Доброго дня. Дівчата підкажіть, будь ласка, де ви купуєте (не за всі гроші) постільну білизну хорошої якості? Потрібно не комплектами, а в різнобій. Також хочу купити хорошої якості ковдри, який наповнювач краще?
Дякую.
Ответ дляалена 81
Дякую, але Ярослав, як на мене, спортився, простирадло відслужило всього два роки((( ціну правда його не знаю, подарували) ходила дивилась, якось якість в них не відповідає ціні...
Плюсуюсь, брала в них сатин, якість погана.
Тепер купую турецьку тканину і шию. По перше це набагато вигідніше, по друге завжди роблю трохи більший розмір, бо після прання даже в делікатному режимі бавовняна тканина дає усадку. В мене завжди були проблеми з готовими комплектами. Зараз таких проблем немає.
Ответ для25Lida
А где покупаете турецкую ткань?
Ответ дляЯриночка2
А где покупаете турецкую ткань?
В інтернеті, пару магазинів знайшла сама, один тут дівчата підсказали і я на них підписалась в інсті і один раз вже замовиляла. Поки що в трьох магазинах купувала, визначаюсь по ціні, асортименту, якості і сервісу. У турків теж різна якість і щільність тканини, тому ’граюсь’. Але з досвіду, то мені турецькі виробники найбільш подобаються. Раніше брала пакистанські і китайські тканини, то перевагу все ж турецьким віддаю. Але у китайських є приємні дитячі принти, тому теж мають право на увагу
Ответ для25Lida
А можете поделиться хоть парой ссылок магазинов, где Вам ткань наиболее понравилась по качеству? Можно в личку
ViktoriyaM2013• 20 февраля 2023
Ответ для25Lida
И мне скиньте в личку, пожалуйста ,ссылки на магазины