Нарисовалось• 22 февраля 2023

І знову всеукраїнський конкурс. Мами, які проти допомоги дітям, потрібна ваша по

З 20.02 по 27.02.2023 р. проводиться Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».
Вікова категорія: 6-18 років.
- художнє різьблення по дереву;
- гончарство та художня кераміка;
- художнє плетіння, ткацтво;
- в’язання спицями, гачком;
- витинання;
- художня вишивка;
- народна лялька;
- м’яка іграшка;
- писанкарство;
- вироби з тіста;
- вироби зі шкіри;
- декоративний розпис, народний живопис;
- бісероплетіння;
- паперова пластика та оригамі;
- вироби з соломки;
- ізонитка;
- вироби з природних матеріалів;
- інші техніки виконання.
- графіка;
- живопис;
- батик.

Додаю фото робіт та переможців минулого року.
У вас маленька дитина, 2-3 клас.
Ваші дії?
Результат:
вже голосів: 51
19 (37.25%) не беру часть (якщо і просить)
13 (25.49%) Здасть каляки і програє
12 (23.53%) Допоможу дитині
7 (13.73%) Варіант у коменти
0 (0%) Сама все зроблю
Пешеходик• 22 февраля 2023
Ответ дляНарисовалось
Ні, не переможе, я ні різьбити не вмію ні вишивати. До 26 здати. Така вишита картина це місяць як мінімум. Це анриал
Але здавати будь-що також сенсу не бачу. Щось зіба симпатичне зробити разом і здати.
Ця тема про те що мене умови дратують
6 років проти 18
Блін, я у 18 була студенткою першого курсу.
Вот зе фак?)))
Какая разница в возрасте.
Если Вы вместо ребёнка соревнуетель с подростками.
Пешеходик• 22 февраля 2023
Ответ дляНарисовалось
Моя дитина ходить на художній гурток один рік, + з трьох років вчила її я. Малює краще всіх в класі і всі однокласники просять щось їм намалювати
Але їй 7.5, і вона не отримає медаль проти 18 річного абітурієнта у вуз по образотворчому м-ву
И ???
Жизнь на этом закончится ?
автор Нарисовалось • 22 февраля 2023
Ответ дляПешеходик
На детском конкурсе быть замеченной.
На большее автора не хватает.
Вас плющить. Я вас ще з минулої теми пам‘ятаю
автор Нарисовалось • 22 февраля 2023
Ответ дляПешеходик
И ???
Жизнь на этом закончится ?
Ви тут на довго. Чекаю ще 350 ваших відповідей)))
Пешеходик• 22 февраля 2023
Ответ дляНарисовалось
Займитесь творчеством, если это конечно Вам интересно.
автор Нарисовалось • 22 февраля 2023
Ответ дляПешеходик
Я займаюся, це моє хоббі.
Дитину вчу, і моя вчитель образотворчого також вчить.

Шкода що нема конкурсу як в мої часи, посадили дітей в школі, видали аркуш, дали завдання і «у вас, дітки година часу» і зто на що гаразд.
Без батьків, без інтернету, з голівоньки, самесенькі)
А поки буде такий трешак, я буду підказувати дитині як і що робити і показувати.
Сама за неі я не роблю, що довела в темі про зайця.
Пешеходик• 22 февраля 2023
Ответ дляНарисовалось
Я займаюся, це моє хоббі.

Объясните мне, в чем необъективность конкурса, когда соревнуются между собой родители ?
автор Нарисовалось • 22 февраля 2023
Ответ дляПешеходик
Ще раз і він останній:
Зайця робила моя донька
Я показала як і вона виконала цю роботу. Якщо щось, я підправила, допомогла.
Вам не здається що пояснити і зробити своїми руками це різне?
Я пояснила і покащала і моя дитина зробила, хтось зробив сам за дитину, а хтось дав дитині можливість зробити самостійно і ці діти від 6 до 18
Ну і де об‘єктивність?
Чому ви це виправдовуєте?
Чому не краше посадити дітей у класі і дати завдання?
Нехай діти які які вміють займатися різьбою по дереву покажуть при жюрі як вони це роблять, ті які малюють, самі малюють. В чому проблема?
Поки конкурс - домашня робота, об‘єктивності бути не може!
Як і при тому що діти намішані різного віку.
Пешеходик• 22 февраля 2023
Ответ дляНарисовалось
Ще раз і він останній:
Зайця робила моя донька
Ну і де об‘єктивність?
Чому ви це виправдовуєте?
Не навязывайте своему ребенку свои комплексы.
Если конкурсы не справедливы, не принимайте в них участие и не втягивайте в них своего ребенка.

А если хотите участвовать, то объясните ребенку, что модет и не быть призовых мест. вы просто участвуете
LediBlac• 22 февраля 2023
Ответ дляНарисовалось
В минулій темі частка мам дуже сварили мене за допомогу.
От і що робити в таких ситуаціях?
Це роботи 11 класу напевно тай те не факт що самі
Смотря что считать ’допомогою’. Моя заключается в том что я помогу оформить и отправить. На моём предприятии регулярно устраивается творческий конкурс к дню защиты детей. И сразу видно кто рисовал экономист Валентина Ивановна или второклассник Ванечка. Но я воспринимаю это как повод для ребенка совершенствоваться. Я не говорю что ’это за Ваню мама рисовала’, а : ’Посмотри как здорово! Ты тоже можешь так!’