Вечный двигатель• 20 февраля 2023

Кто питается по БЖУ

Девочки, помогите разобраться с этой темой. Я пока полный ноль, но очень интересно. Как правильно рассчитать БЖУ. Какие главные моменты в таком питании.
Если раньше для меня важно было мой вес(сейчас не критично лишний есть), то сейчас организм уже плохо реагирует на +-, пришла к выводу что питание всегда должно быть здоровым (но иногда разрешу себе вкушняшки конечно).
Как разобраться, где почитать или послушать? Возможно есть в инсте профильные странички
Пэрисхилтонша• 20 февраля 2023
Мы пользуемся услугами диетолога. Все подсчитано за нас, голову ломать над вопросом что готовить не надо. Это не так уж и дорого стоит.

Веселуха Муха• 20 февраля 2023
Програмка ХиКи для подсчёта калорий. Там наглядно будет, сколько чего съели, БЖУ
Сосиска_Втесте• 20 февраля 2023
Розповідаю. Скачайте програмку FatSecret, купуєте ваги і просто вносите свій раціон щодня. Вказуєте свої дані (зріст, вага, вік, активність) і вона сама вам порахує скільки чого ви з’їли і що ше маєте в запасі на день.
Викиньте солодощі, ковбаси, жарене і жирне, і буде все гуд
автор Вечный двигатель • 20 февраля 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Я подписалась на девочку в инсте, спортсменка. Она периодически ведет обучение. Цена вопроса 2000 - на 3 мес. Озвучивает, что основа именно БЖУ, каллории не так важны. Вот пока благодаря ей и хочу в принципе разобраться суть этого питания. Я как представлю общий чат, телефон постоянно пиликает, еще о отчеты сбрасывать нужно...не дошла пока к этому, мне такое не комфортно . Попробую разобраться в просторах инета.
Ответ дляСосиска_Втесте
Дякую, а ви на БЖУ?
Крем для арбуза• 20 февраля 2023
30-30-40 обычно советуют.
Крем для арбуза• 20 февраля 2023
белка 1.5 на вес, жиры от 1 минимум на кг, углеводы 2-4г на кг
Ответ дляСосиска_Втесте
Мені цікаво розрахунок БЖУ залежить від активності? Якщо по калоріям спортсменам енергіі потрібно більше, а для ´обичної’людини меньше і у пітанії також. А при БЖУ як це відображається?
Я в дамках• 20 февраля 2023
Додатки - наше все, там все рахується автоматично. У мене зелена ’таблиця калорійності’.

Я в дамках• 20 февраля 2023
Ответ дляВечный двигатель
Бжу співвідношення рахує в процентах від загальної калорійності, ці проценти однакові для всіх.
MacOS-ница• 20 февраля 2023
автор, які цілі підрахунку? схуднення?
тоді залежно від вашої ваги, зросту, активності - визначаєте свій добовий каллораж.
белка 1.5 на вес, жиры от 1 минимум на кг, углеводы 2-4г на кг - ця формула дієва, але я коли худну, то вуглеводів зрізаю до 2г на кг ваги.

По меню, щоб найлегше притримуватися БЖУ - ПП, і ніяких тістечок, хліба, мучного, солодкого. З солодкого - сухофрукти пару штук в день і горіхи.
Пэрисхилтонша• 20 февраля 2023
Ответ дляВечный двигатель
Не поняла.Какой чат и какие отчеты.
Конечно, пробуйте. Дело интересное. Мы с нашим диетологом знакомы лично, она столько обучений прошла, сейчас поехала учится, поступать в вуз какой-то в Италии. Интересная женщина за 40, этим лет 15 занимается. Так вот я как представлю сколько Инфинити в инете, ее и фильтровать нужно. А то блохеры понарасказывают.
К слову, наше меню стоит 600-1200 грн на месяц . Когда худели то постоянно новый месяц заказывали. Потом только раз в сезон, чтобы разнообразить сезонными продуктами.
MacOS-ница• 20 февраля 2023
і так...скачайте программу підрахунку ПП (в мене Сит30, я звикла) - там пишете абсолютно все, що їсте по граммам, програма вам рахує БЖУ. За пару днів уловите суть і що вам не можна їсти щоб не вийти за рамки, або що треба добавити
Пэрисхилтонша• 20 февраля 2023
Ответ дляВечный двигатель
У мужа тренировки почти каждый день. На меню особо не влияет, мяса только немного больше чем обычно ставят. Но доп протеины есть. Скорее только в этом разница.
Ответ дляMacOS-ница
автор, які цілі підрахунку? схуднення?

Дякую, а фрукти дозовано потрібні?
MacOS-ница• 20 февраля 2023
Ответ дляВечный двигатель
Дякую, а фрукти дозовано потрібні?
звичайно, там дуже багато цукру (вуглеводів), на фруктах ще й набрати можна. Треба ще й фрукти правильно підбирати.. Виноград це мега вуглеводний і солодкий фрукт (чи ягода..).. При схудненні не можна наприклад.
Так, ну примерно поняла суть. Нужны весы и удобная программа.
Девочки , а у вас разнообразное меню или только филе и яйца?
MacOS-ница• 20 февраля 2023
Ответ дляВечный двигатель
риба, філе куряче, говядина, телятина іноді, яйця, творог, йогурт білий низькокалор. замість сметани, сир дозовано (тваринних жирів там багато), овочі не крохмальні, яблука, банан дозовано, крупи - овсянка, гречка, рис дозовано, чечевиця.
З цього готую страви на свій смак.

п.с. особисто в мене йде вага вниз, якщо каші з овочами, і мясо з овочами суміщати. Каши і мясо - табу в мене.
Ответ дляMacOS-ница
З цього готую страви на свій смак.

Дуже дякую за відповідь.

Ответ дляMacOS-ница
З цього готую страви на свій смак.

Еще питання. Які використовуєте жири?
Саме для каш , салати, і готування?
язззззь!!!• 20 февраля 2023
Зачем самому его подсчитывать, есть программы которые считают, тот же ФатСикрет.
MacOS-ница• 20 февраля 2023
Ответ дляВечный двигатель
Еще питання. Які використовуєте жири?
Саме для каш , салати, і готування?
вершкове масло не використовую ніде.
А жири є і в мясі, і в молочці, і в яйцях (жовток). Олію використовую, коли сирники роблю чи омлет, наприклад Салати заправляю йогуртом + грецькі горіхи, основні корисні жири в мене звідти.
Вже тільки по цьому всьому набираються мої 50г добвих жирів.
Сосиска_Втесте• 20 февраля 2023
Ответ дляВечный двигатель
Дякую, а ви на БЖУ?
Так.
Для прикладу:
Моя вага 53 кг/162 см

На наборі зараз, їм на 2500-2800 ккал, приблизно білок 100 г в день, вуглеводів 250

Ви якщо худнете, то в вас ці показники будуть десь на половину менші. От і вся різниця
Ответ дляMacOS-ница
вершкове масло не використовую ніде.
А каши тоже без масла?
Ответ дляСосиска_Втесте
Так.
Для прикладу:
Моя вага 53 кг/162 см

Так, мені би схуднути. А як ви визначаете бжу для схуднути і навпаки?
MacOS-ница• 20 февраля 2023
Ответ дляВечный двигатель
А каши тоже без масла?
так, але я звикла вже. В овсянку чорносливу, горіхів, молока можу - і смачно без масла.
Счастье_же_вот_оно• 20 февраля 2023
Оці розрахунки ведуть до дієтичного мислення, потім тривожність, набір ваги.
Якщо зараз у вас не критично, то не знущайтеся над собою.
Ідеальний варіант харчуватися за правилом тарілки. Щоб були половина овочів, і по 1/4 білка і складних вуглеводів.
Сосиска_Втесте• 20 февраля 2023
Ответ дляВечный двигатель
Скачайте програму. Там обираєте схуднення чи набір, чи підтримання ваги. Вона сама рахує