
От этого он перестал быть батьком?
Перестав, бо помер. Тепер ця дитина може розраховувати тільки на свою маман.
любименькая• 18 февраля 2023
Ответ дляВбигудях
О ,то у вас є шанс.
Ответ дляВбигудях
Он богатый, есть что делить?)))
любименькая• 18 февраля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
По барабану. Дитинка сама не виявила бажання отримати спадок. Мамаша старається.
Швабристка
• 18 февраля 2023
Ответ дляOrganic
Того, что умерший и мать ребёнка вели совместное хозяйство, что они были парой и что ребёнок от умершего
Як можна вести спільне господарство не живучи разом?
І як можуть сусіди доказати що вони були наприклад саме парою, а не просто коханцями?
Як саме вони можуть посвідчити що батьком дитини є конкретна людина?
Мені вже просто цікаво)
Вбигудях• 18 февраля 2023
Ответ дляНепостоянная постоянность
Он богатый, есть что делить?)))
Да,совладелец завода,думаю продукцию покупали хоть раз многие советчицы
Швабристка
• 18 февраля 2023
Ответ дляrybka21
Кровні родичі - батьки, інші діти, рідні брат чи сестра.
Ні, таких рідних немає точно.