okksanka• 20 февраля 2023

А хто-хто тут в білому пальто?

Читаю про те, що повістки мають роздавати жінки, а не бугаї по 6 чоловік.
Ви серйозно?
Уявляєте ту картину - та жінка буде просто послана по відомому всім напрямку в кращому разі.
На мою, і не тільки, думку, мобілізація провалена.
Як казала моя бабця, гуляв, гуляв, і всрався.
Так і у нас.
Якийсь цирк з хованками влаштували.
Люди, в нас війна.
Просто кожен думає пересидіти, що його обмине, а як не обминуло, ось тоді проблема.
Чого не зробити все просто:
10 днів з´явитися у воєнкомат.
А не гратися з повістками - вручив- не вручив - не тим боком- не тим чорнилом заповнена
Не з´явився - 5 років тюрми.
Непридатний - йди гуляй. Але реально, не так - гроші заплатив, і ти інвалід, а сліпий, кривий, горбатий епілептик - здоровий хоть вже іди на штурм, бо комісія вирішила.
Не хочеш воювати - йдеш їсти варити, окопи рити і перелічувати можна до неба.
Все.
А тоді рейди можна влаштовувати.
А не навпаки.
Бардак з трагічними наслідками.
Бо як виходить - лохи в окопах сидять, а решта розумні - перечекають?
Ну, за винятком тих, хто не вміє швидко бігати, ну кому не пощастило, і його таки зловили десь між магазином, чи на зупинці, це не важливо.
Чи все, вже навоювалися, здаємося, чи як?
Не розумію...
Особливо хочеться почути думку тих, у кого рідні на фронті в даний момент.
Як вам бачиться розвиток подій далі?
Pelmeshek• 20 февраля 2023
Візьміть, будь-ласка, повєсточку...

Візьміть хоч хтось повєсточку...

(Репетирую))
Forever_young• 20 февраля 2023
Мне плевать где раздают повестки,муж уже давно служит.
Будет как всегда-одни будут до победного,а другие жить свою обычную жизнь. И можно было бы спокойно заменить ,но нет -неначаси!
Prervana• 20 февраля 2023
5 років тюрми - ну ок. Багато хто краще відсидить, аніж на війну піде. Де стільки в´язниць взяти, щоб їх всіх посадити?
автор okksanka • 20 февраля 2023
Ответ дляPelmeshek
Візьміть, будь-ласка, повєсточку...

Візьміть хоч хтось повєсточку...

(Репетирую))
Ну десь так певно має то виглядати
вика2567• 20 февраля 2023
Вброс
Teonaa• 20 февраля 2023
Та і поварів стільки не треба, авторе
Не буде тут такого, що або всі, або ніхто. Як призвати всіх? Ну от є ще якась частина, яка «гуляє», хоча вони або служили, або кафедра, або взагалі військові. Інша частина гуляє тих, хто тупо цивільний. То хто впереді всіх мав би піти? А ловлять чогось самих цивільних.
І по друге, є ж таки якась цифра. І все чоловіче населення - не потрібно.
І в тюрми ніякі ніхто наче не ходив за ухиляння.
ВЗРЫВ_МОЗГА• 20 февраля 2023
Что то в вашей писанине ни слова, где же ваш мужчина сейчас.
alenka2403• 20 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Та і поварів стільки не треба, авторе
У нас осудили першого ухилянта,пройшов медкомісію,а на збори не з´явився.Дали ніби три роки, якщо не помиляюсь, вже точно не пам´ятаю
автор okksanka • 20 февраля 2023
Ответ дляВЗРЫВ_МОЗГА
У мене мужчини немає в даний час
А тато - виходить ’лох’
MobyMoby• 20 февраля 2023
Ответ длявика2567
Вброс
100500ый
Teonaa• 20 февраля 2023
Ответ дляalenka2403
Ну то він сів уже? Чи сяде може колись, а може і не сяде
Елена1265• 20 февраля 2023
Полностью поддерживаю. Только перед эти запереть все границы и не выпускать ни женщин, ни детей, ни многодетных, ни инвалидов. Всех женщин отправить на двухмесячные курсы по медицине (если всех мужчин мобилизовать и врачей, которые оказывают им помощь должно быть много), всех детей в возрасте от 3-х лет и людей с инвалидностью отправить на кухню (кто-то должен накормить такое количество медиков и военных).
alenka2403• 20 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Незнаю,в місцевих новинах недавно написали,що пройшов суд і дали вирок,а сів чи ні поняття не маю
Teonaa• 20 февраля 2023
Ответ дляЕлена1265
А що ж вся орава робитиме)
yulchik77• 20 февраля 2023
Ответ дляokksanka
У мене мужчини немає в даний час
А тато - виходить ’лох’
Сколько лет вам и сколько вашему отцу?
автор okksanka • 20 февраля 2023
Ответ дляyulchik77
Сколько лет вам и сколько вашему отцу?
А яке це має значення?
Елена1265• 20 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
А що ж вся орава робитиме)
Воевать, наверное 🤷🏻‍♀️
Teonaa• 20 февраля 2023
Ответ дляЕлена1265
Воевать, наверное 🤷🏻‍♀️
Ааа, думала їсти і варить їсти
Ирина-bbd0• 20 февраля 2023
Ответ дляMobyMoby
100500ый
Просто это нужно стойко пережить сейчас.понимая.чего добиваются
yulchik77• 20 февраля 2023
Ответ дляokksanka
А яке це має значення?
Отец пошел добровольно?
olgabaluta• 20 февраля 2023
Ответ дляЕлена1265
А Евгению Кошевому - орден и поездку на Мальдивы! Заслужил человек!
alenka2403• 20 февраля 2023
Ответ дляЕлена1265
А во что одеть обуть всех мобилизованных?А где деньги взять на выплаты для них?А кто оплатит курсы всем женщинам?А детей куда по детдомам?опять на обеспечение государства?
А где деньги государство возьмкт на это все?кто будет экономику держать в стране,если все будут на фронте?
Во вы сказали конечно.
Nathalie27• 20 февраля 2023
Тобто, 6 бугаїв (з військовим досвідом, до речі) так і лишаться в тилу виловлювати цивільних для передку?
автор okksanka • 20 февраля 2023
Ответ дляyulchik77
Отец пошел добровольно?
Ні, мобілізований
Не додумався, що то тікати треба, коли повістку принесли, подумав війна, пішов у воєнкомат.
Кажу, що лох звичайний
yulchik77• 20 февраля 2023
Ответ дляokksanka
Ні, мобілізований
Кажу, що лох звичайний
Ну вот я и спрашиваю возраст.
meatlug• 20 февраля 2023
Я себе представляю давку на Тисе при таком раскладе - воевать или 5 лет.
А уж как справочки в цене взлетят…
Вот видно, что вы не охотник, всех спугнете и капец. А так потихоньку и находят…
К слову, а кто охранять в тюрьмах эту толпу мужиков будет?
автор okksanka • 20 февраля 2023
Ответ дляyulchik77
Ну вот я и спрашиваю возраст.
Скажімо так, трохи за 50
Елена1265• 20 февраля 2023
Ответ дляalenka2403
Во вы сказали конечно.
На помощь от США и ЕС. Ну и депутаты с сынками пусть сбрасываются, они же явно не пойдут
Детей на кухню, пусть картошку подают
Это называется сарказм
yulchik77• 20 февраля 2023
Ответ дляokksanka
Скажімо так, трохи за 50
Странно. Значит сам попросился когда возили по частям.
Lizzzzz• 20 февраля 2023
Ну как сыначки депутатиков и прочих власть имеющих пойдут на 0, вот мы за ними