12 галюцинаций• 20 февраля 2023

Син одружився з хвойдою

Сину 30 років, вища освіта, впливова і високооплачувана зарплата. Знайомиться в інтернеті з дівахою 19 років, без освіти, в якої вже є син 4,5 років. Дівчина ніде працює, не навчається. У вільний час сиділа на сайтах знайомств і шукала собі чоловіка. Мій син з нею знайомиться, один раз їде до неї і село, знайомиться з нею, з її всіма родичами. Його там вже відразу зустріли як наче він зобов´язаний на ній одружитися. Через тиждень чи два, він її запрошує до себе в гості, а це інша область. Діваха приїзджає з сином і чемодами і залишається жити. Просить, щоб син на ній одружився, бо вже має нехорошу славу, народила невідомо від кого, мала двох юнаків яким приписувала свого сина, ніхто батьківство не визнав. Вообщим мій лопух визнає батьківство на її старшого сина і вуаля їй народжувати на початку березня, хоча вони вперше побачилися тільки в середині липня. Мій син свято вірить, в о дитина яка народиться від нього. Вообщим я виховала ЛОХА. Я не вмішуюся, просто коли дізналася, що їй саме в березні народжувати, то наголосила сину, що не може такого бути. Обкрутила його, буде забезпечувати двох чужих дітей. Вообщим мами, пояснюйте своїм синам, що якщо вони визнають батьківство, то це вже на все життя. Навіть, якщо розійдуться, то будуть вони платити елементи на чужих діток.
Госпожа Белладонна• 21 февраля 2023
Ответ дляLydmila408
Может..
Он все суды прошел..
Он атошник..она хотела с его зарплаты взять.
.
В последний суд зашел,а там одни только женщины в суде..подумал,что ему хана..
Но суд стал на его сторону..
Там не такая бедная б/у жена,чтоб ей платить..
А нормальные молодые на него не велись?
Lydmila408• 21 февраля 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
А нормальные молодые на него не велись?
Ой..
Там не все так просто..
Он очень харизматичный.
Словоблудием владеет в совершенстве..
Думаю,что женщин он обманывает..мстит матери..
Он артист ,еще тот..
.
Б/у жена ему помогла когда-то..она вытащила его с такого дна в начале века..
Их обьединяла вера(специфическая)..для меня єто секта,но он считает иначе..
Я думаю,что она его любила сильно..
А он вряд ли кого-то любит..
В какой- то период их интересы разошлись,но она его отпускать не хотела..
Я не думаю,что она из-за денег подавала в суд..
Нет..
Она просто не могла его уже удержать,поєтому злилась и пакостила..
Lydmila408• 21 февраля 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
А нормальные молодые на него не велись?
Он из тех,для кого познакомиться с женщиной,не есть проблема..
Но нужна ли ему женщина?-єто вопрос номер два.