Банан-барабан• 22 февраля 2023

Шукаю дбайливу та вірну жінку

Про себе: не працюю, є троє дітлахів (Вася, Максим та Христина), живемо на дитячі допомоги та аліменти з колишньої дружини, які зумів відсудити.

Сам у розлученні був одружений, але дружина виявилася останньою сволотою, яка постійно пила, намагалася піднімати на мене і дітей руку.

Шукаю дбайливу та вірну жінку, здатну брати на себе відповідальність; жінку, яка живе за принципом - «мати не та хто народила, а та що виховала», яка любитиме моїх діточок як своїх і стане для них чудовою матір´ю. Адже справжній жінці дитина не перешкода, а дурепам і свої в тягар...

Вимоги: дохід понад 50 тисяч гривень на місяць, наявність власного авто та житлоплощі, зріст від 172 см, вага не більше 55 кг, без дітей.

Нищебродок і стурбованих ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ не турбувати.

І кажу відразу, мене бісить вираз взяла його з дитиною! Баби запам´ятайте - чоловік з дитиною це вже сім´я! Вони мають вже сімейні вечори, традиції, спільні прогулянки, свята!
Це вас прийняли самотню в сім´ю, а не ви!
автор Банан-барабан • 07 марта 2023

автор Банан-барабан • 10 марта 2023
автор Банан-барабан • 12 марта 2023
автор Банан-барабан • 13 марта 2023