Просто я• 22 февраля 2023

Хвылювалочка. Заранее.

По просьбам.
Zelenkа• 22 февраля 2023
Ответ дляЛЮБА
Нет это бесполезно, да и аллергия у него на влажные салфетки , и они ему еще больше купания не нравятся.у него специальный шампунь для сфинксов )))
Я свого дракона навіть не знаю, як купати, воно ж мені кишки випустить

Амарилис• 22 февраля 2023
Ответ дляsobacura
То було попускало, а потім я неудачно сіла, і все поновому. Вже зайо мене цей цирк.
Слухайте, пора до лікаря. Це вже не шутки.
sobacura• 22 февраля 2023
Ответ для Просто я
Не, рано ещё
Тривога триватиме до 11:30 - 12:00(Орієнтовно).
Сестры Гримм• 22 февраля 2023
Ответ длямама троих
Обожаю белочек! У нас примета семейная: встретил белочку - день будет удачным.
То вам на Борщагівку в парк. Боже, забула як він називається. Люди стукають горішками і білки самі біжать на звук. Так прикольно.
tarveldy• 22 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Можна просто винести табуретку в садок і як в зоопарку)
Кабани то жесть, вони ж агресивні.
їх вже багато років дозволяють стріляти не в сезон, бо риють капець. там у тій містині взагалі звір´я слава богу розвелось, 30 км від Чорнобиля , гарно капець як, Тетерів , ліси луги
оце луг затоплений, там щуки нерестяться, можна сказать в городі
Kvitkaliliia• 22 февраля 2023
Ответ дляBelosnezka1980
Угу, щось сьогодні пукло у них геть підгорає.
Бо вчора їхній верховний імпотент не зміг їх задовольнити. Кхе-кхе...
ЛЮБА• 22 февраля 2023
Ответ дляTata_F
ух, ти, йолки. Спецшампунь
Ага, у них специфический пот , его любым не помоешь… детский Чико и джонсон не смывает, пробовала в прошлом году, когда не могла найти его шампунь …

ok1904• 22 февраля 2023
Ответ дляtarveldy
Николь1986• 22 февраля 2023
Всем привет. Поставила стирку, пью кофе, тревожусь.
автор Просто я • 22 февраля 2023
Ответ дляsobacura
Держитесь до последнего
Амарилис• 22 февраля 2023
Ответ длямама троих
Це прям білочкова королева
Gupa• 22 февраля 2023
Ответ дляtarveldy
Ми туди за грибами їздили
А в Катюжанці тікали, щось бігло, аж земля тряслась, слава Богу, не побачили від кого
Zelenkа• 22 февраля 2023
Ответ дляtarveldy
От куди треба їхати на відпочинок, ще і щуку зловити, наробити котлет і сидіти з коньячком дивитись на захід сонця
Алёна-01• 22 февраля 2023
Ответ дляЛЮБА
Не Хардик залазит в умывальник и орет что бы его купали , тогда сидит тихо и возмущается только на мытье попы))), и ему не понять почему его купают раньше и за какого то хуйла !
Мой кот, наверное, считает меня тираном
То купаю, то уши чищу, то глаза протираю. А ему все это не нравится!
ok1904• 22 февраля 2023
Ответ дляsobacura
Ох, ох
sobacura• 22 февраля 2023
Ответ дляАмарилис
Саме роботи навалили і чоловік з вахти повернувся - ремонт зрушився далі - нема коли, відпустить, воно в основному болить коли нагинаюсь чи присідаю, а так то навіть сплю на спині вже.
ЛЮБА• 22 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Так мой с детства приучен)) он может максимум пошуметь )))) но муж кран на умывальнике поменял на высокий гнущийся и умывальник большой поставил !что бы зайчика было удобно купать )))
sobacura• 22 февраля 2023
Ответ для Просто я
Держитесь до последнего
автор Просто я • 22 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Просто вылижи его и всё.

ok1904• 22 февраля 2023
Ответ дляsobacura
Довго проходитиме, але пройде.
автор Просто я • 22 февраля 2023
Ответ дляСестры Гримм
В голосеево тоже так
Люсильда.ua• 22 февраля 2023
Ответ для Просто я
Епрст. Сейчас в ведьмы запишут
Усім привіт! Мене теж до відьмочок запишіть . Не хочу дублювати тему, тому пишу тут. Є інфа, що і шахеди вже запустили .
Якщо цікаво - напишу орієнтовний час, коли можуть з´явитися у повітряному просторі України. Минулого разу повідомила, так мене чуть не з´їли
sobacura• 22 февраля 2023
Ответ дляok1904
Довго проходитиме, але пройде.
Так, бо там пучок нервів )))
nnata• 22 февраля 2023
Ответ дляЛЮБА
И шо ,не царапются, когда их моете ?
автор Просто я • 22 февраля 2023
Ответ дляНиколь1986
Умничка.
Zelenkа• 22 февраля 2023
Ответ для Просто я
Просто вылижи его и всё.

Я блоху знайшла, треба таблетку впихнути, ніяк не наважусь) Від глистів всунула коли спав:)
Gupa• 22 февраля 2023
Ответ для Просто я
Просто вылижи его и всё.
І хто з нас збоченка?
Це мстя з минулої хвилювалочки!
Klodia• 22 февраля 2023
Ответ дляАлёна-01
Мой кот, наверное, считает меня тираном
Езус-Марья…. А это все надо с котами делать? А то я не делаю,.,
ЛЮБА• 22 февраля 2023
Ответ дляАлёна-01
Мой кот, наверное, считает меня тираном
Ну что делать , у нас так же )))но меня уже простили , пришел обниматься !
Амарилис• 22 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Ось