У зв´язку з попередженням, що 23-24 може щось бути, ви їдете з Києва? Чи залишаєтесь?
Люсильда.ua• 20 февраля 2023
Ответ дляA no name
Хто плутається в географії, той бере зошит дитини і читає обкладинку. Там підписано в якому населеному пункті вчиться дитина.
Тож назвіть район чи номер школи, будь ласка
Ответ дляЛюсильда.ua
А де ж все-таки та школа, яку перевели на дистанційку? Який район Києва? Чи все ж таки Софіївка?
Судячи з того, що мої не хамські коментарі видаляються, а хамство в мій бік спокійнісінько залишається і далі - сенс озвучувати?
Це престижна школа на лівому березі. Наміру переконувати чи доводити щось не маю.
Могла б цікавого порозказувати як змінилася риторика і бачення ситуації в Україні у західних змі за останній тиждень. Але ж тут можна озвучувати версію лише марафону.
Ответ дляA no name
Київ. Від сьогодні школа пішла на дистанційку, хоча мала б вчитися очно. Чиє рішення - не знаю, моя дитина за кордоном. З безпечності деяких на цьому форумі офігеваю. Рівно рік тому - 23 лютого всіх хто писав за тривожні валізи і війну нещадно банили, а теми зносили. Я пам´ятаю тему перед самою війною що планують робити маріупольські дівчата...
За рік нічого не змінилося, мало хто зробив висновки. Так само можна лише писати як ’не чуєш тривоги’, ’нічого не боїшся’, ’вже пережили і те, і друге, а ніхто так і не нападає/не бомбить і т.д.’ Це один в один теми перед війною ’ну що, 16 пройшло, а Путін не напав, ха-ха’.
Дежа вю. І так само затикають всіх, хто має ’наглість’ тут похвилюватися чи дізнатися думку інших.
Ммммм, так приятно смотреть, как людей старались родители - рожали в поле, в сад водили (возможно...если бараки не были слишком далеко от любого здания с крышей, именуемое ’детским садом’, затем гордо совмещенного со школой, бо параша на дворе была одна на радиус километров 20), про институт, универ, техникум даже молчу - так как какой смысл куда-то отдавать ребенка, если в итоге оно пойдет работать троллем )
Интересно, когда друзья-алкаши спрашивают - кем ты работаешь - им не стыдно озвучивать? Или дружки не знают что оно такое, так как инет - только для тролляк проведен по лесам соседней не дружественной страны?
Ответ дляA no name
Угу.
Нас всі забули.
Знаєм
Нас всі забули.
Знаєм
Ответ дляA no name
Що кажуть західні змі? Поділіться, чи дайте ссилку де почитати.
Ответ дляA no name
Напишіть,що знаєте, все ж не для всіх працює система, менше знаєш, краще спиш. Мені спокійніше читати такі теми, коли нападає тривожність, почитаю стає легше.
Люсильда.ua• 20 февраля 2023
Ответ дляMarsunia
Пишут что они ракету себе же в школу запулили, бедненькие испугались там
Могут к утру сказать, что это была ракета от ВСУ... Они канешн криволапые и лаптеногие алкаши, но чтоб вот так 7 ракет и все у них остались - что-то замышляют.
Ответ дляLoraine
Ви не встигнете прочитати мій коментар. Його видалять, якщо озвучу те, що бачу в місцевих новинах, присвячених Україні.
Порадувати, на жаль, не можу.
Ответ дляA no name
Сенс вам вообще озвучивать мнение, если его никто не слышит?
Да, в Украине админы могут удалить пост, послать нах или забанить и им за это ничего не будет. Такая сумасшедшая страна у нас) Автозаки за ними не приедут)
И действительно - смысл писать номер школы, когда такой школы еще не постротли)
дико, что у нас все можно проверить, правда)
Люсильда.ua• 20 февраля 2023
Ответ дляNat-li
Вона вже рік в центрі уваги.
Какая волшебная новость
А я и не догадывалась
Ответ дляRenesmeе 16
Ну і добре. Сподіваюся ваша віра на цей раз протримається довше ніж 5днів 😉
Ответ дляA no name
Порадувати, на жаль, не можу.
Ойбоже....
Ідіть вже спати, ну реально!
До нас сьогодні Байден заїжджав, може чули? Чи у ваших газетах написано, шо то нічо не значить?
Ідіть вже спати, ну реально!
Люсильда.ua• 20 февраля 2023
Ответ дляA no name
Порадувати, на жаль, не можу.
Можу здогадатися або спробую вгадати: їм набридло нам допомогати, їм набридлі наші біженці.
Ответ дляA no name
Порадувати, на жаль, не можу.
В вашей местности пропускают только то, что вам надо ’думать’)
Пора привыкнуть)
Нам, в Украине, вас искренне жаль)
К сожалению, завтра может оказаться, что некому вам платить зп за вашу ’четкую’ работу на поле боя в Советчице)
Что ж тогда делать?
Пора привыкнуть)
Нам, в Украине, вас искренне жаль)
Что ж тогда делать?
Ответ дляA no name
Да, сегодня вообще много удаленных постов во всех темах. Странно все это. Кто то хочет сократить форум
Люсильда.ua• 21 февраля 2023
Ответ дляA no name
Телевізійний канал LCI, новини цілодобово.
А які там прогнози на 22 - 24 лютого щодо України?
Люсильда.ua• 21 февраля 2023
Ответ дляammakat
Может форум взломали хакеры?!