Нарисовалось• 22 февраля 2023
І знову всеукраїнський конкурс. Мами, які проти допомоги дітям, потрібна ваша по
З 20.02 по 27.02.2023 р. проводиться Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».
Вікова категорія: 6-18 років.
- художнє різьблення по дереву;
- гончарство та художня кераміка;
- художнє плетіння, ткацтво;
- в’язання спицями, гачком;
- витинання;
- художня вишивка;
- народна лялька;
- м’яка іграшка;
- писанкарство;
- вироби з тіста;
- вироби зі шкіри;
- декоративний розпис, народний живопис;
- бісероплетіння;
- паперова пластика та оригамі;
- вироби з соломки;
- ізонитка;
- вироби з природних матеріалів;
- інші техніки виконання.
- графіка;
- живопис;
- батик.
Додаю фото робіт та переможців минулого року.
У вас маленька дитина, 2-3 клас.
Ваші дії?
Вікова категорія: 6-18 років.
- художнє різьблення по дереву;
- гончарство та художня кераміка;
- художнє плетіння, ткацтво;
- в’язання спицями, гачком;
- витинання;
- художня вишивка;
- народна лялька;
- м’яка іграшка;
- писанкарство;
- вироби з тіста;
- вироби зі шкіри;
- бісероплетіння;
- паперова пластика та оригамі;
- вироби з соломки;
- ізонитка;
- вироби з природних матеріалів;
- інші техніки виконання.
- графіка;
- живопис;
- батик.
У вас маленька дитина, 2-3 клас.
Ваші дії?
Результат:
вже голосів:
19 (37.25%)
не беру часть (якщо і просить)
13 (25.49%)
Здасть каляки і програє
12 (23.53%)
Допоможу дитині
7 (13.73%)
Варіант у коменти
0 (0%)
Сама все зроблю
Там-тарарам• 22 февраля 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Там и есть возрастные разделения.
Мой сын участвовал два раза в всеукраинском.
Первый раз будучи в младшей школе. Второй раз - будучи в 5 классе.
Автор пишет, что нет разделения.
Царевна Лягушка• 22 февраля 2023
Ответ дляНарисовалось
От і я про це!
Вся ця тема саме про ЦЕ.
Вде котрий конкурс з такими умовами.
Не розумію ..(
Вся ця тема саме про ЦЕ.
Вде котрий конкурс з такими умовами.
Не розумію ..(
Вы во всех конкурсах участвуете?
Прочитали условия, не подходят - прошли мимо.
Если честно, я не понимаю стенаний по поводу справедливости / несправедливости какого-то конкурса
Нарисовалось
• 22 февраля 2023
Ответ дляjulia-678c
А что обязательно участвовать в конкурсе надо? Если ребёнок хочет то пусть сам делает поделку.
Не обов‘язково.
Ми напевно і не будемо
Посто повозмущатися хочу
Ми напевно і не будемо
Посто повозмущатися хочу
ЭтаваНиМожетБыть• 22 февраля 2023
Ответ дляНарисовалось
Ні, не переможе, я ні різьбити не вмію ні вишивати. До 26 здати. Така вишита картина це місяць як мінімум. Це анриал
Але здавати будь-що також сенсу не бачу. Щось зіба симпатичне зробити разом і здати.
Ця тема про те що мене умови дратують
6 років проти 18
Блін, я у 18 була студенткою першого курсу.
Вот зе фак?)))
Ця тема про те що мене умови дратують
6 років проти 18
Вот зе фак?)))
Читайте внимательно условия конкурса.
Раньше в этом конкурсе ТОЧНО было разделение на возрастные группы.
Нарисовалось
• 22 февраля 2023
Ответ дляСкомуниздила
Вам к психологу, все умрут, зачем жить
Царевна Лягушка• 22 февраля 2023
Ответ дляНарисовалось
Моя дитина ходить на художній гурток один рік, + з трьох років вчила її я. Малює краще всіх в класі і всі однокласники просять щось їм намалювати
Але їй 7.5, і вона не отримає медаль проти 18 річного абітурієнта у вуз по образотворчому м-ву
И?
И вас это возмущает, потому что вы хотели чтобы ребенок всегда и везде побеждал?
Нарисовалось
• 22 февраля 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Там и есть возрастные разделения.
Немає..
Ми здавали на конкурс «Україна - мій рідний край»
І виграла дівчинка з 10 класу
ЭтаваНиМожетБыть• 22 февраля 2023
Ответ дляТам-тарарам
Автор пишет, что нет разделения.
Вот не верю! Всегда на всеукраинском конкурсе было возрастное разделение. Не думаю, что в этом году изменились правила.
Нарисовалось
• 22 февраля 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Це фото переможців
Як думаєте, що з цього першокласник зробив?
Нарисовалось
• 22 февраля 2023
Ответ дляЦаревна Лягушка
И?
Ні, хочу щоб дитина змагалася з рівними по віку.
Ви що реально не розумієте?
Царевна Лягушка• 22 февраля 2023
Ответ дляНарисовалось
Ви що реально не розумієте?
А вы не понимаете, что стелите соломку не правильно.
Не надо в таких конкурсах участвовать, если не готовы проиграть.
Я вам еще в первом сообщении написала - вам поучаствовать или победить?
Сливочная пенка• 22 февраля 2023
Ответ дляНарисовалось
В минулій темі частка мам дуже сварили мене за допомогу.
От і що робити в таких ситуаціях?
Це роботи 11 класу напевно тай те не факт що самі
От і що робити в таких ситуаціях?
Не все приучают детей участвовать в лицемерии.Или ребенок посещает какой то кружок и сам может сделать прилично.
Нарисовалось
• 22 февраля 2023
Ответ дляЦаревна Лягушка
Тобто почекати до 18 і коли буде абітурієнткою в художку, то буде вигравати від першокласників. Ото буде чесна, заслужена перемога! )
ЭтаваНиМожетБыть• 22 февраля 2023
Ответ дляНарисовалось
Ви що реально не розумієте?
Этот конкурс проводится каждую осень (не весну). Работы отбираются с сентября.
Вы точно прочитали условия проведения конкурса?
Царевна Лягушка• 22 февраля 2023
Ответ дляНарисовалось
Вы совсем не любите своего ребенка без побед и конкурсов?
Зачем участвовать во всех конкурсах?
Нагайна• 22 февраля 2023
ото вас торкнуло, уже как минимум третья тема про этого зайца... автор, у вас очень красивые работы, делайте для себя или для продажи, нафиг те конкурсы.
Нарисовалось
• 22 февраля 2023
Ответ дляЦаревна Лягушка
Зачем участвовать во всех конкурсах?
Хто сказав що у всіх. Ми беремо участь в 1 з 10 ти
Вже багато однокласників отримає грамоту на останній дзвінок
Хто за що. За різні конкурси
Нарисовалось
• 22 февраля 2023
Ответ дляНагайна
Тема про УМОВИ сучасних конкурсів
1 класник змагається з оцим
Броніки для Моніки• 22 февраля 2023
Ответ дляНарисовалось
Тема про УМОВИ сучасних конкурсів
1 класник змагається з оцим
Точно нет разделения по возрасту? Может это и есть работы первоклассников, которым помогли родители
ТАЗератти• 22 февраля 2023
Ответ дляНарисовалось
Тема про УМОВИ сучасних конкурсів
1 класник змагається з оцим
Ну якщо об´єктивно, то ’оці’ змагаються з батьками першокласників. Питання ж тому що батьки роблять за першачків , типа допомогають. Тому результати такі. І мабуть ця перемога важлива для 10 класників, бо допомогає їм отримати якісь плюси при вступі до художнього вишу?
Тому на мою думку,для малечі то просто участь. А для старших- реальне змагання. І треба то розуміти
Нарисовалось
• 22 февраля 2023
Ответ дляДюймовочка
Ось положення 2022 року. Розділення по віку є.
Ну хоч щось. Але і те..
Ви розумієте що таке 1 клас, а що таке 11 років коли ти вже 4-5 років ходиш на гурток малювання?
Я розумію)
Нарисовалось
• 22 февраля 2023
Ответ дляТАЗератти
Реальне?
З 1 клашками?
Я б ніколи не раділа цій перемозі)))
З 1 клашками?
Я б ніколи не раділа цій перемозі)))
ТАЗератти• 22 февраля 2023
Ответ дляНарисовалось
Реальне?
З 1 клашками?
Я б ніколи не раділа цій перемозі)))
З 1 клашками?
Я б ніколи не раділа цій перемозі)))
Реально вони змагаються з батьками першоклашок і між собою. Якщо б такі ’ добрі’ батьки не вхали свою допомогу, то мабуть і конкурси б були іншими? А так прямо з садочку йде ця пошесть, чия мама креативніша і краще ліпить, малює, шиє тощо.
Моя дитина сама робить. Я не допомогаю. Бо звісно я зроблю краще) Але мені і не потрібні грамоти та перемоги у творчості. Більше тішать досягнення у спорті та науках.
Я_не_аноним_100%• 22 февраля 2023
У мене дитина з особливими потребами, психолог шкільний сам запропонував взяти участь у цьому конкурсі. Так і каже: щоб дитина на останньому дзвонику отримала грамоту, для підтримки, щоб одноклассники аплодували і на згадку в альбомі у дитини буде фото і грамота.
Так і робили. Звичайно, не перемагали, однак третє місце це краще, ніж нічого.
Зараз вчинила би так само.
Первоклашка Я• 22 февраля 2023
Моя дочка приймала колись участь в районному конкурсі дитячих малюнків. Туди відправляли роботи ще дві знайомі, точніше діти знайомих.
І от в спілкуванні я дізнаюсь, що діти малювали ці малюнки не самі, а там половину мами малювали. Це так завжди?
А я думала, що там діти генії і моя дочка коли побачила роботи інших дітей, то була здивована, що інші діти так гарно малюють, а вона так не може.
Хоча моя дочка ходила до художнього школи, а ті взагалі не дуже захоплювались малюванням.
Пешеходик• 22 февраля 2023
Ответ дляНарисовалось
От і що робити в таких ситуаціях?
Вы опять ?
Что же Вас так затянуло на детские конкурсы.
Пешеходик• 22 февраля 2023
Ответ дляНарисовалось
Ви хочете перемогти чи програти?
Так логічніше спитати.
Краще перемогти. Завідомо робити щоб програти не бачу сенсу..
Так логічніше спитати.
П.. ц
Пешеходик• 22 февраля 2023
Ответ дляЛо Шарик
А я то всегда думала - кто эти люди, которым не лень участвовать в подобных мероприятиях
А тут оказывается, ещё и за победу попу рвут, вот это энтузиазм!
На детском конкурсе быть замеченной.
На большее автора не хватает.