Укр_жіночка• 18 февраля 2023

Плюси та мінуси ботулінотерапії

Задумуюсь зробити укол ботулінотерапії так як вже видні зморшки на обличчі. Хто робив, чи були проблеми? В чому заключалися? Чи все ок?
В танке• 18 февраля 2023
Делала и делаю, проблем нет. Надо выполнять рекомендации и чтобы мастер не рукожоп был.
Ганцю в кєдах• 18 февраля 2023
У меня была проблема что эффект был 3 месяца, но такое бывает
А так, все супер , хочу повторить но каждые три месяца колоть не потяну (((
автор Укр_жіночка • 18 февраля 2023
Ответ дляВ танке
А які нюанси є? Поділіться будь ласка
автор Укр_жіночка • 18 февраля 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
Я читала що ефект півроку приблизно повинен зберігатися
Ганцю в кєдах• 18 февраля 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Да у всех по разному
У некоторых вообще не держится , у некоторых год
Ещё от активности мимики зависит
Сумка с непогодой• 18 февраля 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
У меня так же , но 1,5 месяца разные препараты но увы, у тех же врачей все мои подруги по 6-8 мес ходят
В танке• 18 февраля 2023
Ответ дляУкр_жіночка
А які нюанси є? Поділіться будь ласка
В смысле нюансы? Рекомендации вам косметолог озвучит (про спорт, сауну и пр).
ИНЬэтовамниЯНЬ• 18 февраля 2023
Роблю і шкодую, що раніше не зважилася
Жена сантехника• 18 февраля 2023
Одни плюсы.
Из минусов может быть только криворукий мастер
автор Укр_жіночка • 18 февраля 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Роблю і шкодую, що раніше не зважилася
Яка вартість? У нас 2 тис лоб і міжбрів´я
Накладная• 18 февраля 2023
Колола вперше, лише очі по зовнішньому куту. Все добре, але такий синець днів 10 тримався, гад.
Правда чоловік усі нерви вимотав: ’це нестрашно? Нащо воно тобі’ - це єдина побочка 😄
Жена сантехника• 18 февраля 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Це де і чим?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 18 февраля 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Це дешево. Ціна залежить від препарату. Ботокс, ксеомін дорожче. Я з ботокса перейшла на ботулакс - 3500 лоб, міжбрівка та очі. Тримають однаково 6 місяців у мене.
автор Укр_жіночка • 18 февраля 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Ага ще треба розібратися що за препарат. Дякую буду цікавитися який саме.
marina231980• 18 февраля 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Где делаете? Поделитесь
175см55кг19лет (она)• 18 февраля 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Ні, це рідко в кого так. Три місяці середній показник. У мене у жодної подруги чи знайомої не стояв 6 міс. Колои вже все і я в трму числі)
Ванна Тазиковна• 18 февраля 2023
Минусов никаких. Колю Ботокс, держит 6-7 месяцев. У знакомых так же.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 18 февраля 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
У мене як по годиннику 6 місяців
Там-тарарам• 18 февраля 2023
Дівчата, а в якому віці почали? Мені 29, лоб хороший, а от очі - так собі.
автор Укр_жіночка • 18 февраля 2023
Ответ дляТам-тарарам
Мені 35. Міжбрівна зморшка з´явилася минулого року. Таке враження, що саме після початку війни через стрес. А може то так зівпало. Але виглядає не дуже, тому ось думаю щось робити. Боюсь правда
ОдинРазНадетое• 18 февраля 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
У мене стояв постійно 6 , потім я починаю пити вітаміни і звичайно все проходить.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 18 февраля 2023
Ответ дляТам-тарарам
Я дивлюся свої фото в 30 і це просто треш. А наважилася аж у 40, дурна була ))
Губы_зубы• 18 февраля 2023
Плюсы миллион. Минусы-у меня мало держит.
175см55кг19лет (она)• 18 февраля 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
У мене як по годиннику 6 місяців
Вам повезло, я зробила 28 грудня, була докорекція і вже між бровами починає рухатись. У всіх знайомих так само, не залежить ні від препарату, ні від рук

Хрча ні, одна казала, що теж 6 міс стоїть, але вона вже пару років не робить, бо народила.

Чутала таке, що зараз трохи змінили формулу, доочистили препарат, і тепер він метаболізується швидше, але має менше побічних ефектів. Схоже на правду. І косметологам дуже вигідно)
175см55кг19лет (она)• 18 февраля 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
То нн в вітамінах справа) вітаміни є у продуктах, ви ж їсте кожен день?)
Жена сантехника• 18 февраля 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)

Мне косметолог рассказывала, что это может быть от неправильного хранения. Препарат в открытом состоянии хранится 24 часа. Все эти докоррекции же бесплатно делают. Могут и открытый неделю препарат втулить.
175см55кг19лет (она)• 18 февраля 2023
Ответ дляЖена сантехника
Та ну, робила всяке різне і у різних косметологів. Стоїть 3 міс, 1.5 міс і починає відходи. Через 3 вже повнюстю активна міміка.
Всі хто робить давно ботокс кажуть, що раніше довже стояв. І мені здається справа не в звиканні. Я роблю 2 роки, нічого не міняється - 3 місяці
175см55кг19лет (она)• 18 февраля 2023
Ответ дляЖена сантехника
І доречі докорекції не завжди безкоштовні, було, що і платила, то вже як у кого
Жена сантехника• 18 февраля 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Их вообще то нельзя делать. По инструкции повторное введение препарата через 12 недель. Но кто ж об этом говорит)
Накладная• 18 февраля 2023
Ответ дляТам-тарарам
44, лоб ще не колола.