Эскиз бесконечности• 22 февраля 2023
Якщо подруга перестала спілкуватися?
Раніше часто разом час проводили , з початку війни живемо в різних країнах , спілкування стало значно менше , але все таки періодично контактували. В цьому місяці було ДН в мого сина, в в мене , вона нікого не привітала . Ви б продовжували спілкування , виясняли в чому справа?
Результат:
вже голосів:
62 (64.58%)
Просто забити
22 (22.92%)
Поцікавитися в чому причина
12 (12.5%)
Результат
Берюковна• 22 февраля 2023
Ответ дляІнно4каа
Я також з рашки не спідкуюся зі знайомим, а до 24 лютого гарні відносини були, планували зустрітися в теплих краях,але потім :путін не в чьом не віноват,єто наш прєзідєн,ми єго поддерживаем , то вас бомбіт зєлєнскій.....
Ну да.. тоже самое.. у меня там куча родны, поддерживаю отношения только с мамой, остальных видеть и слышать не хочу.
Напланетянка• 22 февраля 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Дивно якось , ми дружили більше 20 років
Одне діло якщо вона пізніше привітала би, бо забула, інше діло коли спеціально підкреслити своє відношення
Берюковна• 22 февраля 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Ми з перших днів за кордоном, нема причин для депресії
Ну не знаю, тут столько тем как тяжело на чужбине..их тоже можно понять . Я бы оставила человека в покое.
Лика-прилипка• 22 февраля 2023
А ще з одною, я подзвонила на др, вона не відповіла, я не передзвонювала, і на цьому все.
Манка Я• 22 февраля 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Вона бачила фотки з ДН в соц.мережв, тому точно згадала б
жаль мы с кумой в соц сетях не силим, приходиться помнить. но она с пониманием отнеслась, у меня дурдом был, 2 месяца даже созвониться не могли, только изредко пару сообщений в переписке
Лика-прилипка• 22 февраля 2023
Ответ дляНапланетянка
А як ви знаєте що спеціально прямо щоб образити?
Ёшки_Матрёшки• 22 февраля 2023
Я перерастала общаться с кумой, она вела себя просто не возможно.
Все разговоры какой ее бывший козел, в соц сетях - все бабы курицы, одна я лебедь
Решила не общаться для своего спокойствия
Может быть автор тоже так себя ведёт?
Эскиз бесконечности
• 22 февраля 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Может быть автор тоже так себя ведёт?
Не було взагалі нічого такого, спілкувалися на тему як справи, дітей, чи якісь організаційні моменти життя за кордоном. Востаннє вона в січні була в Україні, питала мене чи нічого не потрібно передати. Потім я ще цікавилася як доїхали назад і на тому все.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 22 февраля 2023
Моя кума думає, що я теж просто так перестала спілкуватися. Насправді я дізналася, як вона мене обговорювала з іншою своєю кумою, яку я терпіти не можу, ну це і нас взаємне. Вийшло так, що коли в мене трапилася біда велика я здуру ляпнула дуже особисте тільки їй. Ніколи більше нікому не говорила. І коли та, друга кума, через деякий час щось огризнулася на цю тему, мене як під лід кинули. Ніяких розбірок я не влаштовувала, бо в самої не виставило сил тримати все в собі. Але з тою кумою більше не спілкувалася ніколи, не можна переповідати особисті речі, які тобі довірили в стані розпачу.
ОйЙой• 22 февраля 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Я теж з перших днів. Але спілкуватися з усіма стала менше. Спілкування по телефону ніколи не замінить живого спілкування. Ну не подобається мені телефоном! Телефоную раз на місяць або два, коли вже дуже сумно.
Эскиз бесконечности
• 22 февраля 2023
Ответ дляОйЙой
Ну повідомлення з ДН можна скинути
Невидимка Майя• 22 февраля 2023
ситуації різні бувають, просто не звертати увагу, це всього лише ДН, не питання життя і смерті. Ви ж не оцінюєте друзів по привітаннях ?
Эскиз бесконечности
• 22 февраля 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Це 2 ДН, так це неприємно
Смешнюча• 22 февраля 2023
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
В мене дуже схожа ситуація.
Тепер болить через те,що все таки це ж кума!Вона хрестила мого сина!Чи варто продовжувати хоч чкесь спілкування?
Ответ дляБерюковна
головне щоб з мамою відносини не зіпсувалися,а родичі то таке... Наприклад я і мої батькин е спілкуюмося з чоловіком двоюрідної сести,він сам з Сумської обл, але ще той сепар
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 22 февраля 2023
Ответ дляСмешнюча
В мене дуже схожа ситуація.
Та я не настільки віруюча, щоб хрестини для мене мале якесь сакральне значення. Куми для мене просто близькі люди, друзі. І спілкуюся тільки з друзями. А вона більше не друг.
Берюковна• 22 февраля 2023
Ответ дляІнно4каа
Мама, тоже не в себе,, в бучу не верю, наши солдаты не такие, у вас нацисты и ТД., Но я себя пересилила и поддерживаю связь на уровне,, как твое здоровье,,.
Чай не пью, только кофе• 22 февраля 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Я теж за кордоном, в мене тяжка депресія вже більш пів року
Клевотница• 22 февраля 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Значит, перестаньте ей писать первою
Берюковна• 22 февраля 2023
Ответ дляІнно4каа
це жах, пропаганді вірить більше ,ніж своїй донці ( як так їм мозг промили
Да,это тяжело осознавать. Но я над собой работала и решила,что они просто больны. Их надо лечить. Вы ж не обижайтесь на больного человека. Мне так легче.
Эскиз бесконечности
• 22 февраля 2023
Ответ дляКлевотница
Значит, перестаньте ей писать первою
Я їй не писала
Ответ дляБерюковна
я також такої думки , що ці люди не сповна розуму,їм потрібно лікуватися, але факт залишається фактом(
Пи Пи Пилюля• 22 февраля 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Інша країна
Нові знайомства
Нові захоплення
Нові інтереси
Нові знайомства
Нові захоплення
Нові інтереси
Совсем другая 2• 22 февраля 2023
Я теж перестала спiлкуватись. Вона залишилась у Марiуполi,каже що там усе гуд...говорила мени що ти покинула чоловика,а вона ни...
Эскиз бесконечности
• 22 февраля 2023
Ответ дляЗабыла что?
Сейчас не знаешь, уместны ли поздравления
Звичайно доречні