тянитолкайка• 18 февраля 2023

Фемілі Лінк, потрібна допомога

Дитині 11 років, акаунт на телефоні керувався з могу через Фемілі Лінк. Але мій телефон був заглючив і все повернулося до заводських настройок. Я все відновила, скачала ФЛ заново, але тепер мені не приходить запит на встановлення програм на дитячому телефоні, батьківський пароль із сайту чомусь недійсний. Як мені відновити контроль? Код, який потрібно вводити на дитячому телефоні, коли натискаєш, запитати особисто - це мій пароль до акаунту гугл? Як теперь це перенастроїти? Ось тепер у мене в програмі таке і далі не іде, ніякого більше меню, фпродовбалась пів дня, аж голова заболіла. Прошу допомоги!
автор тянитолкайка • 18 февраля 2023
Хтось за гроші таким займається?
Дама-мадама• 18 февраля 2023
Щоб приходив запит треба налаштувати - контроль-обмеження на контент-гугл плей
Дама-мадама• 18 февраля 2023
Ви дитину хоч додали?
автор тянитолкайка • 18 февраля 2023
Ответ дляДама-мадама
Ви дитину хоч додали?
Перший раз так. Все працювало. Після повторного скачування програми ні, не бачу взагалі там тепер ніякого меню.
автор тянитолкайка • 18 февраля 2023
Ответ дляДама-мадама
Дитина натискає ’скачати’, йому пропонується надіслати запит батькам, а мені нічого не приходить.
Дама-мадама• 18 февраля 2023
Ответ длятянитолкайка
Ви бачите пристрій дитини у ФЛ? Можете ним керувати? Заблокувати?
автор тянитолкайка • 18 февраля 2023
Ответ дляДама-мадама
Ні!
Дама-мадама• 18 февраля 2023
Ответ длятянитолкайка
Ні!
Так додайте пристрій дитини. В лівому верхньому три рисочки відкривають меню - додати дитину
автор тянитолкайка • 18 февраля 2023
Ответ дляДама-мадама
Ех... Немає зверху трьох примочок, не розумію, що не так. Як правило, інтуїтивно неважко розібратися, а тут такий зашквар. Заходжу в настройки, дитини, так вимагається пароль. Пароль недійсний. ФЛ знову і знову видає сторінку як на скріні. Жму готово, і далі те саме по кругу.
Дама-мадама• 18 февраля 2023
А через сайт
https://families.google.com/families