РозаЛюксен• 18 февраля 2023

Заслужений артист України. Пісня Потапа про волонтерок.

Недолуге чмо яке знімало штани в Москві на концерті висміяло жіночий волонтерський рух України.
дама_из_декрета• 18 февраля 2023
Спочатку вибирають зе, щоб поржать і «хуже не будет», потім обурюються що його дружбани пишуть такі пісні.
Культура на яку заслужили, 73 відсотки цього хотіли

Крутышка-Пышка• 18 февраля 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Мда, тут я вижу кампания по гноблению Потапа. Сначала Ефросинину с Поляковой. А теперь Потап.
Точно, эта же компания заставила Потапа свалить перед войной, а потом патриотические песни из Испании петь в военной форме
Бла бла бла• 18 февраля 2023
Пісня огидна, для Потап дно,
Нехай би лишався в Іспанії сцикло.
Ой мама мама мама я на морях не спав, ридав та нагороди отримував.
А у 2014 в рашці на  музTV штани скидав.
Додекаэдр• 18 февраля 2023
Ответ дляБла бла бла
Пісня огидна, для Потап дно,
Нехай би лишався в Іспанії сцикло.
Погоджуся
Непонятно• 18 февраля 2023
З таким взагалі соромно виступати перед людьми і в очі їм дивитись, особливо тим, про кого співає. Різко і неочікувано, напевно, для нього самого закінчилася популярність Потапа разом з початком війни.
Весёлая морковка• 18 февраля 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Але Єфросина із Поляковою чудом сцілилися і згадали, що українською теж розмовляють. А так плакали, що «ніпалучіца».
Додекаэдр• 18 февраля 2023
Ответ дляВесёлая морковка
Особливо Машунька . Від Полякової очікувано. Можна їх привітати, що допетрали хто їх годує.
Весёлая морковка• 18 февраля 2023
Ответ дляНепонятно
Якби Потап залишився в Україні, виступав активно проти війни і допомагав всіляко людям, то йому б пробачили ті дурненькі наспіви. А так його згубила втеча з України. Не бути більше Льоші «легітімним».
Додекаэдр• 18 февраля 2023
Ответ дляВесёлая морковка
Добре, що маємо таких співаків публічних, що пішли захищати країну чи волонтерять по військовій гумці. Їм буде що сказати нам після війни.

Непонятно• 18 февраля 2023
Ответ длядама_из_декрета
Та ну, навпаки, за час війни стільки нових виконавців молодих з´явилося, а з ними і гарних, змістовних, сучасних пісень. А Потап це так - пук в калюжу. Він у меншості. Його зірка вже прогоріла.
Руда ліса• 18 февраля 2023
Ответ дляPrervana
Эээ... И что? Почему эти слова ассоциируются у вас с проституцией? Там текст абсолютно безобидный, посмотрите на Ютубе, там субтитры встроенные прям в видеоряд. Я только что посмотрела
Там текст ’брєд’, крім останнього куплету. Просто..... Набір слів, і про самокати, і про тартар, це жах.... Там добре йому написали,що потрібно пісню удаляти, а не коментарі під нею.
Чумачечая Весна• 18 февраля 2023
Ну вот вчера тут многие обсирали огневич и отправдфывли подружек полякову и Ефросинину. Сегодня вижу есть оправдывающие потапа, писец

Вот нашла песню летнюю огневич про дснс

Чумачечая Весна• 18 февраля 2023
Партизанка• 18 февраля 2023
Ответ дляPrervana
А почему повиями? ’Доктор, откуда у вас такие картинки’?
А из текста это не ясно, не?
Партизанка• 18 февраля 2023
Ответ дляLIANA171185
Да уж...Раньше он хоть нормальные песни писал...
Это какие?
Лень гуглить• 18 февраля 2023
Что Потвп,что его Настя,оба придурки,неприятные. Настя с ее данными,могла бы иметь намного круче репертуар,а так сплошной выпендреж,не воспринимается она из-за него серьезно.
Партизанка• 18 февраля 2023
Ответ дляГубка Боб
Дов*ойоб. Краще б за Лоркою спєрдолив на болота, і далі штани знімав перед публікою.
Или в Испании сидел с мамами. А то фантики закончились и оно приперлось обратно. Мля, и его далее на телевиденье приглашают и он снова деньги зарабатывает. Как так?
Партизанка• 18 февраля 2023
Ответ дляКрутышка-Пышка
это потап о своем волонтерстве с настюхой в испании
100%.
Партизанка• 18 февраля 2023
Ответ дляНафаня Маня
Він же сцикун. Такого Альфу із себе корчив, а коли нас кацапня хуярила, вони сиділо за кордоном.
Они не просто силели, они фотки с коктейлями выставляли, он признавал, что знал обо всем, и поэтому слинял, а еще, что он не помошник своей стране

Тріль!• 18 февраля 2023
Ответ дляЧумачечая Весна

Вот нашла песню летнюю огневич про дснс

https://m.youtube.com/watch?v=mGNlxLjBSAY
Ну такое,
Чумачечая Весна• 18 февраля 2023
Ответ дляТріль!
Ну такое,
Ну да, это ж не а тетя атятя
Тріль!• 18 февраля 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Ну да, это ж не а тетя атятя
И потап фигня, не фанатка,
А ребятам дснс можно и получше песню, они заслужили, если б не картинки вообще не понятно
Чумачечая Весна• 18 февраля 2023
Ответ дляТріль!
И потап фигня, не фанатка,
Мне понравилась песня. Но да, вы правы, без видео осла не совсем понятно о ком она
Файна_зупка• 18 февраля 2023
Ответ дляФифачка
В мене після 24 якийсь перекос. Я не можу слухати всяких потапів і кварталів.
Кароль, Полякова и многие в эту песочницу.
Папина дочка• 18 февраля 2023
Ответ дляРозаЛюксен
Потап снимает штаны на муз премии ´RU TV Россия´( принижує Україну )
https://www.youtube.com/watch?v=L3wtaPcATBw
Фубля
Н-усик• 18 февраля 2023
Мені подобається Півоваров, його пісні в саме серце, Chekson, Drevo, Skofka, Jerry Heil, Rozhen, Barabanda, у них дійсно пісні, послухайте цих виконавців, не витрачайте свій ресурс і вушка на цих недолугих потапів
Советчицы тоже плачут• 18 февраля 2023
Ответ дляЧумачечая Весна

Вот нашла песню летнюю огневич про дснс

А Лелеку чули її пісню, Як мені бути, Полякова і поруч не стояла
nataplua• 18 февраля 2023
Тут вся сіль ’народного’

13чудоСВЕТА• 18 февраля 2023
Ну я не отрицаю факт что некоторые так волонтёрят, но зачем этому песню посвящать...
13чудоСВЕТА• 18 февраля 2023
Ответ дляРозаЛюксен
’Афіціально ат всех украинских артистов. Спасібо Расія что нас принімают’ (с) Заслужений артист України, Олександр Потапенко (Потап), червень 2014 року Москва.
Фу капец, жополиз