Крім Норвегії яка вже вирішила не приймати чоловіків призовного віку, шо канєшно відповідає європейським правам і невіпенним свободам, Польша посилює закони для іностранців, тіпа якшо за два роки два навіть мілких правопорушення: проїхав превисивши 10 км чи отримав мандат за безбілетний проїзд. Депортація. Ну там така фігня по порушенням, шо просто.
Я їхала у поїзді з аеропорту ввечері і двом полякам перевіряючий простив проїзд 2 станцій фактично без білета, бо вони не розібрались у проїзді від Модліна до Варшави, бо це не 1 і не 2 стрефи. Короче, сказав: будьте уважні. То українця давно оштрафують і депортують.
Зговор європейських стран по видачі українців на війну. Уже відбувається на наших очах. Навіть попри права, свободи і невіпенну конституцію. Найдуть лазєйки всюди для рабів, ким усі ми для системи по суті являємся.
Инстагра_мерша• 1 час назад
Трошки навіть і правильно. Закони і правила треба виконувати. По-іншому не дійде. Українці звикли, що можна робити фігню всяку.
Тро Нью-Йорку• 1 час назад
А що дивує?
То ж зрозуміло, що поляки воювати не хочуть, а до цього йде
Замріяна• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Ну та й шо. Права і свободи - вони одні для всіх у благословенній Європі
К ним всегда будут относиться более благосклонно, чем к понаехавшим. Везде так
Инстагра_мерша• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Поляки роблять таку саму фігню.
Гостей які не вміють себе вести більше не запрошують. Це працює і щодо країн.
Пишу_граммотно!• 1 час назад
Меня интересует что у нас в Украине творится. Вот здесь настоящий беспредел с отловом людей.
КаваЗМолоком• 1 час назад
Ответ дляПишу_граммотно!
Беспредел - это превышение полномочий, а полномочий у них сейчас немерено. ’Иначе изнасилует бурят’
Война затянулась и наша верхушка ее завершать точно не собирается. Рыжий принц привез актуальный пакет наставлений для нашего маленького принца и выразил свое восхищение ’незламнистю пересичных’.
Люблю ВалЄру• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Тут навіть не в цьому справа, а в тому шо поляки самі признають, шо це зговор. За 10 км перевищення скорості давати мандат. Це смішно
Почему бы не ездить правильно? У меня муж вечно превышает. Вечнотштрафы. Обрадую его, что поедет назад
ФсеСама• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Так депортировать только мужчин или всех подряд?
Ростки жимолости• 51 минуту назад
Ответ дляlilul990
Поляки роблять таку саму фігню.
поляки у себе вдома)
Снегопадка• 48 минут назад
Ответ дляlilul990
Норвегия принимает всех. Просто по мужчинам 18-60 будут дольше и внимательнее изучать и решать.
А поляки… ничего нового я не увидела и не услышала. Надеюсь прилетит тем, кто кипятком писался от Польши и рассказывал, какие украинские фермера твари , поляков хотели надурить.
Таракашечка• 42 минуты назад
Ответ дляИнстагра_мерша
в ТГ написали. В ПОЛЬШЕ.
Украинец приехал пьяным за ребенком в сад со вторым ребенком 11 лет.
Изза перегара вызвали полицию ..Депортировали.
Впаяли 2 правонарушения - езда в пьяном виде и небезпека для ребенка 11 лет.
Ну не идиот?
И за 2 неправильные парковки тоже депортируют.(((((
Это только мужчин касается или женщин тоже?
Ну не идиот?
Снегопадка• 45 минут назад
Ответ дляТаракашечка
в ТГ написали. В ПОЛЬШЕ.
Ну не идиот?
У таких надо детей отбирать. Там и мамаша с мозгами не дружит.
ТаЕщеОптимистка• 44 минуты назад
Ну свої не навчили так поляки навчать. Бо наші звикли що море по коліно
Таракашечка• 43 минуты назад
Ответ дляСнегопадка
Знает, что пьяный, сел и рулит..(((
Мама - несчастная женщина. Жить с алкоголиком - врагу не пожелаешь.
А ось і я• 36 минут назад
Ответ дляlilul990
В цьому році взагалі правила жорсткіші стали. За телефон в руці 12 пунктів і 500 злотих, за проїзд на зелену стрілку без зупинки, здається теж 12 пунктів і 200 злотих штрафу, то саме зі знаком stop. За 10 кілометрів не чула, щоб штрафували. Буквально в неділю за мною їхала поліцейська машина, я їхала 50-54 км/год, обігнали😂
Області пітьми• 31 минуту назад
Ответ дляlilul990
прикольне у нас тут життя, згадуючи що ми також - Європа. (В усякому випадку-геоаграфічно)