Осторожная• 22 февраля 2023

Як називається укр. фабрика спортивного одягу (більше всередині теми)?

Пошив дитячого і дорослого спортивного одягу, на єтикетці коди накшталт ПШХ-24. Хочу знайти, де купити такий одяг онлайн, в моєму містечку є в одному магазині, але ціни 600-700 грн за спортивні дитячі штани. Можливо, є десь дешевше. Спасибі!
ЛисАпедная• 22 февраля 2023
Зайдите в магаз и посмотрите этикетку, там должен быть адрес, сайт.

автор Осторожная • 22 февраля 2023
Ответ дляЛисАпедная
Ось вона, етикетка, я купила у них штани
ЗабежАЛОЧКА• 22 февраля 2023
Напівлегальних цехів і швей підпільних тьма про, що і свідчить етикетка. В кого є такий матеріал той і шиє, імхо
ЛисАпедная• 22 февраля 2023
Ответ дляОсторожная
Самопал какой то.