По просьбам.
Ответ дляZelenkа
У мене відео є, але сюди не загружу, як білочка під час снігопаду шукає свої горішки. А в парку їх повно, сідаєш, вони самі, як гопники, прибігають.
у тітки в селі хата біля лісу, город об´їдають зайці, кабани риють, білки всі горіхи виносять, а потім забувають де вони їх ховали (не собі не людям), а іноді лосі приходять, ще рись була, але то біжанка з чийогось маєтку
Cocomamzel2• 22 февраля 2023
Ответ дляАмарилис
Можна адмінам написати, вони відновлять.
Да? Спасибо, не знала )
Ответ дляtarveldy
Можна просто винести табуретку в садок і як в зоопарку)
Кабани то жесть, вони ж агресивні.
Kvitkaliliia• 22 февраля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Вітаю
Пысы пора смайлик с бокалами и без елки
Дякую 🥂🍷🥃🍸🍹
ultragringo• 22 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
По ідеї, зараз повинні підлетіти мопеди
Это точно? Пишут где то?
Україна понад усе• 22 февраля 2023
Ответ дляBelosnezka1980
Хелоу! Поки пересварилась з місцевими ждуньями, старший без сніданку пішов у школу) Ото роздраконили! Хай їм грець.
Скільки їх повилазило кончених
Belosnezka1980• 22 февраля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе
Скільки їх повилазило кончених
Угу, щось сьогодні пукло у них геть підгорає.
Ответ дляZelenkа
Перееду в БЦ будем с тобой на пенсии ходить кормить белочек в парк. И угадывать, кто проститутка, кто наркоман
Kvitkaliliia• 22 февраля 2023
Ответ для Просто я
У учителя ноут. Подключает в начале урока так, что б видно было доску. Спрашивает всех по очереди. Все довольны .
В нас теж так було до канікул. А зараз або очне, або сімейне.
Cocomamzel2• 22 февраля 2023
Ответ длямама троих
Обожаю белочек! У нас примета семейная: встретил белочку - день будет удачным.
Какая красотка)
И не облезлая, как часто встречаются