Kidstaff• 22 февраля 2023

Новий вигляд Головної сторінки та вкладок

Дорогі наші, пишіть сюди якщо Вам щось не зручно в новому вигляді головної сторінки та вкладок.
Будь ласка, не пишіть сюди- все пропало і повернути все в зад. Повертати не будемо. Невеликі зміни ще можливі.

Дякую.
Grga• 22 февраля 2023
Ответ дляЛеска
У себе в налаштуваннях пошукайте
Дякую! А можна якось базово, щоб завжди відкривалася?
Світланаcv• 22 февраля 2023
А як вибрати топ теми?
ONatalii• 22 февраля 2023
А що то за штучка ’+1’??
Натиснула. Але незрозуміло шо далі
Nnataly• 22 февраля 2023
Ответ дляKidStaff
Де він великий? На фото стара і нова версія
Что-то вы пропустили
Дресса• 22 февраля 2023
Мдааа. Прийшла додому, намагаюся примиритися з головним меню, читаю величезні назви. Тут син, який за метр сидить і ніколи не заглядав в мій телефон каже- а де там нюхають мужчини??? Це він тему побачив. Коротше кажучи у транспорті не бажано порадницю відкривати з такими шрифтами.
Julieta78• 22 февраля 2023
Ответ длякенгуруша
А еще у меня постоянно вылазит реклама снизу страницы, это очень мешает...
И вверху тоже.
И когда выскакивает одновременно та реклама,что на весь экран, и это окошко сверху, то флажок окошка закрывает крестик той рекламы, что на весь экран. И ни туда и ни сюда.
Мелитрисса• 22 февраля 2023
Ответ дляMon1ka
В каком девайсе шрифт большой? Телефон? НЕ телефон - шрифт нормальный.

Если менять ничего не будете, зачем спрашиваете? Привыкнуть можно ко всему.
Я тоже не поняла в каком месте крупный шрифт, я не вижу изменений ни на телефоне, ни на компе.
Амарилис• 22 февраля 2023
Ответ дляДресса
А що у Вас за браузер? Прикольний такий, зі зміною розміру шрифту.
symbol• 22 февраля 2023
Ответ дляМелитрисса
Для тех, кто пользовался полной версией на телефоне, изменения очень явные
Мелитрисса• 22 февраля 2023
Ответ дляsymbol
Я не знаю какая у меня там версия, на компе тоже отличий не вижу.
Дресса• 22 февраля 2023
Ответ дляАмарилис
В смислі? Це відсьогодні помінявся інтерфейс у всіх. Причому тут браузер? Воно все автоматично обновилося і на компі, і на телефоні.
symbol• 22 февраля 2023
Ответ дляАмарилис
О, дякую, що запитали, побачила, що у себе в Safari можна зменшити, стало трохи краще
Але потрібно або закріпити верхню панель, або додати стрілку «наверх»
Амарилис• 22 февраля 2023
Ответ дляДресса
Інтерфейс та помінявся, але в моєму браузері нема зміни шрифту, а в Вашому є. А може то функція телефона Вашого. От і питаю. Так який у Вас браузер?
symbol• 22 февраля 2023
Ответ дляДресса
Амарилис• 22 февраля 2023
Ответ дляsymbol
фото
А в мене нема в гуглі
Юla-la• 22 февраля 2023
Ответ дляGrga
так сайт и так автоматом открывается на украинском языке
потом, когда входите в свой профиль, будут работать ваши настройки
Амарилис• 22 февраля 2023
Ответ дляsymbol
Так, без закріпленої панелі дуже незручно. І не видно дзвіночка(
oksuta• 22 февраля 2023
Мне не хватает быстрого перехода в продавалку,может я не нашла?
Дресса• 22 февраля 2023
Ответ дляАмарилис
О, прикольно!!! Дякую що ви підказали))) я й не знала такого. Вже спробувала, але… тепер зовсім міленько( знов не те(( браузер? А що це таке? Де подивитися? Просто Гугл на айфоні певно
Юla-la• 22 февраля 2023
Ответ дляoksuta
вот и я спрашивала,ссылка на Кидстафф пропала..
Леска• 22 февраля 2023
Ответ дляGrga
Як налаштуєте то буде одразу відкр укр версія
Амарилис• 22 февраля 2023
Ответ дляДресса
Браузер, це те, через що Ви виходите в інтернет, вони є різні.
Яриночка2• 22 февраля 2023
Слишком большой интервал между темами, приходится много прокручивать. Желательно покомпактнее
Доминошка• 22 февраля 2023
А було вже запитання, якщо вже зміни, то чому не ’Порадниця’ ?
my_tess• 22 февраля 2023
Приберіть рекламу на всю сторінку!!
Бісить!!
І все занадто велике стало
Дресса• 22 февраля 2023
Ответ дляАмарилис
Тупе!!! Тупе!! Прийшлося питати у сина який в мене браузер. Сафарі)) пробачте тупицю
Леска• 22 февраля 2023
Ответ дляoksuta
Жмакаєте 3 рисочки і ,,об.яви,,
Чи ще швидший треба?
Nastja-70• 22 февраля 2023
Ответ дляnnata
Ну слушайте, человек мог создать тему и выйти по делам, потом вернулся, почитал, кому надо ответил , не все ж сидят безвылазно на советчице. Ну вы интересная...
Да, можно вернуться и отписаться.
Я говорю о тех случаях, когда человек создал тему, люди задают вопросы , а автор не посчитал нужным вообще отвечать.
Амарилис• 22 февраля 2023
Ответ дляДресса
Дякую)
Леска• 22 февраля 2023
Ответ дляДоминошка
Тому що це бренд, власна назва.