Dashko007• 21 февраля 2023

Схоже що пуйло зневірився?

Вийшов з договорів ядерних держав, тим сами погрожуючи всьому світу , більше немає що йому робити...
starlink• 21 февраля 2023
Ответ дляneortoju
Не пугал он ядеркой, за жопу свою боится и сказал, что проведёт ядерные учения, если США первые проведут учения. Все. Даже не рассказывал какая она у них там классная есть и как её много. Сдулся клюшник
А ну тогда ладно)
vikahma09• 21 февраля 2023
Ответ дляLiliia2007
Я не можу пояснити, але в мене якесь дуже дивне відчуття. Перша емоція після того зборища зомбі було ’тю, притрушене’. Але відчуття всеодно дивне.
Виступ його ні про що. Жодних перемог, жодних здобутків, жодних конкретних підсумків за цілий рік бравади... По суті, чим він накормив своє стадо? Там навіть гойди особливої не було. Таке... Про ядерку взагалі якось тупо вийшло, вона вже всіх кумарить просто.
Загалом весь цей ’ювілейний’ виступ вийшов ні про що, ніяким, точніше навпаки - привселюдно розписався у цілковитій відстійності параші. Як так?
І ось тепер не виходить з голови думка. А не для того це, щоб всіх приспати трохи? Навіть ми ржемо над цим посміховиськом. Ще вчора сон такий гидкий приснився. Вдруге за війну. Вперше 22го лютого минулого року.
В кого які думки?
Теж таке відчуття. Слово в слово! Вони такі підлі(
vikahma09• 21 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Будет почти прикольно, если он вздумает лупануть, а его рухлять им на голову и упадет, в самой середине параши
Поменьше верьте нашим медийным « экспертам» Оптимизм на грани идиотизма! Это « прикольно» потом боком вылазит!!!!!
Soufit• 21 февраля 2023
Ответ дляneortoju
Є надія, що воно в них там уже все застаріле і не функціонуюче. А пускати бояться тому, що впаде десь на півдорозі, їм же на голови.