Пыхтелка• Изменено 18 февраля 2023
Чи реально гарно фарбувати волосся вдома?
В колорита виходить дуже гарно, а вдома скільки пробувала, то часто корені з рижинкою виходять. Фарбувала Лореаль, Кастинг з рідними окисниками. Десь читала, що можливо вони засильні мені… можливо хтось вирішив цю проблему і знає, як фарбувати, щоб і сивина зафарбована і волосся гарне. І чи потрібно 2 кольори, щоб робити той натуральний перехід, як в мене? Буду вдячна за поради)
Коко Шанель• 18 февраля 2023
Автор у меня как у вас было , сначала в темный красилась , потом психанула и из за седины осветлилась . Путем проб и ошибок убила волосы но сейчас знаю какую краску брать , как тонировать и за это не платить огромные деньги а максимум 600 грн :))
Пыхтелка
• 18 февраля 2023
Ответ дляНеугомонная
Це сліди домашнього фарбування, фарба з супермаркету не вимивається повністю на жаль.
Скажу за себе, вдома тоную проф фарбою безаміачною на 2% оксиду, але в салоні роблю аіртач або мелірування.
Для сивини мій метод не підійде, але реально підібрати свою фарбу та потрібний оксид. Для сивини треба 3 або 4 відсотків як мінімум, здається.
Так і є, не знала, що сивину можна трійкою пробувати, думала тррба сильніші. Буду замовляти та пробувати.
Анонимус Я• 18 февраля 2023
Ответ дляБезпринципная
Ключевое слово «коли». Или «якщо»…
мій колорист, якого я знаю років 20, повернеться,як тільки перемога, так зразу, а можливо й раніше. Без жодних ’ якщо’.
Так що, я вірно написала, коли.
Не розумію взагалі ваш коментар, в даній темі.
Так що, я вірно написала, коли.
Любвиобильный бот• 18 февраля 2023
Ответ дляМенее Более
Какую, посоветуйте, пожалуйста. Купила фармавита, ужас.
Крашусь Фармавитой, много лет, очень предсказуемый результат. У них хорошая поддрежка и нонятные формулы.
Полгода в Германии сама крашуть, вот по таким формулам, седины у меня процентов 50.
Сейчас красилась по формуле на первом фото, но на окислителях 6 и 3, вышло один в один с фото.
Неугомонная• 18 февраля 2023
Ответ дляПыхтелка
Вам може на довжину можна 2 відсотка щоб волосся менше псувалося. Я ще завжди додаю коректор кольору від рудого відтінку, але це дуже залежить від волосся. Якщо хочете холодний відтінок, то треба після першої цифри тону щоб було 1, 2, або 12 чи 21. Наприклад, 7.1. Але мені цього мало, додаю ще коректор.
В Україні та Польші можна на розлив купити на пробу оксид, а вже потім літр коли визначитеся.
неДоПриличий• 18 февраля 2023
Ответ дляanonimka_911
Я в Польше,ходила к 2м разным колористам, потратила кучу денег,никто из них не покрасил меня как мой мастер дома. Купила краску кемон итальянскую и окислитель 3% родной, сама дома отлично все закрасила и вместо 450 злотых вышло 50
А мне в Польше отлично карамель сделали в провинциальном городке за 150 злотых, а мой мастер отказывается, говорит вам не идёт и красит шоколадом как всегда за 1500.
КвартираЧья• 18 февраля 2023
Ответ дляЗвоночек
Фарбувалася вдома постійно в один тон проф.фарбою - жодних проблем
У вас такие красивые волосы, каждый раз когда вижу это фото восхищаюсь
Звоночек• 18 февраля 2023
Ответ дляЖенамужная
Підкажіть ще будь-ласка , ви всю довжину нею фарбуєте? Я прочитала, що вона начебто тільки для коренів
Так, всю. Вперше чую, що лише для коренів ) І в салоні мене нею фарбували колись на всю довжину
Звоночек• 18 февраля 2023
Ответ дляКвартираЧья
Дякую )
Я_канеша_извиняюсь• 18 февраля 2023
капец тут посоветовали колориста за 8тыс гривен
это его работа, то ли лыжи то ли я....с каких пор это красиво?
Любвиобильный бот• 18 февраля 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Тоже посмотрела карусель там)) Описание, коментарии огонь))) Столько часов ковырялись, килограм денег))
Ответ дляПыхтелка
У вас є сивина і на 3% зафарбувало, чи немає?)
У мене сивини відсотків 40, то коріння фарбую 10%, а довжину 6%, на коріння змішую 1:1 5 і 5,7, на довжину 5. Нормально виходить. Фарба 120 грн тюбик, разів на 4 вистачає, окислювачі літрові на пару років банки.
Спелый баклажан• 18 февраля 2023
Ответ дляЗвоночек
Який колір красивий! Порадьте, яка це фарба і який окисник?
Мэри Попкинс• 18 февраля 2023
Ответ дляБезпринципная
И как держится?
Крашусь ею лет 5, последний год испохабилась, и это не только мое мнение.
Перешла на другую.
На яку перейшли?
Я теж давно. Не скажу за стійкість бо мене сиве темне волосся то фарбувати потрібно раз 3-4 тижні
Я натуралка• 18 февраля 2023
Алергики, підкажіть, чим фарбуєте сивину ? В мене безамічна італійська зеро і все рівно чешусь навіть з гістамінним ((
Пластилин_Колец• 18 февраля 2023
Ответ дляЯ натуралка
Безаміачна частіше аллергію викликає.
Тріль!• 18 февраля 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Цыплячий цвет
Апофиозная• 18 февраля 2023
Уже лет 7 подкрашиваю корни дома сама (точнее муж меня красит
). Краска - Wella Illumina. В салоне тонировали. Но сейчас мы переехали и прощай тонирование, буду опять все сама красить
Звоночек• 18 февраля 2023
Ответ дляСпелый баклажан
Це трохи вимитий 5.17 Іноа ) Окисник Інебрія 3% або Іноа 3% брала. Пропорції 1:1
КарамбОлька• 18 февраля 2023
Ответ дляЗвоночек
А можете підсказати що у вас за фарба і який тон? Гарний колір у вас
Звоночек• 18 февраля 2023
Ответ дляКарамбОлька
Вище писала)
Котя_люлю• 18 февраля 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Точно что капец. Может сами волосы он и умеет красить, но он же не соображает какой тон волос подходит к разным тонам кожи
Незламна• 18 февраля 2023
Крашу темнее, чем вы. Использую матрикс безамиачный 3N 2/3 + 5N 1/3 + ещё 10% сверху 5VV - фиолетовый, для нейтрализации красноты и рыжины. На 1,5% оксиде. Волосы идеальные, блестящие и живые. Седину закрашивает хорошо. Волосы растут быстро - приходится краситься раз в 3 недели - к мастеру лень ходить так часто, пришлось учиться) но я в целом очень довольна этой краской
Менее Более• 18 февраля 2023
Ответ дляЛюбвиобильный бот
У меня седины не так много, но она на 3% не закрасилась вообще. Волосы мочалкой стали. Это ужас какой-то был. Масс маркет и то более щадящий оказался. Сейчас в поиске, литровая бутылка окислителя на свалку пойдёт.
Любвиобильный бот• 18 февраля 2023
Ответ дляМенее Более
Я на 3% тонируюсь, держу 30 минут, мочалкой не становятся...Может вы передержали, или что-то другое дало такой ефект.
Безпринципная• 18 февраля 2023
Ответ дляМэри Попкинс
На яку перейшли?
У меня тон 5.9 корни. Две недели и полупрозрачный.
Пока тестирую SuperKay
Менее Более• 18 февраля 2023
Ответ дляЛюбвиобильный бот
Нет, не передержала, и другого нового средства не использовала. Потом среди восторженных отзывов на мейк апе нашла такие же, что для постоянного пользования фармавита не подходит. Сильно сушит волосы.
дЫнька• 19 февраля 2023
Ответ дляЗвоночек
Іноа 5.17. Для мене головне, шо вона не вимивається в червоні відтінки.
Красивый оттенок
Чемодан-Вокзал-Майами• 21 февраля 2023
Ответ дляМэри Попкинс
На яку перейшли?
Хочу у вас запитати, я планую перейти на фарбу інебрія 5.00, ви дома самостійно наносити фарбу чи у перукаря? Нормально вона наноситься? Бо в мене також багато сивини, хочу навчитися дома самостійно фарбуватися)) який номер фарби ви берете і % окислителя?