Марія В• 22 февраля 2023

Боюсь лягати спати

З 22 на 23 та з 23 на 24,сирена чомусь не налаштовується на телефоні ,як не спати цілу ніч не уявляю навіть зараз,звикла вже спати
Хелицера• 22 февраля 2023
у меня вообще сирены нет,и не слушаю
Julia_1997• 22 февраля 2023
Попросіть нехай вам хтось передзвонить, якщо буде сирена.
Маумау• 22 февраля 2023
спробуйте додаток *карта повітряних тривог* так кричить що я навпаки телефон на ніч вимикаю.
Amalpi• 22 февраля 2023
Ходите в убежище? У нас их нет
Nataliia• 22 февраля 2023
А Вы в тревогу всегда в укрытие идете? Автор?
NesmeyanaYa• 22 февраля 2023
Як це не налаштовується? Купа додатків є
Якщо тривога ви йдете в сховище чи в коридор? Якщо коридор, то там і спіть
kvitanka• 22 февраля 2023
Тю, то нехай русня боїться і особливо орки на лінії фронту разом з *уйлом.
Nerses• 22 февраля 2023
Спите сразу в укрытии если боитесь.
катерина12009• 22 февраля 2023
Пойдите в любую точку продажи телефонов и всякой фигни дайте 50-100 грн и все вам сделают чи не проблема
LyudaT• 22 февраля 2023
Ответ дляkvitanka
Так не факт, что автор не русня))) украиноязычных троллей полно.
nenatasha• 22 февраля 2023
нічого не буде в ці дні, заспокойтесь
dahashutka19• 22 февраля 2023
Звук в приложении на максимум , проснетесь сразу))
автор Марія В • 22 февраля 2023
Ответ дляLyudaT
vikahma09• 22 февраля 2023
Все буде добре!!!! Автор, я вас розумію. Я в перші дні війни( бляха, знов реву) сто раз перед тим як лягти перевіряла, чи ж є інтернет, чи працює телефон. Поборимо.