Викасикрет• 19 февраля 2023
Шишки на голові у сфінкса
У кого такі коти , можливо ви знаєте, ніколи такого не бачила. Хочу купити котинятко, а в нього маленькі шишечки на голові . Чи не небезпечні вони і взагалі що це таке, продавець каже що проходять і є в всіх
Интеллектуальные оладьи• 19 февраля 2023
Перший раз таке чую, в нашого і у знайомих власників теж. А є фото?
Викасикрет
• 19 февраля 2023
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Ні я по відео бачила, такі як горошини на голові з гори
Та ненормально це, або якось камера викривлює,не має бути у них ніяких гуль,висипів,якщо дитинеа здорова,тим більше,що її продають.
Викасикрет
• 19 февраля 2023
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Ось така голова була і тоді,коли,йому було 2 місяці.
В вашого немає, я вичитала що шишки від ударів коли бігають і б´ються всюди, а ваш велюрчик? Гарний
Анонимчик• 19 февраля 2023
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Какой лапусик
katya-lucky• 20 февраля 2023
Такое может быть. Вызвано или аллергией на корм (скорей всего). Или реакция на чужие когти в процессе игры.
Если это котенок канадского сфинкса, то больше внимания нужно обратить на то, чтобы родители имели результаты ежегодной проверки на НСМ.