На одного челлвека, чтобы жить нормально по среднеиу
Люблю море• 22 февраля 2023
Ответ дляІнно4каа
в залежності від регіону, для Києва мінімум 30000, щоб нормально жити 50000,в кожного ж свої забаганки, деяким і 10000 радість.....
Ну від 10 радості не дуже 😂
Olya-lya55• 22 февраля 2023
что в вашем понимании ’нормально’? уточните критерии, у каждого свое нормально
Люблю море• 22 февраля 2023
Ответ дляЛеска
з весни ел.ен планують в 4!! раза підвищення.
Ну будете прати раз в тиждень як в Європі
Люблю море• 22 февраля 2023
Ответ дляІнно4каа
це так) але для Києва взагалі не дуже....наприклад родичі с села, кажуть що 10000 це взагалі шикарна зп
Ага. Мільйон наче
Люблю море• 22 февраля 2023
Ответ дляІнно4каа
так вони так і вважають)
Ех. Тоді ми в багато разів мілліонерші
Люблю море• 22 февраля 2023
Ответ дляЛеска
готувати їду через раз ще можна та не опалюватися зимою.
У мене газ. Так що мимо
daiannaSan• 22 февраля 2023
Одно дело - хорошая и комфортная зп. А другое - реальная, которую сейчас зарабатывают.
Многие, кого я знаю, живут на 15, со скрежетом зубов. А все потому что работает один человек, а девушки с детьми дома, некуда их пристроить…
Люблю море• 22 февраля 2023
Ответ дляЛеска
до чого тут ви?
Не у всіх газ.
То будете платити. Є ще якийсь вихід?
Люблю море• 22 февраля 2023
Ответ дляdaiannaSan
На 15000 семья? Та ну
Люблю море• 22 февраля 2023
Ответ для_Твоя_подруга
Газ тоже подорожает
Значит так и будет. Хотели в Европу. Вот она, близко
Светик13_2012• 22 февраля 2023
Смотря какая семья, есть 1 ребенок а есть трое деток. На семью 2 взр. и двое деток нам нужно 50 000 - так чтобы нормально прожить месяц . Вопрос где их сейчас взять?
Люблю море• 22 февраля 2023
Ответ дляСветик13_2012
Заработать. Где ж еще. Два работающих родителя, вот и зарплата
daiannaSan• 22 февраля 2023
Ответ дляЛюблю море
На 15000 семья? Та ну
15-17, это зп одного человека. Вот я даже посмотрела сайты вакансий, сейчас актуально для меня. Ничего не увидела с нормальной зп, одни доставщики, таксисты, колл центры. Или узкопрофильные специалисты, но не все ж такие.
Люблю море• 22 февраля 2023
Ответ дляЛеска
ну то ж бо й воно, що варіантів нема. Але ви дуже не втішайтеся, слідом за ел.ен здорожчають всі енергоносії і все що до них підвязано.
Я давно не втішаюся, коли газ по 8 став і будинку 200 кв. То вже все одно, що по чому. Голодні і холодні не ходитимемо
Natalia505• 22 февраля 2023
Не знаю. Я зараз витрачаю дуже дофіга (заощадження). Зарплата мізерна. Тому все відносно. Тисяч хоча б 30 на родину було б за щастя.