Ось такий може бути другий фронт. Мета х*йла – Одеса і повне блокування нам моря. Але невідомо, чи зможе він там висадити великий контингент. І ми ж можемо збивати їхні літаки над Молдовою?
Якщо х*йло на це піде, то напад на дві держави – це вже Третя Світова. І чи мовчатиме Румунія...
Kvitkaliliia• 21 февраля 2023
Вона в своїх вологих мріях може збиратися зробити що завгодно. Але по факту: кишка тонка. І немає що обговорювати. Ми допоможемо Молдові звільнити окуповані території. Це просто питання часу.
svetlapanna• 21 февраля 2023
В Приднестровье ватников море. Они все за рашу там. А насчет молдован - Санду же выбрали.
Kvitkaliliia• 21 февраля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Президент Молдови Майя Санду у Варшаві...
Зустрічається з Байденом
Kvitkaliliia• 21 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Байден речь толкает
Рядом
Президент Молдови Майя Санду у Варшаві 🌚
Рядом
От і вся відповідь. Русня може забути про Придністров´я
frumoasa17• 21 февраля 2023
Ответ дляOlgusya
Кажуть, що в Молдові ватників, як в лднр. Одна Майя Санду притомна, а населення ні. Навіть тут були теми
На жаль вистачає. Особливо їх зашкалює в автономії Гагаузія, там ще більший треш, ніж по самій Молдові. Ось там точно, як ордло.
Kvitkaliliia• 21 февраля 2023
Ответ дляfrumoasa17
Так. Але є велика різниця порівняно з ордло- немає кордонів з руснею. А гагауз воювати не буде))
frumoasa17• 21 февраля 2023
Навіщо над Молдовою збивати, як що їх єдиний шлях це через Одеську область?
Важкі та не швидкі транспортники це дуже легка здобич. Якби могли, то зробили б, ще б на початку війни, щоб ще з цієї сторони атакувати.
Татьяна_М5• 21 февраля 2023
Ответ дляCrazy_lady
Бахмут півроку не можуть подужати. Яка Молдова???
Что там той Молдавии? Большое село. У меня куча знакомых молдаван. У них все правительство идёт в отставку. Что-то они знают. Сами молдаване ждут нападения раши. Основная часть не хочет повторять историю Украины и готовы сдаться сразу, без смертей. Воевать им нечем .
frumoasa17• 21 февраля 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Не буде воювати, вони хочуть сруський світ, а не сруську війну.
Kvitkaliliia• 21 февраля 2023
Ответ дляfrumoasa17
Це не важливо. Це був можливий розвиток подій в 2022 році. Проїхали
TvoyaSovest• 21 февраля 2023
Ответ дляOlgusya
Згодна. Думаю, там порушене зберігання
В нас рвалися склади і з старшою зброєю. Все випалено на десятки км
Колючая Роза• 21 февраля 2023
без официальных заявлений можно спать спокойно, счас куча нагнеталово будет
frumoasa17• 21 февраля 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Вони на Київ злякалися десант скидувати, а тут попруть на Молдову, а звідки на Україну - маячня. Заява більш популістська, щоб виділили гроші на безпеку, можливо зброю і щоб звернули увагу, так як ще стосується України.
Kvitkaliliia• 21 февраля 2023
Ответ дляКолючая Роза
Та вони вже не знають, що придумати
Ответ дляТатьяна_М5
в них же новий уряд
куча вам не казала?
Kvitkaliliia• 21 февраля 2023
Ответ дляfrumoasa17
Ага. Чудова інфа про склади. Прям просто вказали, де Україні можна поповнити запаси озброєння. Тому що той руснявий алкоконтингент для наших ССО - просто розвага. Головне - отримати дозвіл реальних представників влади Молдови, бо то їх території
Kvitkaliliia• 21 февраля 2023
Ответ дляrybka21
в них же новий уряд
куча вам не казала?
Куча алконавтів живуть у своїй реальності, вони не в курсі)
frumoasa17• 21 февраля 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Так саме русні не більше 2000. А самі пмр нічого робити не будуть, скажуть - забирайте
. Хоча цікавий стан всього там. Можливо і немає за що лізти.