Коли відео показали, то все, точно він. Скажіть, чому від радості колбасить??? Божечки, я на такому підйомі, дівчата, це ж капець як важливо і не просто так
Shady lady• 20 февраля 2023
Ответ дляOdilie
Меня бы колбасило от путлера в Гааге
Сподіваюся, дочекаємося і цього моменту
Ольга-f5e3• 20 февраля 2023
Ответ для_MadonnA_
Удалено администрацией...
А особенно боятся во Львове и на Западе Украины!
Ответ дляКатя Герман
Та пишіть вже прямо, цей візит пряме приниження путіна. Це не візит вічливості, це пряме визначення подальших подій. Може ще й не с пустими руками, по українській традиції. Але не треба забувати, якою ціною знищується друга армія світу.
Ціна висока, але хоч розуміємо, що вона дає в результаті,що всі ці жертви не марні. З майбутньою перемогою нас!
Ответ дляКатя Герман
Не ми почали цю війну, на нас напали, то ж і ціну вибираємо не ми, в нас нема іншого виходу окрім боротьби. Без допомоги ціна була б в рази вища.
Kvitkaliliia• 20 февраля 2023
Ответ дляRina Kisskiss
Можна ще їх в блок, посмертно. Всіх матрьошок з форуму
Так а як ми тоді побачимо, підгорає чи ні?
Rina Kisskiss• 20 февраля 2023
Ответ для_MadonnA_
Удалено администрацией...
Forever_young• 20 февраля 2023
Ответ для Shady lady
Сподіваюся, дочекаємося і цього моменту
Будет в Харькове,а не в Гааге)
Ажурная мышь• 20 февраля 2023
Ответ дляAdmin
Посмертно- ні, ну ми ж не варвари
Маємо час та натхнення.
Правильно, не надо. Нам после Победы нужно будет над ними стебаться и троллить. Да и сейчас никто не запрещает))
Ответ дляAHetfield
Ви правда думаєте, що Байден буде їздити, ризикуючи своїм життям, до воюючої країни просто так? По телефону або через своїх представників все можна вирішити й так. Чекайте офіційних оголошень про результати поїздки.
Не розумію, люди, вам що пороблено?
не, просто идиотки
Kvitkaliliia• 20 февраля 2023
Ответ дляАжурная мышь
Підтримую))