Retu• 20 февраля 2023

Джо Байден у Києві

Коли відео показали, то все, точно він. Скажіть, чому від радості колбасить??? Божечки, я на такому підйомі, дівчата, це ж капець як важливо і не просто так
Allize_di• 20 февраля 2023
Ответ дляJul-Ap
Когда в нашу страну приезжали президенты США?
Напомните?
Два Буша молодший та старший, Клінтон був декілька разів
и-рина 1981• 20 февраля 2023
Ответ дляGvenna
Та да, маємо дівчата надію, що цей рік стане переможним для нашої країни.
Віримо
Чашечка кофе• 20 февраля 2023
Від Героїв України минулих століть, від Героїв Небесної сотні, до Героїв сучасної визвольної війни, весь цей шлях Україна змінює не тільки себе, а і весь світ.

Ще рік тому посольства Західних країн виїжджали з Києва, бо не вірили, що українці зможуть встояти перед російською ордою. А вже сьогодні в Київ приїжджають високі делегації і особисто президент США.

Україна наразі має найвищий рівень поваги в світі, набуває безпрецедентної суб´єктності і все це завдяки українським героям, завдяки українцям, які щодня своєю боротьбою демонструють світу, що за цінності свободи і демократії вони можуть не тільки жертвувати своїми життями, а й перемагати ворогів, робити неможливе і надихати весь світ.

Слава Україні. Героям слава.

@informnapalm
AHetfield• 20 февраля 2023
Ответ дляІнно4каа
а русню як від радості ’ковбасить’
Пофіг якось на русню. Але наші ж куди? 🤦‍♀️
Nikol-9a2f• 20 февраля 2023
Ответ для_MadonnA_
Удалено администрацией...
Папоротник• 20 февраля 2023
Ответ дляІнно4каа
а русню як від радості ’ковбасить’
Покажіть де це миле оку шоу можна глянути?
AHetfield• 20 февраля 2023
Ответ дляЧашечка кофе

Слава Україні. Героям слава.

@informnapalm
Інформнапалм, як завжди, в саме серце! Ваш коментар би закріпити 👍🏻
Klodia• 20 февраля 2023
Ответ дляJul-Ap
И тот, судя по его словам, не по доброй воле.
Ну его же окольцевали уже, так что никто не спрашивает)
Інно4каа• 20 февраля 2023
Ответ дляAHetfield
що ви маєте на увазі?
AHetfield• 20 февраля 2023
Ответ дляІнно4каа
що ви маєте на увазі?
Подивіться скільки видалених повідомлень 🫠
Allize_di• 20 февраля 2023
Дивлюсь на Байдена, такий поважний вік, а скільки енергії, хочеться ще йти на нові вибори
brenda2305• 20 февраля 2023
Байден - мегабос. Я зранку розвозила малих, постояла у тих заторах, і зразу сказала, що це через Байдена).
Він молодець і красава. Респект і дякуємо США за підтрмку
Bad.girl• 20 февраля 2023
Ответ дляAHetfield
Матрёшок порвало, не стрималися з горя 😂
А адміни теж не стрималися😂 Почистять, хоч форум чистіше буде
Admin• 20 февраля 2023
Ответ дляKatrinkaSh
Прям з насолодою караю!
AHetfield• 20 февраля 2023
Ответ дляAdmin
Прям з насолодою караю!
Yula-art• 20 февраля 2023
А що, ті грь0бані Миті ще не сіли? Щось тривога довго
Bad.girl• 20 февраля 2023
Ответ дляAdmin
Прям з насолодою караю!
и-рина 1981• 20 февраля 2023
Ответ дляAdmin
Прям з насолодою караю!
Rina Kisskiss• 20 февраля 2023
Невже я скоро побачу свою бабусю, яка в окупації
Яся222• 20 февраля 2023
Ответ дляKatrinkaSh
Байден всё испортил перед выступлением пу, мы должны были трястись от страха и ждать его речь завтрашнюю, а они темы клепать ипсошные.
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 20 февраля 2023
Чашечка кофе• 20 февраля 2023
Вот это вату рвет!🔥
AHetfield• 20 февраля 2023
Прастіті 😂
Gupa• 20 февраля 2023
Ответ дляAdmin
Прям з насолодою караю!
Дякую Вам особисто і від імені більшості форумчан!!!
Інно4каа• 20 февраля 2023
Ответ дляПапоротник
Катя Герман• 20 февраля 2023
Ответ дляKatrinkaSh
А ви не розумієте? Президент наддержави приїхав підтримати воюючу Україну. Це дорогого варте. До нього всі їздять, а його особистий приїзд, це маніфест на весь світ про підтримку України. Зброєю, фінансами і т.д. Нехай в русні підгорає. Як писали в телеграмі: ’ что, русня, с еб...ом’?
Та пишіть вже прямо, цей візит пряме приниження путіна. Це не візит вічливості, це пряме визначення подальших подій. Може ще й не с пустими руками, по українській традиції. Але не треба забувати, якою ціною знищується друга армія світу.
Star39• 20 февраля 2023
Ответ дляAHetfield
Хто їздить до пітуна?
К нему едет министр глава канцелярии по иностранным делам ЦК компартии Китая Ван И
и-рина 1981• 20 февраля 2023
Ответ дляЯся222
Ага а ми радіємо
Інно4каа• 20 февраля 2023
Ответ дляAHetfield
бачила, тільки що в цих коментарях було?
и-рина 1981• 20 февраля 2023
Ответ дляAHetfield
Прастіті 😂
Мемчики супер