Маргарита и Мастер• 23 февраля 2023

Мій смачнесенький дієтичний сніданок. Що у вас?

Хто тримає форму, тренується чи дієта ?
Я ще 45 хв кардіо встигла зробити))
Чучело-Мяучело• 23 февраля 2023
Ответ дляДон Пэдро
А не скоринка разве?
Це синоніми, можете перевіти у словничку, я вже писала вище: Шкоринка - це зменш.до шкорина - а це те саме, що скорина. Академічний тлумачний словник

Электричка• 23 февраля 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
А дрянь выгуливать не нужно, это та которая мурчит?
Ну якщо сракою читати то нужно )))
Электричка• 23 февраля 2023
Ответ дляВот Она Я
Кава. Не хочеться їсти ((
А каву таку який апарат робив?
Вот Она Я• 23 февраля 2023
Ответ дляЭлектричка
А каву таку який апарат робив?
Філіпс )
Электричка• 23 февраля 2023
Ответ дляВот Она Я
Філіпс )
Покажіть §якщо не влом…я все не можу опри ділитись
Як він вам? Як часто фільтр міняєте? Миючі спеціальні купували?
Электричка• 23 февраля 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Ага, виявилось, що це дуже просто) Сіль, перец і сама рибка. Я тепер з упаковки зовсім не можу їсти після того як сама почала солити.
Ще якщо додати цукор трошки то вообще буде огонь
Электричка• 23 февраля 2023
Ответ дляКошка Мурка
Це з останніх
вибачте але мені якось воно так
Вот Она Я• 23 февраля 2023
Ответ дляЭлектричка
Поки що нічого не можу сказати ) Користуюся менше місяця. Модель 2200 EP2230/10. Вибирала з недорогих і за відгуками
Интимная• 23 февраля 2023
Ответ дляВот Она Я
Філіпс )
Латте гоу?

Вот Она Я• 23 февраля 2023
Ответ дляИнтимная
Латте гоу?
Капучино )
Электричка• 23 февраля 2023
Ответ дляВот Она Я
Ну вона 18 тисяч не дуже дешево.. але в порівнянні то можливо
Скажіть а хімку для очистки ви купували ? Що не подобається ? якщо щось є
Интимная• 23 февраля 2023
Ответ дляЭлектричка
В мене PHILIPS LatteGo 4300 вже 5 місяців
Якщо ви про фільтр для води, то ще не міняла, але вже 20% пише. Тобто десь на пів року вистачає. Від накипу ще не чистила, не було потреби. А від кавового жиру купляла спеціальні таблетки, пару раз користувалася.
Электричка• 23 февраля 2023
Ответ дляИнтимная
Ви в загальному задоволені моделлю ?
Интимная• 23 февраля 2023
Ответ дляЭлектричка
Ви в загальному задоволені моделлю ?
Так, дуже.
Вот Она Я• 23 февраля 2023
Ответ дляЭлектричка
Дешевші моделі з вбудованим капучинатором. Усі подруги сказали категорично - не брати таке. Тільки зі зйомним, який легко мити. Для чистки поки нічого не купила. Ще не вивчила тему. Все подобається поки що ) Програм мало, але попитала всіх, у кого є, більшістю не користується ніхто.
Вот Она Я• 23 февраля 2023
Ответ дляИнтимная
Латте гоу?
Ні, інша модель ) Тільки доперла, про що ви спитали 😂
Копирайторша• 23 февраля 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
А Вы не в курсе, что стОлько есть как раз таки и можно только в первой половине дня. Хуже, когда вечером
Я съедаю утром еще больше, но следующий перекус с 15.00 и в 18.00 ужин. После этого ничего не ем уже вообще
А вы не в курсе что последнее слово за количеством калорий, а время приема то уже ньюансы? И если у вас перебор, то ешьте его хоть в 6 утра, но все равно будет лишний вес.
Копирайторша• 23 февраля 2023
Ответ дляКошка Мурка
Це з останніх
Красивые фотки. Позвольте поинтересоваться чем обусловлено ваше такое увлечение едой? Выкладка и фотографировпние потом?
Яжемать Мне можно• 23 февраля 2023
Ответ дляКапитанша
Выпила кофе , взяла вкусных пакетиков и обратно легла под одеялко.
У вас шикардос! Мне такое нравится

Интимная• 23 февраля 2023
Ответ дляЭлектричка
Ви в загальному задоволені моделлю ?
Люблю капучино з малою кількістю молока, щоб міцніший був. Подобаєьться, що можна регулювати кількість кави і молочної піни.
Кошка Мурка• 23 февраля 2023
Ответ дляКопирайторша
Зараз працюю з дієтологом, щоденно фотографую та звітую їй.
Повелительница лампочек• 23 февраля 2023
Люблю_смаколики• 23 февраля 2023
Ответ дляКопирайторша
Я за день скидываю те калории, которые наедаю утром. У меня минимум 15.17.000 шагов в день и 59 кг при росте 169👌Главное, больше двигаться, не переедать вечером и не есть много сахара и булок
Наивная Хо• 23 февраля 2023
Ответ дляViktoryjaG
Доброе утро, у меня сегодня плотный завтрак, весь день в разъездах
ого, скільки ікри😋 мабуть грам 100
Lennochka• 23 февраля 2023
Неужели никак без этого 🥑...
Lennochka• 23 февраля 2023
Ответ для100pudov
Як можна з ранку їсти цибулю? Ви потім цілий день ні з ким не спілкуєтесь?
О существовании жевательных резинок не слышали?
Lennochka• 23 февраля 2023
Ответ дляЧавонадо
Лук на завтрак?
У меня фреш из манго пока только
Кроме лука еды другой не видно?
Бабочки в моём животе• 23 февраля 2023
Ответ дляБорец за справедливость
Ну не знаю, мне с белым вкуснее
Мне тоже с белым вкуснее. С черным ем селедку матиас.
Но, икру не ела с 2014 года. А до того, конечно, на все праздники и без оных.
Tatyana-coffee• 23 февраля 2023
Молодець. Я таке тільки на обід чи вечерю.
Зранку кава з булкою, сиром і кашки трошки.
Мдаа• 23 февраля 2023
Ответ дляLennochka
Неужели никак без этого 🥑...
почему многие так плохо относятся к авокадо? ну может нравится по вкусу..