Фифачка• Изменено 22 февраля 2023
Вірус дав на тазовий суглоб.
Він (тазовий суглоб) мене і раніше турбував. Ну недовго і не сильно. Підозрюю в себе коксоартроз. Збиралась піти на аналізи і не встигла - захворіла. Тут вже відчула той суглоб нормально. Подзвонила лікарю, він призначив аркоксію. Подивилася інструкцію - трохи злякалася. Хто пив аркосію? Як ви після неї? Може краще ібупрофен чи мелоксікам?
СКИБИДЫШь• 22 февраля 2023
Я п´ю дарфен лонг при болях(там ібупрофен і парацетамол, в показаннях є больовий синдром при артриті. І на годин 8-9 без болю. Ну лікар не призначав його, сама почала пити
Фифачка
• 22 февраля 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
Якщо то тупо обезбол - то я краще потерплю. Терпіти можу. Мені треба запалення в суглобі зняти.
Слепок стопы• 22 февраля 2023
Ответ дляФифачка
Київ
Якби у Львові, то є толковий ревматолог.
Звернутись би Впм до декількох, щоб не допустити розвитку гіршого
Фифачка
• 22 февраля 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
До речі лікар моїймамі при РА призначив ібупрофен. Сказав - що то саме безпечне з НВПВ. Вона купляє американський. Він взагалі бомба ракета. Хоч і коштує багато:( Але каже, що з нашим - не йде ні в яке порівняння. Ну то просто до інформації. В неї ще пептична виразка, то вона шукала саме безпечне і дієве.
Фифачка
• 22 февраля 2023
Ответ дляСлепок стопы
Я вже зверталася пару років тому декілька разів (бдю). Наче все більш менш, але виліз той тазовий . І я все збиралася на аналізи і не встигла. ревмопроби ще були адекватні пару років тому:(. Одужаю і прожогом побіжу на аналізи а потім до лікаря. Поки ще можу бігати. Правда лікарі в нас дуже не компетентні.
Фифачка
• 22 февраля 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Пила Аркоксию от боли в спине, очень хорошо помог.
Дякую. Не так страшно як в інструкції, так?
Заела_пластинка• 22 февраля 2023
Ответ дляСлепок стопы
Порекомендуйте у Львові
Радикальная• 22 февраля 2023
Я пила аркоксію, здається місяць. Але в мене після операції було ускладнення і нічим больові відчуття не знімалися. Результатом була задоволена.
Але то в мене не суглоби були, після зростання складного перелому ліктя мені пластину виймали, а після операції я необережно зачепилася рукою і сильно її потягнула. Після цього був біль при кожному русі, не в суглобах, мрт так і не показало причини.
Фифачка
• 22 февраля 2023
Ответ дляРадикальная
Ого, місяць. Омез пили?
Радикальная• 22 февраля 2023
Ответ дляФифачка
Ого, місяць. Омез пили?
Вже не пригадую чи саме тоді пила, але назва препарату знайома.
Фифачка
• 22 февраля 2023
Ответ дляРадикальная
Дякую! Лікарі не завжди призначають, але ви дуже довго пили. Відчули б по жкт. То точно чимось захищали шлунок.
Радикальная• 22 февраля 2023
Ответ дляФифачка
Напевно справді пила щось для шлунку, бо загалом лікар такий, що перестраховується (наприклад після операції призначав флуконазол до антибіотика, то і для шлунку міг щось виписати).
Фифачка
• 22 февраля 2023
Ответ дляРадикальная
Так, нормальні лікарі проаписують. Мій також мені прописав. Завжди НВПВ (чи як їх там) п’ються з захистом
Клин_Кляйн• 22 февраля 2023
Ответ дляФифачка
Вообще нормально без побочек перенесла. Диклофенак переношу хуже.
Фифачка
• 22 февраля 2023
Ответ для__Jane__
Аркоксия это самое ’ безопастное’, что есть сейчас из группы препаратов противовоспалительных нестероидных. Я пила. Дозировка 90. Пила 21 день
Дякую! Вам допомогло?