Українська Мрія• 20 февраля 2023

Киев перекрыт. Что за прикол?

Кто что знает? Все перекрыто
lisenok_8282• 20 февраля 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Вы все еще так думаете и сейчас?
нет, я радуюсь вместе со всеми
Shaan• 20 февраля 2023
Ответ дляДресса
Яке півміста? Що ви волаєте всі?
Ну перекрили, ну запізнилися люди, ну відмінилися зустрічи...
А шо? Заради вашої ..опи пробачте мали заздалегідь попередити про безпрецедентні заходи безпеки ат приїзд важливих гостей? Мабуть що вони не так просто приїхали, не?
Якщо що, я також на роботу запізнилася, син встряг в ту саму пробку по дорозі в унік, довелося повернутися додому. Нічого, пережили якось
Удалено администрацией...
Piracanta• 20 февраля 2023
Ответ дляlisenok_8282
нет, Черкассы это Украина
Удивительно) Никогда не слышала, чтобы в Украине во время визитов важных гостей, запрещали людям подходить к окнам. Может пропустила что-то.
L-i-s-a-92af• 20 февраля 2023
Ответ дляLizavel
Сейчас подпишусь на руснявых военкоров, ох, у них сейчас подгорать будет
Давайте скрины сюда)
Олимпиада80• 20 февраля 2023
Ответ дляБезникая
Все кто тут недоволен что перекрыли, и должны были всех предупредить за день и все маршруты вам сказать, рады что воздушная тревога, да?
Тоже недоумеваю от комментов. Ну постояла я на дороге полчаса, ну ничего. Это беспрецедентное событие
Shaan• 20 февраля 2023
Ответ дляlisenok_8282
в смысле? то есть во время войны, когда по нам стреляют и насилуют ракетами в грубой форме каждый день, вас должны были предупредить о маршруте делегации? серьезно?
Вы на приколе? Или с Луны? Сотни раз уже были эти делегации с перекрытием города и всегда сообщали: будут перекрыты такие-то районы. Да просто даже предупредить, что будут перекрыты НЕКОТОРЫЕ районы. ВСЁ. Без уточнений.
И люди будут знать, что надо выйти раньше, т.к. могут быть проблемы
lisenok_8282• 20 февраля 2023
Ответ дляShaan
да, у меня отличное настроение Слава Україні, путін х@ло
Чудо в камуфляже• 20 февраля 2023
Ответ дляКлементина
Да. Русню ща порве
Ніхто їх не боїться
А в них і бомба ядрена є... І все одно не бояться
Та то капєц , якщо чесно)))) Це вже не плювок,це вже я не знаю, як назвати))) Такого приниження кацапня ще не знала))) Ржу в голос. Вони рік рвуть сраки на дрантя,трясуть чим можуть і не можуть ,а тут таке...
Дресса• 20 февраля 2023
Ответ дляShaan
Це незвичайна делегація.
Ну як ви досі не зрозумієте?
Дресса• 20 февраля 2023
А ще, дівчат, я б не радувалася сильно.
Це звісно чудово, що він приїхав, але...
Завжди після цих приїздів нас криють сильніше ніж звичайно. Треба бути обережними
Lizavel• 20 февраля 2023
Ответ дляДресса
А ще, дівчат, я б не радувалася сильно.
Та они год кроют(((((
Дресса• 20 февраля 2023
Ответ дляLizavel
Та они год кроют(((((
Та це зрозуміло(((
АлександраА• 20 февраля 2023
Ответ дляДресса
А ще, дівчат, я б не радувалася сильно.
В сенсі? Нас тепер можуть крити не тому, що річниця війни, а тому що Байден приїхав?
Яка різниця? Та й просто так, без приводу крили.
L-i-s-a-92af• 20 февраля 2023
Ответ дляJul-Ap
Ааааааа.
Сначала они не верили в
деоккупацию Харьковщины , потом , что мы вернем Херсон, 10 минут назад в теме писали, что Байден не приедет никогда и высмеивали верящих в это.
А на самом деле мы очень мало чего знаем.
Давайте надеяться и верить всегда в свою страну и свою армию!
Чекаємо українську весну нарешті
L-i-s-a-92af• 20 февраля 2023
Ответ дляViktoria_St
Ось що кацапи пишуть
Сподіваюсь,що скоро вона буде курсувати вздовж кордону України і рф
ОленаЯ• 20 февраля 2023
Ответ дляКиев_Елена
Всё от родителей зависит, кто не грузит войной - у того дети мечтают о новой игрушке, походе на батуты и т.п.
Ага, в садочку батьки по 3 рази в сховище тягають, і дитна в 6 років не розуміє що коїться, чому мама в кладову знову відправляє, чому на весь населений пункт виє сирена, чому потрібно переривати заняття і бігти в підвал, чому потрібно покидати ТРЦ терміново. Ваші в підвалі 24/7 сидять, чи їм війна подобається? Вони не хочуть жити нормально? Не хочуть перемоги?
Дресса• 20 февраля 2023
Ответ дляАлександраА
Згодна з Вами. Крити будуть без варіантів. Просто побоююсь.
Я просто уявляю собі в якій люті зараз пуйло..
Вже почитала коменти русні, як в них підгоряє, капець
ОленаЯ• 20 февраля 2023
Ответ дляРойЛеля
В заложніки взять до закінчення війни
Нехай свій офіс в Київ перенесе, мені буде спокійніше.
Lizavel• 20 февраля 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Давайте скрины сюда)
Ох и пуканы у них рвутся
ok1904• 20 февраля 2023
Ответ дляДресса
Хто зна, ймовірно, він за це знав...кротів навкруг багато. А ймовірно захворіє, перенесе промову...
Якийсь театр абсурду... Для чого було це вторгнення? Знали ж що не візьмуть Київ, гординя перемог над слабкими країнами засліпила мізки.
Lizavel• 20 февраля 2023
ОленаЯ• 20 февраля 2023
Ответ дляSanam
https://www.youtube.com/watch?v=ot9Ly0GNlWA
Байдену респект, він красунчик, собі рейтинг на вибори зробив і нам підтримка.
сладика• 20 февраля 2023
Ответ дляDarina26
Про Байдена смешно конечно:))
Вже не смішно, а радісно
Дресса• 20 февраля 2023
Ответ дляok1904
А ймовірно захворіє, перенесе промову...

А краще б здох від печалю...
Але, ні, в новинах описано що до мацкви приїхав китайський міністр. Тобто мені задється, що світова напруга зростає, якщо дивитися масштабніше.
Дресса• 20 февраля 2023
Ответ дляОленаЯ
В дідугана виявилися сталеві яйки!! Респект!!!
ОленаЯ• 20 февраля 2023
Ответ дляДресса

А краще б здох від печалю...
Може Китай прижучить ту моль плєшиву
lisenok_8282• 20 февраля 2023
Ответ дляДресса
а знаєте шо? Україна вже ніколи не буде колишньою. ніколи не буде незнана світу. ми відбудуємось, будуть нові сучасні міста, розбомблені міста підуть в минуле разом з радянською історією. ми будем сучасна Європейська країна. так, дуже страшна ціна цьому, дуже, але шляху в минуле вже немає і ніколи не буде.
Admin• 20 февраля 2023
Продолжаем в одной теме https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3287227