12 галюцинаций• 20 февраля 2023
Син одружився з хвойдою
Сину 30 років, вища освіта, впливова і високооплачувана зарплата. Знайомиться в інтернеті з дівахою 19 років, без освіти, в якої вже є син 4,5 років. Дівчина ніде працює, не навчається. У вільний час сиділа на сайтах знайомств і шукала собі чоловіка. Мій син з нею знайомиться, один раз їде до неї і село, знайомиться з нею, з її всіма родичами. Його там вже відразу зустріли як наче він зобов´язаний на ній одружитися. Через тиждень чи два, він її запрошує до себе в гості, а це інша область. Діваха приїзджає з сином і чемодами і залишається жити. Просить, щоб син на ній одружився, бо вже має нехорошу славу, народила невідомо від кого, мала двох юнаків яким приписувала свого сина, ніхто батьківство не визнав. Вообщим мій лопух визнає батьківство на її старшого сина і вуаля їй народжувати на початку березня, хоча вони вперше побачилися тільки в середині липня. Мій син свято вірить, в о дитина яка народиться від нього. Вообщим я виховала ЛОХА. Я не вмішуюся, просто коли дізналася, що їй саме в березні народжувати, то наголосила сину, що не може такого бути. Обкрутила його, буде забезпечувати двох чужих дітей. Вообщим мами, пояснюйте своїм синам, що якщо вони визнають батьківство, то це вже на все життя. Навіть, якщо розійдуться, то будуть вони платити елементи на чужих діток.
Да, я блондинка!• 20 февраля 2023
Ответ дляKlodia
Давайте честно- вы бы были рады, если бы ваш сын в такое вляпался? Если, конечно, вам на сына не наплевать.
это дело сына, которому 30 лет, а он знакомится на сайтах знакомств.
Нога на ногу• 20 февраля 2023
Ответ для12 галюцинаций
Ви точно знаєте? Чи просто так думаєте?
Точно не знаю, але логічно припустити, що у батька сумніви і він може подати на днк, що б не сплачувати аліменти.
12 галюцинаций
• 20 февраля 2023
Ответ дляГоворящая галограмма Чингисхана.
С хвойдами оказалось интереснее чем с мамой)))
Думаю, що ця діваха в свої роки вже пройшла і Крим і Рим.
Силиконочка• 20 февраля 2023
В цій ситуації хочу сказати одне Ну де беруться такі розумні дівки ну то капець от як таке може бути в реальності ну невже існують такі бовдури як син автора?
Борщичок• 20 февраля 2023
Автор, в ЗАГСе отцовство не признают и не устанавливают. Учите матчасть и ждем с новой, более грамотной темой.
Говорящая галограмма Чингисхана.• 20 февраля 2023
Ответ для12 галюцинаций
Завидуете?)))
Если бы молодость знала, если бы старость могла
вкрации• 20 февраля 2023
Ответ для12 галюцинаций
Я теж ридаю. Не думала, що мій син настілький тупий.
а днк єкспертизу не?????
Добро с Кулаками• 20 февраля 2023
Ответ дляНога на ногу
Хто знає, що таке впливова зп?
Это тоже самое , что и элементы )))
Борщичок• 20 февраля 2023
Ответ для12 галюцинаций
Сорян, а как высокообразованный сын вёл переписку с малограмотной девой? Или она ему фото сисек сбросила и он побежал жениться?
Борщичок• 20 февраля 2023
Ответ дляСиликоночка
Та троллинг это.
Да, я блондинка!• 20 февраля 2023
Ответ для12 галюцинаций
думаю та знаю це дві великі різниці.
дівчина в 19 років виховує сина, дайте пруф, що вона хвойда! про вас теж саме можна сказати...
12 галюцинаций
• 20 февраля 2023
Ответ дляБорщичок
Удалено администрацией...
Ну ниче се• 20 февраля 2023
Ответ дляНога на ногу
Хто знає, що таке впливова зп?
Вообщим елементи
Кукусики• 20 февраля 2023
У папы ещё в советское время друг ,на танцах потанцевал с девахой ,поцеловались пообнимались ,она на следующий день с вещами к нему переехала ,свекры были в шоке,но впустили ее ,идти ей было некуда ,она с другого города ,говорит мы с вашим сыном целовались ,он обязан жениться .
Они люди тихие ,сельские ,она боевая .
Прожили 40 лет вместе
Они люди тихие ,сельские ,она боевая .
Прожили 40 лет вместе
вкрации• 20 февраля 2023
Ответ для12 галюцинаций
Саме визнав себе батьком. Пішли в загс і визнали разом, начебто він батько дитини. Її син тепер офіційно - їх спільний син. Має прізвище та по батькові мого сина.
он так же может и отказаться
12 галюцинаций
• 20 февраля 2023
Завидуете?)))
Удалено администрацией...
Борщичок• 20 февраля 2023
Ответ для12 галюцинаций
Удалено администрацией...
Ацетилсалициловая кислота• 20 февраля 2023
Ответ дляKusalochka
А как он отцовство нерожденного ребёнока признал?
а откуда вы знаете сколько ее трахало? Чын рассказал? Он куколд?
Если он куколд, то из недавних тем получается, что мать всю жизнь таскала домой разных мужиков, спала с ними, сын все слышал и теперь стал куколдом.
Ответ дляФифачка
какие элементы он будет платить?)))
Всю жизнь))))
пышка_мышка• 20 февраля 2023
А як взагалі дійшло до одруження? У вас є чоловік (його батько)? Ви разом обговорювали його стосунки та плани на них? Він таємно одружився чи що?
a.ostroverh• 20 февраля 2023
Вы хоть одно свидетельство о рождении с прочерком видели?
Их лет 16 точно так не выписывают
А поговорить?• 20 февраля 2023
Ответ для12 галюцинаций
Если тест днк показыаает что ребенок не его, то мать даже обяжут вернуть все алименты если они до этого платились
А вообще конечно лихо вы закрутили. Особенно про то, что родила в 14
Ответ дляa.ostroverh
Их лет 16 точно так не выписывают
Может в том селе до сих пор выписывают и элементы всю жизнь платят)
Елена 1919• 20 февраля 2023
Ответ дляПописанная парта
Мамо, яке ваше діло? Він у вас на шиї не сидить, то ж відчепіться
Дело прямое.любая мать хочет,чтоб ее ребенок был счастлив и растил своих детей.и в гости приводил родных внуков
12 галюцинаций
• 20 февраля 2023
Ответ дляпышка_мышка
Не таємно. Вона приїхала з чемоданами. І відразу почала вести про мову про одруження і вони пішли і розписалися.
Ответ дляЕлена 1919
Не любая.
Моя свекровь бывшая меня поливала помоями всегда.
Теперь ее сын вместо родного внука приводит в дом чужого. Наверное она счастлива.