12 галюцинаций• 20 февраля 2023
Син одружився з хвойдою
Сину 30 років, вища освіта, впливова і високооплачувана зарплата. Знайомиться в інтернеті з дівахою 19 років, без освіти, в якої вже є син 4,5 років. Дівчина ніде працює, не навчається. У вільний час сиділа на сайтах знайомств і шукала собі чоловіка. Мій син з нею знайомиться, один раз їде до неї і село, знайомиться з нею, з її всіма родичами. Його там вже відразу зустріли як наче він зобов´язаний на ній одружитися. Через тиждень чи два, він її запрошує до себе в гості, а це інша область. Діваха приїзджає з сином і чемодами і залишається жити. Просить, щоб син на ній одружився, бо вже має нехорошу славу, народила невідомо від кого, мала двох юнаків яким приписувала свого сина, ніхто батьківство не визнав. Вообщим мій лопух визнає батьківство на її старшого сина і вуаля їй народжувати на початку березня, хоча вони вперше побачилися тільки в середині липня. Мій син свято вірить, в о дитина яка народиться від нього. Вообщим я виховала ЛОХА. Я не вмішуюся, просто коли дізналася, що їй саме в березні народжувати, то наголосила сину, що не може такого бути. Обкрутила його, буде забезпечувати двох чужих дітей. Вообщим мами, пояснюйте своїм синам, що якщо вони визнають батьківство, то це вже на все життя. Навіть, якщо розійдуться, то будуть вони платити елементи на чужих діток.
Несу пургу• 20 февраля 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
Тобто вона у 14,5 народила? А завагітніла в 13?
Бывает и такое
Несу пургу• 20 февраля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Мальчики наследуют интеллект матери.....научно доказано.
Не всегда
12 галюцинаций
• 20 февраля 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Образование вашего сына под вопросом. В 30 лет для мужчины новости, сколько ребенка вынашивают?
Моя невісточка вбила йому в голову, що це така особливість її організму, її вагітність триває 8 місяців. От таке мені сказав мій син.
Кили и Манджаро• 20 февраля 2023
Ответ для12 галюцинаций
Після того як він визнав батьківство на її старшого сина, то я дійсно вважаю, що я не правильно виховала свою дитину. Тепер нехай вчиться на власних помилках. Думаю, що мої поради вже недоречні.
Визнав батьківство чи всиновив? Може ви плутаєте, бо різниця є
Нога на ногу• 20 февраля 2023
Ответ дляМой завтрак
Це коли високооплачувана
На кого вона впливає?)
12 галюцинаций
• 20 февраля 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Оскільки в її дитини в графі батько був прочерк. То мій благородний син визнав його своїм сином.
СернаМоисеевна• 20 февраля 2023
Ответ для12 галюцинаций
А с какого она села? Сейчас выясним, кто у них там родил в 14 лет
Ацетилсалициловая кислота• 20 февраля 2023
Ответ дляСернаМоисеевна
И от кого))
Нога на ногу• 20 февраля 2023
Ответ для12 галюцинаций
Це вже проще. Якщо розведеться і аліменти треба сплачувать, то можна і через суд на ДНК подати.
СернаМоисеевна• 20 февраля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
И от кого))
Да. Кто с кем гулял
12 галюцинаций
• 20 февраля 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Саме визнав себе батьком. Пішли в загс і визнали разом, начебто він батько дитини. Її син тепер офіційно - їх спільний син. Має прізвище та по батькові мого сина.
Царевна_несушка• 20 февраля 2023
Ответ для12 галюцинаций
Ее организм может быть особенным как угодно, но ребенок развивается 9 месяцев в утробе. Я такого не слышала, если честно.
Ну, пусть анализ ДНК сделает после рождения, деньги есть, как я поняла.
12 галюцинаций
• 20 февраля 2023
Ответ дляНога на ногу
Ви точно знаєте? Чи просто так думаєте?
Говорящая галограмма Чингисхана.• 20 февраля 2023
Та скіко там тих ’елементів’
І не все життя, а до 18 років
А там уже інша діваха охомутає і так по колу.
І не все життя, а до 18 років
Царевна_несушка• 20 февраля 2023
Ответ для12 галюцинаций
А как он мог признать отцовство? Он же не генетический отец? Или усыновил?
Ответ дляСмурфик
автор, а до этой барышни он встречался с девушками?
Нет, мама не разрешала)))
12 галюцинаций
• 20 февраля 2023
Ответ дляСмурфик
Щоб прям серйозно, щоб жити разом, то ні, не жив. А зустрічатися, то зустрічався. Але в нього і робота така, що дуже мало вільного часу, навіть у вихідні викликають.
Борщичок• 20 февраля 2023
Ответ для12 галюцинаций
И в 30 лет он у Вас такой дурачок? )
Смурфик• 20 февраля 2023
Ответ для12 галюцинаций
с вами жил или в отдельной квартире?
12 галюцинаций
• 20 февраля 2023
Ответ дляБорщичок
И в 30 лет он у Вас такой дурачок? )
Вийшло, що так
Борщичок• 20 февраля 2023
Ответ для12 галюцинаций
Матуся, учите матчасть))))
Царевна_несушка• 20 февраля 2023
Ответ для12 галюцинаций
Зато на сайтах нашел время сидеть, и в село съездить, и в ЗАГС пойти, чтоб отцовство признать....Что-то не сходится, уж простите.
Борщичок• 20 февраля 2023
Ответ дляГоворящая галограмма Чингисхана.
Нет, мама не разрешала)))
А потом в 30 годиков сынуля открыл мир греховных развлечений)))
Ответ дляБорщичок
С хвойдами оказалось интереснее чем с мамой)))
соева-сысоева• 20 февраля 2023
А тот факт, что они могли раньше спать (без Вашего уведомления) Вы не рассматривали?
Факт того, что сын знает, что ребенок не от него, но готов его принять?
Он взрослый человек. Отстаньте и не вмешивайтесь.
Будет все плохо, разведутся, отцовство всегда можно оспорить при желании
12 галюцинаций
• 20 февраля 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Я б дуже хотіла, щоб не зійшлося, але вже вляпався, нічого не зробиш вже.
Борщичок• 20 февраля 2023
Ещё бы) Они такие затейницы, эти хвойдочки
Kusalochka• 20 февраля 2023
Ответ для12 галюцинаций
Я теж ридаю. Не думала, що мій син настілький тупий.
А как он отцовство нерожденного ребёнока признал?
а откуда вы знаете сколько ее трахало? Чын рассказал? Он куколд?