Loredana17• 20 февраля 2023

Що вирішили? Київ.

У зв´язку з попередженням, що 23-24 може щось бути, ви їдете з Києва? Чи залишаєтесь?
Люсильда.ua• 20 февраля 2023
Ответ дляA no name
Хто плутається в географії, той бере зошит дитини і читає обкладинку. Там підписано в якому населеному пункті вчиться дитина.
Тож назвіть район чи номер школи, будь ласка
Люсильда.ua• 20 февраля 2023
Дійсно цікаво, бо МОН і мер міста - мовчать
A no name• 20 февраля 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
А де ж все-таки та школа, яку перевели на дистанційку? Який район Києва? Чи все ж таки Софіївка?
Судячи з того, що мої не хамські коментарі видаляються, а хамство в мій бік спокійнісінько залишається і далі - сенс озвучувати?
Це престижна школа на лівому березі. Наміру переконувати чи доводити щось не маю.
Могла б цікавого порозказувати як змінилася риторика і бачення ситуації в Україні у західних змі за останній тиждень. Але ж тут можна озвучувати версію лише марафону.
Marsunia• 20 февраля 2023
Пишут что они ракету себе же в школу запулили, бедненькие испугались там
anonimka• 20 февраля 2023
Ответ дляA no name
Київ. Від сьогодні школа пішла на дистанційку, хоча мала б вчитися очно. Чиє рішення - не знаю, моя дитина за кордоном. З безпечності деяких на цьому форумі офігеваю. Рівно рік тому - 23 лютого всіх хто писав за тривожні валізи і війну нещадно банили, а теми зносили. Я пам´ятаю тему перед самою війною що планують робити маріупольські дівчата...
За рік нічого не змінилося, мало хто зробив висновки. Так само можна лише писати як ’не чуєш тривоги’, ’нічого не боїшся’, ’вже пережили і те, і друге, а ніхто так і не нападає/не бомбить і т.д.’ Це один в один теми перед війною ’ну що, 16 пройшло, а Путін не напав, ха-ха’.
Дежа вю. І так само затикають всіх, хто має ’наглість’ тут похвилюватися чи дізнатися думку інших.
Ммммм, так приятно смотреть, как людей старались родители - рожали в поле, в сад водили (возможно...если бараки не были слишком далеко от любого здания с крышей, именуемое ’детским садом’, затем гордо совмещенного со школой, бо параша на дворе была одна на радиус километров 20), про институт, универ, техникум даже молчу - так как какой смысл куда-то отдавать ребенка, если в итоге оно пойдет работать троллем )
Интересно, когда друзья-алкаши спрашивают - кем ты работаешь - им не стыдно озвучивать? Или дружки не знают что оно такое, так как инет - только для тролляк проведен по лесам соседней не дружественной страны?
Nat-li• 20 февраля 2023
Ответ дляA no name
Угу.
Нас всі забули.
Знаєм
Marsunia• 20 февраля 2023
Ответ дляA no name
Що кажуть західні змі? Поділіться, чи дайте ссилку де почитати.
Loraine• 20 февраля 2023
Ответ дляA no name
Напишіть,що знаєте, все ж не для всіх працює система, менше знаєш, краще спиш. Мені спокійніше читати такі теми, коли нападає тривожність, почитаю стає легше.
A no name• 20 февраля 2023
Ответ дляNat-li
Угу.
Нас всі забули.
Знаєм
Україна в центрі уваги і не сходить зі світових шпальт.
Люсильда.ua• 20 февраля 2023
Ответ дляMarsunia
Могут к утру сказать, что это была ракета от ВСУ... Они канешн криволапые и лаптеногие алкаши, но чтоб вот так 7 ракет и все у них остались - что-то замышляют.
Nat-li• 20 февраля 2023
Ответ дляA no name
Вона вже рік в центрі уваги.
Marsunia• 20 февраля 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
Они уже верещат что их обстреливают
A no name• 20 февраля 2023
Ответ дляLoraine
Ви не встигнете прочитати мій коментар. Його видалять, якщо озвучу те, що бачу в місцевих новинах, присвячених Україні.
Порадувати, на жаль, не можу.
nutty• 20 февраля 2023
Поїхала ще в кінці березня 22го року
anonimka• 20 февраля 2023
Ответ дляA no name
Сенс вам вообще озвучивать мнение, если его никто не слышит?
Да, в Украине админы могут удалить пост, послать нах или забанить и им за это ничего не будет. Такая сумасшедшая страна у нас) Автозаки за ними не приедут)
И действительно - смысл писать номер школы, когда такой школы еще не постротли)
дико, что у нас все можно проверить, правда)
Люсильда.ua• 20 февраля 2023
Ответ дляNat-li
Вона вже рік в центрі уваги.
Какая волшебная новость
А я и не догадывалась
автор Loredana17 • 20 февраля 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Ну і добре. Сподіваюся ваша віра на цей раз протримається довше ніж 5днів 😉
Loraine• 20 февраля 2023
Ответ дляA no name
Порадувати, на жаль, не можу.
То напишіть хоч одне видання, де про це пишуть, самі знайдемо.
Marsunia• 20 февраля 2023
Ответ дляA no name
Порадувати, на жаль, не можу.
Ви не в Італії випадково?
Nat-li• 20 февраля 2023
Ответ дляA no name
Порадувати, на жаль, не можу.
Ойбоже....
Ідіть вже спати, ну реально!
До нас сьогодні Байден заїжджав, може чули? Чи у ваших газетах написано, шо то нічо не значить?
Люсильда.ua• 20 февраля 2023
Ответ дляA no name
Порадувати, на жаль, не можу.
Можу здогадатися або спробую вгадати: їм набридло нам допомогати, їм набридлі наші біженці.
anonimka• 20 февраля 2023
Ответ дляA no name
Порадувати, на жаль, не можу.
В вашей местности пропускают только то, что вам надо ’думать’)
Пора привыкнуть)
Нам, в Украине, вас искренне жаль)

К сожалению, завтра может оказаться, что некому вам платить зп за вашу ’четкую’ работу на поле боя в Советчице)
Что ж тогда делать?
Nat-li• 20 февраля 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
Полюбє!
И газетка аля ’Нью Васюки Таймс’
A no name• 21 февраля 2023
Ответ дляLoraine
Телевізійний канал LCI, новини цілодобово.
Loraine• 21 февраля 2023
Ответ дляA no name
дякую, гляну
ammakat• 21 февраля 2023
Ответ дляA no name
Да, сегодня вообще много удаленных постов во всех темах. Странно все это. Кто то хочет сократить форум
Люсильда.ua• 21 февраля 2023
Ответ дляA no name
А які там прогнози на 22 - 24 лютого щодо України?
Nat-li• 21 февраля 2023
Ответ дляA no name
Авторитетненько. Не поспоришь.
Кабельное?
🤣🤣🤣
Люсильда.ua• 21 февраля 2023
Ответ дляammakat
Может форум взломали хакеры?!
Loraine• 21 февраля 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
Может форум взломали хакеры?!
Мне кажется просто что бы паникеры не шалили... А то тревожные даты идут.