Olgusya• Изменено 21 февраля 2023

Рашка збирається напасти на Молдову?

Ось такий може бути другий фронт. Мета х*йла – Одеса і повне блокування нам моря. Але невідомо, чи зможе він там висадити великий контингент. І ми ж можемо збивати їхні літаки над Молдовою?

Якщо х*йло на це піде, то напад на дві держави – це вже Третя Світова. І чи мовчатиме Румунія...
Kvitkaliliia• 21 февраля 2023
Ответ дляrybka21
Армія пмр, 2015 рік
А Ви людей звідти бачили? В мами подруга там, ми дружили сім´ями. Оці пальтішки і хутряні шапки 80-х років зараз. Це жах. В них наче час зупинився. . Їх хлопчик, менший за мене на 4 роки приїжджав на заробітки на літо в Затоку, бо вдома заробити було нереально. (Коли ми жили в СРСР, то в них точно було краще) Це останній раз, коли був якийсь контакт. Там сумно все. Раша, окрім руйнування і смерті нічого не приносить...Я щиро сподіваюся, що їх життя найближчим часом зміниться на краще
LudaSHS• 21 февраля 2023
Ответ дляvray
Ужас. 🤣
Я даже узнала одного. Саганджи квнщик. Во дурное.
Ну і собраніє
rybka21• 21 февраля 2023
Ответ дляnoree
Министр иностранных дел Словакии Растислав Качер сказал премьер-министру Венгрии Виктору Орбану ’Иди нахуй’. Причем на русском языке.
Левін
😆😆😆
’Для колабораціоністів Путіна, і особливо для наших в Карпатському басейні і високогір’ї, для всіх тих, хто хоче миру ціною знищення України, у мене є тільки одне послання’, - зазначив словацький дипломат і додав лайку російською мовою: ’Иди на х*й’.
frumoasa17• 21 февраля 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Той мавпятник ще треба перевиховувати. Дати їм всі блага не допоможе.
Татьяна_М5• 21 февраля 2023
Ответ дляrybka21
в них же новий уряд
куча вам не казала?
Ну правильно, те, которые не хотели сдавать страну своими руками - ушли в добровольном порядке
vray• 21 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Ну і собраніє
Натыкано как в игре- найди предмет. 😂
Зеленая чалма отвлекает.
rybka21• 21 февраля 2023
Ответ дляvray
Ужас. 🤣
перед виступом Діда в Варшаві було сказано, що в кремлі сьогодні показували багатьох, яких навіть нема в москві фізично
саша954• 21 февраля 2023
Ответ дляCrazy_lady
Бахмут півроку не можуть подужати. Яка Молдова???
Як не з’ідять, то хоч понадкусюють
noree• 21 февраля 2023
Ответ дляrybka21
Коротко і по суті
Найкраща промова за сьогодні
rybka21• 21 февраля 2023
Ответ дляТатьяна_М5
кому здавати?
що каже куча на цей рахунок?
LudaSHS• 21 февраля 2023
Ответ дляvray
Натыкано как в игре- найди предмет. 😂
Зеленая чалма отвлекает.
Хотабыч то украшение
rybka21• 21 февраля 2023
Ответ дляnoree
Коротко і по суті
Найкраща промова за сьогодні
там взагалі класний виступ
Постачання зброї в Україну затягує конфлікт і відтерміновує мир. Найбільшим постачальником зброї в Україну є Росія. Спочатку вона постачала їм і ’зелених чоловічків’. Вони не були росіянами, а якщо і були, то лише у відпустці в Україні. Вони відкрито нападають і постачають зброю в Україну вже рік. Щойно росіяни припинять постачати зброю в Україну, зберуть речі і поїдуть додому, в той самий момент інші перестануть підтримувати Київ у військовому плані і настане мир. Все дуже просто’, - наголосив Качер
саша954• 21 февраля 2023
Ответ дляE-ducate
Теоретично, в мріях пуйла, можливо ...
Практично, пагано уявляю, кількість десанту для захоплення Молдови (хіба, місцеві армія \ поліція будуть зустрічати їх квітами)
Молдова дуже маленька, а прихильників расєї і СССР там дуже багато...
Болаболик• 21 февраля 2023
Ответ дляInna1991
Труха не тот источник, которому можно доверять
Так как и всему сми :)) там просто идут перепосты :)
frumoasa17• 21 февраля 2023
Ответ дляrybka21
там взагалі класний виступ
Ой, ні це не катить. Після війни зброї повинно бути ще більше. Знаємо ми ці фінти
rybka21• 21 февраля 2023
Ответ дляfrumoasa17
але ж ми самі будемо її виробляти
I_am_Ukrainian• 21 февраля 2023
А чего выступление Байдена нигде не обсуждают ? Мне понравилось.
LudaSHS• 21 февраля 2023
Ответ дляI_am_Ukrainian
В топ
1 теме в общем
KrupinkaSs• 21 февраля 2023
Ответ дляpumadinika
Боже яка Молдова.тут два села и 3 посадки беруть по півроку
Опять от чего-то отылекают народ,это как с наступлением с белораши.У наших властей одна задача,держать народ в танусе и постоянном страхе,чтобы о другом не думали и не расслаблялись.
frumoasa17• 21 февраля 2023
Ответ дляrybka21
але ж ми самі будемо її виробляти
Так, але в укроборонпром ще треба стільки вкласти, що здається легше буде взяти кредити та просто накупити зброї.
rybka21• 21 февраля 2023
Ответ дляKrupinkaSs
від чого ?
саша954• 21 февраля 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Вона в своїх вологих мріях може збиратися зробити що завгодно. Але по факту: кишка тонка. І немає що обговорювати. Ми допоможемо Молдові звільнити окуповані території. Це просто питання часу.
Нам хоч би свої звільнити... Ви хочете, щоб українські військові звільняли Молдову? Чи яким чином Україна буде допомагати? Чужими руками жар загрібати?
rybka21• 21 февраля 2023
Ответ дляfrumoasa17
мені здається там потрібний повний переформат
Vladislava-n• 21 февраля 2023
Старший пердун зовсім з розуму сходить..Молдову не осилить паралельно з нами.
KrupinkaSs• 21 февраля 2023
Ответ дляrybka21
від чого ?
Наприклад корупціонні скандали ,ті ж яйця за 17 грн. Мобілізація та ін.
rybka21• 21 февраля 2023
Ответ дляKrupinkaSs
то не відволікайтеся
ваша роль яка в цих подіях?
frumoasa17• 21 февраля 2023
Ответ дляrybka21
А це мільярди. Створення наукової бази і далі по рівням або запрошення іноземних заводів і виробляти просто спільно, але наша корупція
KrupinkaSs• 21 февраля 2023
Ответ дляrybka21
то не відволікайтеся
ваша роль яка в цих подіях?
А при чому тут я,я вже свої антидепресанти випила.Але жіночки на кідстафі кіпішують кожний раз,то з білораші наступають,то з Молдови тепер.
rybka21• 21 февраля 2023
Ответ дляKrupinkaSs
то ви не народ? а хто
KrupinkaSs• 21 февраля 2023
Ответ дляrybka21
то ви не народ? а хто
Піхто