Как вы, крошки мои? Чем сегодня будете заниматься?
Ответ дляZelenkа
Мама ще і діставала по знайомим, важко було дістати ту книгу. Там трешачок з першої сторінки.
В мене є...треба було сісти порозв´язувати, коли світло вимикали
, а не художню читати, ще собі лишила таблиці Брадіса, син так і не зрозумів, що то за волшебне таке
Kyivlyanochka• 23 февраля 2023
Ответ дляfrumoasa17
А мені одразу сподобалася. Потім ще хімія♥️. Так я і отримала біологічну(біохімія) освіту, а також навчалася на прикладній математиці. А зараз мені пропонують займатися чим хочу та не працювати
Майже колеги, я біотехнолог, обожнюю всі види хімії з першого уроку в школі
a.ostroverh• 23 февраля 2023
И сканави был
И ещё какая-то, помню обложка такого цвета невнятного, и задачу про теннисный шарик, который в углу зажал большой мяч...
И по специальности инженер-конструктор... И вот до сих пор жду, когда оно все мне пригодиться
Терпеть не могла математику и все остальное
Сестры Гримм• 23 февраля 2023
Ответ дляfrumoasa17
Святі жінки. Нє, я в школі була легковажна, дуже творча. Тому з точними науками не товарищувала. Зате мови - моє все.
ДевушкаЛав• 23 февраля 2023
Ответ дляsobacura
Пишуть, що якщо і буть то не великкі.
На День Незалежності ж по моєму нічого не було? Але нас також дуже лякали.
Сподіваюсь, що взагалі нічого не буде
frumoasa17• 23 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
У нас так розділили після 5-го класу. Мова і так була не коньком моєї школи і не є досі.
У нас так після 9 класу. Думаю це було покарання за мій характер та не покорність
frumoasa17• 23 февраля 2023
Ответ дляKyivlyanochka
Хімія це назавжди. Досі можу читати деякі цікаві статі.
Kyivlyanochka• 23 февраля 2023
Ответ дляfrumoasa17
Я теж, і різні дослідження, але я і працюю за фахом вже майже 15 років. Добре, коли хобі це і є твоя професія :)
frumoasa17• 23 февраля 2023
Ответ дляСестры Гримм
У мовах тільки граматика кульгає у мене.
Ответ дляfrumoasa17
Ой, я про іноземні мала на увазі)))
Непокірність - то прояв характеру. Зазвичай вчителі таке не люблять. Я тут якось в коментарях з вчителюгою стикнулась, совок живе і досі.
Сестры Гримм• 23 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Насправді, дуже цікава штука, просто нею потрібно заохотити. А у нас більшість вчителів тупі інертні.
Ой в нас такий вчитель був - відбив бажання, якого і так не було багато. В нас майже і не було математики - мене це і врятувало. Не знаю, змогла б я її все ж таки зрозуміти, якщо був би адекватний вчитель.
Ответ дляСестры Гримм
В мене хімія так. Ну от для математиків цікава ж повинна бути? А відвернуло.
frumoasa17• 23 февраля 2023
Ответ дляKyivlyanochka
Я не працюю. Переметнулася у бік програмування. Зараз тимчасово і від цього відійшла.
frumoasa17• 23 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Ой, я про іноземні мала на увазі)))
Хімічка взагалі мене могла відправити гуляти з уроку