У зв´язку з попередженням, що 23-24 може щось бути, ви їдете з Києва? Чи залишаєтесь?
Ответ дляЛюсильда.ua
Какой нас.пункт, если это не военная тайна?
’МОН закликала школи перейти на дистанційку через загрозу обстрілу
МОН рекомендує з 22 по 24 лютого 2023 року організувати освітній процес у навчальних закладах у дистанційному форматі як превентивний захід перед роковинами початку війни.
Шкарлет звернувся до начальників обласних військових адміністрацій, керівників навчальних закладів.’
Ответ дляAna-0ae3
Нас наоборот на очное перевели
На эти дни
З якою метою?
Люсильда.ua• 21 февраля 2023
Ответ дляA no name
Погані прогнози по тривалості війни, з минулого тижня, до цього якось більш оптимістично їх експерти виступали. Тут на форумі з надією запитують чи не втомився захід від біженців - не втомився, Франція, навпаки, розширює права українських біженців.
Війна ще на рік, ніяк не меньше... на жаль...