Янка-угомонись• 19 февраля 2023
8 марта....
Как Вы считаете, дорогие девушки. 25 февраля, самое то, для "дня Украинской женщины?"
Результат:
вже голосів:
716 (54.61%)
8 марта и точка!
317 (24.18%)
Пофиг
157 (11.98%)
Тыц!
121 (9.23%)
Да 25 самое оно)
Марафетчица• 19 февраля 2023
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
Я имею отличное представление. Поэтому лозунги ’до последнего украинца’ и ’ уничтожим всю русню’ вызывают только нецензурные высказывания. Их обычно вещают, давно и уютно сидящие на социале , выехавшие, прихватив мужа.
Лозунг ’ уничтожим всю русню’ оставил жене и детям мой племянник. Сейчас он под Бахмутом. До ранения был в Соледаре. Сразу про мужа скажу - мы в Украине, работает, если призовут,- пойдет, но пока с его диагнозом не призывают.
Марафетчица• 19 февраля 2023
Ответ дляВеснушка
Ви значення слова ’кощунство’ розумієте? Чи десь почули нещодавно і вирішила продемонструвати.
А ви ввжаєте це нормальним? Святкувати після дня пам´яті.
ГейСюда• 19 февраля 2023
Отличный праздник 8 марта. Праздновали,празднуем и будем праздновать .
И Дед Мороз у нас детям подарки под елочку приносит . И Рождество у нас будет будет 7 января, а не так как мне жидовня расскажет .
Маланцы собрались и решают,что когда праздновать . И уничтожают ’гойев’ отправляя их на убой.
А пипл хавает ,пИчаль
Марафетчица• 19 февраля 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Війна почалась з окупації Крима у 2014 році, а не 24 лютого 2022 року.
Ви відрізняєте слова окупація і повномасштабне вторгнення?
ФрекенБок• 19 февраля 2023
Ответ дляWinter75
Це ви не знайомі зі словом логіка, бо за вашими принципами ми щось святкуємо з руснею, а щось ні, якісь подвійні стандарти. Треба вже все викорінювати, пам´ятники же убирають усі, і ті що повязані з совком, й зовсім ті, що ніяк не про совок. Будьте же послідовними, а то однією дупою на двух стільцях хочете усидіти.
Може спершу варто почитати, що саме я писала, а потім вже щось писати про мої принципи?
Вам так не вистачає пам’ятників Леніну під кожним стовпом, чи що вас так плющить?
Марафетчица• 19 февраля 2023
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
И куда денутся эти 144млн? Рассосутся?
На нашій території загинуть, сядуть або підуть. На своїй хай роблять що хочуть. А є ввріанти?
ФрекенБок• 19 февраля 2023
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
почему мы должны отказываться от своего чего-то родного или традиционного, если у них это тоже есть?
Они спят, едят, у них тарелки, ложки, вилки - это тоже будем выбрасывать? Они , кстати СПЯТ! не будем спать?
То что у нас - это наше, и я отказываться потому что у них тоже есть - не хочу.
ЭТО МОЕ! не их, а мое, наше. Почему надо выбрасывать это им под ноги?
Що ж саме таке цінне, рідне та традиційне у вас намагаються відібрати?
Марафетчица• 19 февраля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Точно?
1987 року Конгрес США розширив подію, оголосивши увесь березень Місячником жіночої історії і протягом місяця державні установи, школи, бібліотеки та інші організації зосереджують свої суспільні програми на жінок і їхні численні досягнення.
Чудова практика. Я за!. Може вивчивши історію українського жіноцтва ми, як приклад, перестанемо боятись фемінітивів.
Марафетчица• 19 февраля 2023
Ответ дляГейСюда
А пипл хавает ,пИчаль
А нужно было? С цветами встретить?
ФрекенБок• 19 февраля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Точно?
І що? Це робить 8 березня в США державним святом?
Марафетчица• 19 февраля 2023
Ответ дляФрекенБок
Пушкіна в шкільній пррграмі, мабуть. І вулиці Маяковського в Києві..
ФрекенБок• 19 февраля 2023
Ответ дляГейСюда
А пипл хавает ,пИчаль
О, порєбрік підтягнувся.
Техпаспорт на медузу• 19 февраля 2023
Ответ дляМарафетчица
Війна - це озброєна боротьба між державами. І в Україні вона розпочалась саме в 2014 році.
ГейСюда• 19 февраля 2023
Ответ дляФрекенБок
О, порєбрік підтягнувся.
Для вас все,кто не такие озлобленные,как вы это паребрик или ,как там вы вещаете -матрьошки?))
Тьотю, есть просто люди в адеквате и без укрутов, да,это тяжело понять некоторым
Интеллектуальные оладьи• 19 февраля 2023
Ответ дляФрекенБок
то, что имеет ценность.
Догадайтесь, почитайте название темы.
ФрекенБок• 19 февраля 2023
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
то, что имеет ценность.
Догадайтесь, почитайте название темы.
Ви не можете сформулювати, які саме цінності у вас відбирають?
Братья Капли• 19 февраля 2023
Ответ дляВеснушка
Бо тільки на росії і в колишніх республіках це державне свято, з вихідними, прапорами, пафосними промовами, порожніми обіцянкам та удаваним рівноправ´ям. Ще є питання? Невже, не зрозуміло, що совєти спаплюжили цей день, надавши йому зовсім іншого значення?
Це ж коли в Україні святкували 8 березня з прапорами?
31 рік незалежності, а у Вас тільки совєти в голові.
ФрекенБок• 19 февраля 2023
Ответ дляГейСюда
Та ні, чому, чудово розумію. Тьотю, ви погано відробляєте свої 30 сєрєбрєнніков. Не креативно зовсім.
Братья Капли• 19 февраля 2023
Ответ дляВеснушка
Ну, і в чому сенс? І що вкладали совєти в цю дату. Давайте розберемося.
Яке сакральне значення міжнародного жіночого дня було для совєтів?
Я не в курсі, бо народилася вже після розвалу совка
ГейСюда• 19 февраля 2023
Ответ дляФрекенБок
Тьотю,мені відробляти не треба) це у вас на 8 березня на бутєр бракує певно,хоч карту киньте) Налляєте собі немирів-клюковки,того й диви попустить,подобрішаєте, кидатися на людей не будете)))
Братья Капли• 19 февраля 2023
Ответ дляФрекенБок
Тобто ви 8 березня виходите на мітинги за права жінок?
Обов’язково виходити на мітинги?
ФрекенБок• 19 февраля 2023
Ответ дляБратья Капли
Обов’язково виходити на мітинги?
Ну це ви написали про історію і сенс. Ви точно розумієте значення цих слів?
ФрекенБок• 19 февраля 2023
Ответ дляГейСюда
А шо це ви перевзутися в польоті? Порєбріковмький хейп не зайшов?
Ответ дляФрекенБок
я не собираюсь расжевывать вам то, что вы даже не стараетесь понять.
Если бы видела старание и понимание - был бы разговор.
А так не вижу смысла.
ФрекенБок• 19 февраля 2023
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
А так не вижу смысла.
Та зрозуміло. Так багато загальних слів « за всьо хорошеє», і так мало конкретики. Дійсно важко написати про те, чого насправді не існує.
Ответ дляФрекенБок
Вот, зачем мне говорить про свои ценности с тем, кто нападает? Это нонсенс.
Вам агрессию надо слить - это мимо.
ГейСюда• 19 февраля 2023
Ответ дляФрекенБок
Перевзуватися?) Нєєє, ми будемо святкувать восьме марта) З мімозками ,шампусіком і всє дєла) А ви йдіть на шевченківські читання)
Братья Капли• 19 февраля 2023
Ответ дляФрекенБок
А сенс хіба в мітингах?
Моя діяльність пов’язана з просвітництвом дітей і кожного року напередодні 8 березня я розповідаю дівчатам про їхні можливості і яким чином вони ці можливості отримали (не про те, що треба ходити на мітинги, адже в наш час інтернету згадати про жіночі права можна і в соцмережах).
11 лютого (день дівчат в науці) також був присвячений видатним жінкам і те, що кожна дівчинка може використати свої здібності на максимум в наш час. Так що значення цих слів я розумію більше Вас
Уравнобешенная• 19 февраля 2023
Ответ дляСвета С Приветом
На 25.02 неужачное решение- сильно близко 24.02 которое болит и будет болеть ещё долго (если не убьёт раньше). Я бы оставила 8.03- это международный праздник, но совдеповский размах и флёр постаралась бы исключить
Я не знаю на какое число лучше перенести (или не переносить), но у меня как и у Вас мысли ’Сильно близко 24.02’(((((((
А 25 так вообще - родите в Мариуполе были, мама говорит 25 было всё понятно(((
АБВГДэшница• 19 февраля 2023
Ответ дляGo_Go
Убрать его. Ну в крайнем случае на 25-е перенос.
Не хватало еще с русней в один день праздники праздновать...
ну можно и новый год убрать, да и начало весны, осени и прочее тоже перенести. и кириллицу на латиницу заменить...но можете с себя начать и забыть русский