Левый Локоть• 19 февраля 2023
Дочка хоче бути кондитером
Я не проти, але вона ще дуже дитяча на свій вік , бажання змінюються часто , а реального розуміння чим займатися ще нема. Наступного року треба визначитися , в який ліцей іти - спеціалізований з певною професією чи загальний з можливістю подальшого навчання в університеті. Як на мене краще йти в загальний, поступати в універ, а вже потім вирішувати чим займатися. Чи одразу йти в спеціалізованих і на роботу. Що б ви порадили дитині?
Результат:
вже голосів:
61 (50.41%)
Спеціалізований+ робота
44 (36.36%)
Загальний+ універ
10 (8.26%)
Результат
6 (4.96%)
Інше
Левый Локоть
• 19 февраля 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Раджу не прививати дочці ваші бажання.
З моїми бажаннями нема нічого спільного. Але ми за кордоном, після кількох років універу їй буде простіше з документами, може оформити громадянство.
Левый Локоть
• 19 февраля 2023
Ответ дляптицаворона
А чому не спеціалізований, а потім універ?
Це неможливо
Левый Локоть
• 19 февраля 2023
Ответ дляАнонимба
А почему нельзя идти в университет на кондитера. Или такого нет? 🤔
Для цього досить кулінарної школи чи курсів
птицаворона• 19 февраля 2023
Ответ дляЛевый Локоть
Це неможливо
Я давно дуже вчилась, тому не в курсі або багато чого не пам´ятаю про вступ. А чому так? Раніше, пам´ятаю, після різних училищ можна було одразу на третій курс вступати, чи щось таке наче.
4есотка• 19 февраля 2023
Ответ дляЛевый Локоть
Франція
Вонв там буде поступати, мову вільно знає?
Левый Локоть
• 19 февраля 2023
Ответ дляптицаворона
Ми з за кордоном. В Україні згідно останньої реформи має бути так само
Левый Локоть
• 19 февраля 2023
Ответ для4есотка
Ще не вільно , але достатньо , вчиться в колежі
птицаворона• 19 февраля 2023
Ответ дляЛевый Локоть
Зрозуміла. Ну, тоді хай пробує так, як сама хоче. Буде мати професію після кулінарної школи - не пропаде.
Левый Локоть
• 19 февраля 2023
Ответ дляптицаворона
Тоді з подальшим оформленням документів їй буде значно складніше. Та і, мені здається, що мати диплом французького вузу ніколи не зайве , може взагалі захоче кудись переїхати потім
4есотка• 19 февраля 2023
Проаналізуйте, яку роботу вона може мати після одного і після іншого. Власний бізнес у Франції вона не відкриє, тому треба живитися, яка професія там більш цінується.
Левый Локоть
• 19 февраля 2023
Ответ для4есотка
Всі цінуються , з роботою глобальних проблем нема. Але, якщо їхати ще кудись, то краще мати диплом.
Левый Локоть
• 19 февраля 2023
Ответ дляАмарилис
А чим спеціалізований заважає подальшому навчанню? Навпаки, в дитини є час впевнитись в правильності, або помилковості вибору.
Після нього неможливо поступати в університет
4есотка• 19 февраля 2023
Ответ дляЛевый Локоть
А якщо в універ, то на яку спеціальність?
Левый Локоть
• 19 февраля 2023
Ответ для4есотка
Тут нема конкретних спеціальностей, якісь творчі дизайнерські напрямки
SectetlyYours• 19 февраля 2023
Советую Вашей дочке канал Марии Золиной на ютубе особенно старые видео
Она училась в кулинарной школе Ле Кордон Блю в Париже
Это лучшая школа
Левый Локоть
• 19 февраля 2023
Ответ дляАмарилис
Як? Після отримання середнього-спеціального навчання - заборона на вищу освіту?
Ті, хто хочуть вчитися далі, поступають в загально - освітній ліцей
Наизнанку• 19 февраля 2023
Автор, доньці скільки років? 15?
Чи є у неї бажання опановувати науки, які вивчають в університеті? Якщо так, до чого вона тяжіє?
Я вважаю, що є непогані перспективи стати кондитером у Франції і розвиватися у цьому напрямку.
Левый Локоть
• 19 февраля 2023
Ответ дляНаизнанку
Автор, доньці скільки років? 15?
По віку 15, по розвитку - менше, вона ще зовсім дитина
Пушкининиана• 19 февраля 2023
Ответ дляАмарилис
За кордоном саме так. Принаймні, в Німеччині теж так. До середньої і вищої освіти діти йдуть зовсім різними, несумісними шляхами. Старші класи, після яких можна іти до університету, значно складніші. Без них вступ неможливий.
Наизнанку• 19 февраля 2023
Ответ дляЛевый Локоть
Якщо у Франції буде можливість навчатися в університеті (фінансово, і є хист до наук), то краще йти у загальний. А потім піде у заклад освіти, де опановують сферу, яка буде цікавити на той момент.
Оля_с_киркою• 19 февраля 2023
Кондитер то непогано, я б була рада. Є конкретна професія і вміння, з якими можна заробити. А моя он загнула - пілотом хоче бути
Політали з нею на вертольотах до війни на свою голову
Дюймовочка• 19 февраля 2023
Ответ дляПушкининиана
Наша освіта мені подобається все більше