Куплю орехи• 22 февраля 2023
Моя знахідка в клондайку, на який фукають
В одній з тем про секонд я поділилася досвідом вдалих знахідок.
Тоді багато хто не вірив у це- але причини мені брехати анонімно ну точно немає. Мова йшла про вінтажну сумку Ерме.
Вчора випадково натрапила в час, коли вже всі точно все перетрусили - післяобідній час, пояс цього ж бренду Collier De Chien.
Правда, дефект - одна деталь відсутня ну і оновлення золотого напилення потрібна
Але ж все таки улов хороший, скоріше всього пошукаю майстра для реставрації.
тема так на 5 хв, просто буває ж таке - уявляю, що знаходять перші в забігу
Куплю орехи
• 22 февраля 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
Так, звичайно, думаю, можна було б і дорожче пробувати продати з їх доходами.
Цей аукціон - ібей?
Успіхів в продажах.
Цей аукціон - ібей?
Успіхів в продажах.
ні, не ебей. Чесно, пошукаю назву - там жива трансляція онлайн
я побоялася ебей- обмани трапляються. Було таке - відправляєш річ, пишуть не оригінал, і ебей завжди стає на сторону покупця
Броніки для Моніки• 22 февраля 2023
Ответ дляКуплю орехи
є круті модники та справжні колекціонери.
Минулого року купили у мене черевички кінця 30х-початку 40х рр. Можете уявити їх стан? і розмір на дюймовочку. а ось цікавлять людей.
я чому їх купила - ну не могла дозволити, щоб в останній день продажу їх відправили на можливу переробку. Це ж реально рідкісна річ.
можу дати пораду , я не скупа на них
є можливість знайти лору ешлі 60-х - круїзний стиль - беріть. Попит великий і буде зростати
так само на старий Хобс , який випускався під маркою Мерелін Ансельм - саме з назвою на бірці
можу дати пораду , я не скупа на них
Благодарю
Но честно говоря, я хоть и хожу и покупаю с/х, но никогда не встречала таких брендов как вы пишите. Я не фанат конечно, может нужно тщательнее искать
Но у нас ’зару’ найти уже хорошо. А если сумка какая приличная то тут же в ’ элит’ попадает цена тысяча и фиксированная.
Печенюшка• 22 февраля 2023
Ответ дляКуплю орехи
можу дати пораду , я не скупа на них
Це ж стільки вам всього треба знати про ці бренди, колекції і їх ціну.
Цікаво було б з вами піти на закуп і подивитись як ви шукаєте такі речі.
Я не жартую )
Куплю орехи
• 22 февраля 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
Благодарю
я ж кажу, в мені сидить нереалізований дизайнер одягу
. Як я умудрилася піти в пед ,а потім в фінансовий - не зрозуміло.
Ось чому своїм дітям і кажу - пробуйте себе в тому, чому хочеться на даний момент. Не думайте про дохід,статус - це все неважливо. Буде, але потім.
Хочеш сьогодні грати на дудці - грай, завтра мазюкати картини чи ремонтувати розетки - тільки підтримаю
Дійсно вважаю везунчиками людей, які живуть своєю професією
. Як я умудрилася піти в пед ,а потім в фінансовий - не зрозуміло. Ось чому своїм дітям і кажу - пробуйте себе в тому, чому хочеться на даний момент. Не думайте про дохід,статус - це все неважливо. Буде, але потім.
ОхиИВздохи• 22 февраля 2023
Ответ дляКуплю орехи
можу дати пораду , я не скупа на них
Лора ешлі 60- х років круїзний стиль,що це? В мене тільки меблі гугляться.Дайте фото для прикладу.
Куплю орехи
• 22 февраля 2023
Ответ дляПеченюшка
Я не жартую )
вірите чи ні, я мрію написати брошурку на цю тему
Броніки для Моніки• 22 февраля 2023
Ответ дляКуплю орехи
Мне что-то кажется что и вам не поздно
Печенюшка• 22 февраля 2023
Ответ дляКуплю орехи
а ви з якого міста?
Буде цікаво почитати.
Куплю орехи
• 22 февраля 2023
Ответ дляОхиИВздохи
чудова нагода попрактикувати англ мову
Зоркая Зорро• 22 февраля 2023
Ответ дляКуплю орехи
автор, а що із зарою не так? чому не купуєте?
Я не Тролль• 22 февраля 2023
Оооо) колись давно я ходила по секам в нашому смт і полювала на stone island, kenzo, Burberry, c.p company.... Мала норм заробіток, на той час тисяч 8-9 в місяць виходило, при тому, що з копірайтингу 5-6 було🤣🤣 Для мого бідного декрету мами-одиначки це було просто спасіння.
Шкодую, що не розуміюсь на люксі. Лише шмот для хуліганс)
Я не Тролль• 22 февраля 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
Подівіться ’реальна ціна моди’ для початку. Це трешак
60 метров сметаны• 22 февраля 2023
Ответ дляКуплю орехи
багато читаю, аналізую.
щодо хустки тоді як було - шукала інформацію про випуск, тираж. Виявилось, що це лімітована колекція для якоїсь події. Дуже лімітована. Ціну поставила відповідно вартості виробів цього бренду.
Тобто для покупців аксесуарів від 30-50+ тис, ціна за рідкісну річ 500+ (це без вирахувань комісій), погодьтесь , смішна
Автор, вы - офигенная. Вас читать - одно удовольствие! Пишите давайте свою брошюрку!!! Будет бестселлер - точно вам говорю.
Срочнокпсихологу• 22 февраля 2023
Ответ дляКуплю орехи
Буду дуже вдячна за назву аукціону, аж цікаво, може в мене теж є речі, які ціняться за кордоном.
Электричка• 22 февраля 2023
Ответ дляБанка с бутылками
многие американские звезды платят кучу денег чтоб покупать винтажные гуччи и остальные бренды, во лохи, мышление нищеты
Крутяк. Тогда надо равняться на них и ходить по секендам. Еще можно по сусоркам лазить, вдруг кто-то что-то раритетное выкинет.
Чорнобаївка• 22 февраля 2023
Я не заморочуюсь брендами. Зашла в сек і купила нормальний одяг. Якщо попався бренд ,то хвацько добре, а не попався, то упила нормальну річ і дуже дешево. Вчора на 140 грн купила 2 пари джинсів, шорти і 3 футболки. Красота.
Пупуговка• 22 февраля 2023
Ответ дляПерсонаж Аноним
Это другая модель и камень отпал.
Так, камінь відпав
Зоркая Зорро• 22 февраля 2023
Ответ дляЯ не Тролль
А де ви його продавали тоді?
Куплю орехи
• 22 февраля 2023
Ответ для60 метров сметаны
дякую, щиро
мені не пощастило з оточенням - сама винна, це факт.
Чому створила тему - немає з ким поділитися.
от ні одної знайомої, з ким можна - а так хочеться.
я реально втомилася від гарного слова ’потреблядства’. Люди присаджені на гачок гонки за тим, що ніби то люди носять.
сама така була раніше, як згадаю ті чорні пятниці, літні розпродажі - як зазомбовані реально
ось у мене лежать джинси - яскраво оранжеві, які купила на сейлі в Селфріджес в 2003 році. (блін, після ковіду память відшибає- назву не згадаю)
раз одягнула - мене назвали папугою рідні
викинути не можу, бо реально круті - може подарую такій самі папузі як я)
Я не Тролль• 22 февраля 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
А де ви його продавали тоді?
Тоді ще були барахолки вконтакті, олх, початок шафи)) найкраще - вк. Там були навіть тематичні барахолочки.
Рябушка Ку• 22 февраля 2023
Ответ дляКуплю орехи
Фото фрагментальні
У оригинального Эрмес фурнитура не облазит и не темнеет, что является одной из особенностей данного бренда.
Вы хотя бы поинтересовались такими особенностями, перед тем как тут хвастаться своим бизнесом на уловах в секондах откровенной подделки и ее перепродажи.
Чупа-чупс• 22 февраля 2023
Ответ дляКуплю орехи
Фото фрагментальні
Разве у оригинала затирается напыление?
Чупа-чупс• 22 февраля 2023
Ответ дляРябушка Ку
Так да, меня тоже смутило.
Я как-то видела в секондах паленые сумки луи виттон, разве это улов.
Иванка Бур• 22 февраля 2023
Ответ дляБанка с бутылками
на секондах тоже бывают подделки, сумку Hermes никто бы не выбросил, они бу стоят по 15 тыс евро
Автор фігню пише. Сумку Hermes ніхто ніколи не викине. Вони навіть б.у коштують десятки тисяч доларів. Люди за ними роками в черзі стоять в бутіку. Так що автор бреше точно. Фото сумки як завжди нема, одна лапша. Я не люблю таких брехух

Чупа-чупс• 22 февраля 2023
Ответ дляПупуговка
У мене така знахідка, за 5 злотих годинник Coach, на EBay він 150 доларів
Барахло
Этожзвяздаяегообожаю• 22 февраля 2023
Я платки Hermes знаходила в секонді. Вони теж непогану вартість мають.
Срочнокпсихологу• 22 февраля 2023
Ответ дляКуплю орехи
Тепер вже гарного вечора всім
я до собак - каша готова
Смачного собачкам і гарного вечора)