Девушка Прасковья• 20 февраля 2023
Виплата лікарняних
Лікарняний на 10 днів з 23.01.2023 по 01.02.2023.
Не отримала Виплату ні в зп за січень (05.02.2023), ні в аванс з лютий (20.02.2023).
Коли мають виплатити, якщо в ПФ статус лікарняного "готово до сплати"?
Девушка Прасковья
• 20 февраля 2023
Ответ дляБерегу и стерегу
Три мес - если повезет

жесть(
мене переконували, що буде швидше...
Як невчасно(((
Берегу и стерегу• 20 февраля 2023
Ответ дляДевушка Прасковья

жесть(
мене переконували, що буде швидше...
Як невчасно(((
Ну может что то изменилось.
Но было печально.
Пока не расчитывайте
Но было печально.
Пока не расчитывайте
Схема сыра• 20 февраля 2023
Всі лікарняні за лютий виплачені, ПФ вже профінансував. З ФСС був треш по декілька міс.
Девушка Прасковья
• 20 февраля 2023
Ответ дляСхема сыра
минулого разу була на лікарняному в 11.2021.
Сплатили 02.2022.
Типу багато ковідних (як і мій) лікарняних.
Як невчасно(((
Сплатили 02.2022.
Як невчасно(((
Схема сыра• 20 февраля 2023
Термін розгляду лікарняних та прийняття рішення про виплату 10 днів - з дня надходження лікарняного по тимчасовій непрацездатності до роботодавця (днем надходження вважається восьмий день після закриття лікарняного); тобто у вас ще тільки строки підійшли на оформлення заявки до ПФ.
Сметчица• 20 февраля 2023
В январскую зарплату первые 5 дней больничного не попали. Теперь только в февральскую выплатят. Остальное выплатит ПФУ.
Схема сыра• 20 февраля 2023
Автор, а ви і перших 5 днів не отримали? Бо я подумала, що ви про лікарняні за рахунок ПФ. А підприємство вже повинно було виплатити, в принципі і в 05.02, а в 20.02, то тим більше.
Девушка Прасковья
• 20 февраля 2023
Ответ дляСхема сыра
Я так зрозуміла, що всі 10 днів сплачує не підприємство, а ПФ
Девушка Прасковья
• 20 февраля 2023
Ответ дляСметчица
тобто все таки 5 днів компанія, 5 днів ПФ?
Перепрошую за тупі питання - реально складно збагнути(
Сметчица• 21 февраля 2023
Ответ дляДевушка Прасковья
Да, первые 5 дней платит компания. Но т. к. больничный по 1 февраля, начислят и оплатят в зарплате за февраль.
Схема сыра• 21 февраля 2023
Ответ дляДевушка Прасковья
Так, якщо у вас лікарняний не по догляду за дитиною, а власний.