Просто я• 23 февраля 2023

Просто пообщаться. Хвылювалочка.

Как вы, крошки мои? Чем сегодня будете заниматься?
Алёна-01• 23 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Або вчителька не дала старту і основи, не зацікавила.
Я ні фізику, ні хімію, ні алгебру/геометрію нормально не розуміла.
Мені б почитати... Література, історія
tascka• 23 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Насправді, дуже цікава штука, просто нею потрібно заохотити. А у нас більшість вчителів тупі інертні.
В мого малого 7 клас, вже третя вчителька з алгебри, 85 років , це треш. Діти нічого не розуміють (
Я намагаюся вдома пояснювати, то вона говорить, що я не правильно йому пояснюю
Треба шукати репетитора(
mmi583@mail.ru• 23 февраля 2023
З ранком всіх. У мене останні 2 дні навчання. Цікаво, але я не висипаюсь страшенно. Хочу впасти в сплячку.
Всім гарного дня. І спокійного!
ok1904• 23 февраля 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Всім гарного дня. І спокійного!
класно
Zelenkа• 23 февраля 2023
Ответ дляfrumoasa17
Хімічка взагалі мене могла відправити гуляти з уроку
Що і треба доказати. Хімію викладають похабно і через сраку вже десятки років.
автор Просто я • 23 февраля 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Всім гарного дня. І спокійного!
И вам доброго утра. Ничего, гормоны. Не переживайте, дальше ещё хуже будет
Сестры Гримм• 23 февраля 2023
Ответ дляfrumoasa17
У мовах тільки граматика кульгає у мене.
Ну на мові я тільки стала писати, тому помилок купа. Школа в нас була російська. Українська була лише раз на тиждень. І то вчитель була у віці, постійно хворіла. Англійська непогано в мене йшла. Все мрію зараз сісти і самостійно позайматися (але ж лінь клята).
mmi583@mail.ru• 23 февраля 2023
Ответ для Просто я
Ну капец, Ви мало того що не хочете мене просвітити до чого готуватись, ще й підколюєте
Просто Галюня• 23 февраля 2023
І я в душі математик, навіть чоловікові на заочному навчанні всі контрольні робила, тепер в бухгалтерії все звичайно призабула, але і синові до 9 класу могла щось підказати..нашим дітям важливо щоб вчитель викладав цікаво, самі гризти камінь науки вони не хочуть..
tascka• 23 февраля 2023
Ответ дляАлёна-01
Мені б почитати... Література, історія
Я теж в школі таке любила, але батьки сказали вступати в будівельний вуз. О, там було весело) Грошей не вистачало за все платити, прийшлось вчити)
автор Просто я • 23 февраля 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Да
Zelenkа• 23 февраля 2023
Ответ дляАлёна-01
Мені б почитати... Література, історія
То за фізику купіть на барахолці ’Занимательную физику’ Перельмана і ще математику заодно.
Мені досі тих знань вистачає, щоб чудо-чудноє щодня не стрічати
Сестры Гримм• 23 февраля 2023
Ответ дляПросто Галюня
Я вже починаю себе почувати дурепою. У всіх з математикою ок було
автор Просто я • 23 февраля 2023
Ответ дляСестры Гримм
Не у всех
Сестры Гримм• 23 февраля 2023
Ответ для Просто я
Не у всех
Ідіть, я вас обійму
frumoasa17• 23 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Ті хто себе поводив так як вона вважала непотрібно, то тих вона знаннями давила. Пояснювати та заохочувати не вміла, а тільки щоб ходили до неї на приватні уроки. Мене було важко задавити. Ось вона і відправляла.
автор Просто я • 23 февраля 2023
Ответ дляСестры Гримм
Ідіть, я вас обійму
Бегу
Zelenkа• 23 февраля 2023
Ответ дляtascka
Треба шукати репетитора(
А простіше взяти ще пару мам і піти до директора. Якесь досиджує до пенсії, понабирало подружок мами. НЕ БІЙТЕСЬ ЩОСЬ КАЗАТИ!
Зрозумійте, це система. Там просто треба дати скаргу!
Сестры Гримм• 23 февраля 2023
Ответ для Просто я
Бегу
Моє ви сонечко! А то позбиралися тут математики. Ти диви які розумні
Алёна-01• 23 февраля 2023
Ответ дляСестры Гримм
Не у всіх))
автор Просто я • 23 февраля 2023
Ответ дляСестры Гримм
Я ещё ни физики не знаю, ни химии.. Сижу, читаю этих людей и плачУ
Алёна-01• 23 февраля 2023
Ответ дляtascka
Хороша мотивація вчитися
Zelenkа• 23 февраля 2023
Ответ дляfrumoasa17
Наша просто була нецікава. А ми вже не совкові, це перша половина 90-х.
Сестры Гримм• 23 февраля 2023
Ответ дляАлёна-01
Не у всіх))
tascka• 23 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Вже написали заяву на ім´я директора, чекаємо результату
Сестры Гримм• 23 февраля 2023
Ответ для Просто я
Як ми з вами вижили в тій школі, не уявляю. В мене ще й атестат гарний - бо я в малювала постійно якісь плакати на різні теми. То довелося мені поставити гарні оцінки.
автор Просто я • 23 февраля 2023
Ответ дляtascka
Молодцы. Как будет результат, напишите нам, интересно.
sobacura• 23 февраля 2023
Ответ дляtascka
Фото кухні в студію) Багатьом це актуально)
Кухня, зараз це лише кімната )) з меблями печаль. Та й не тільки з меблями, скатертину поклала, бо на столі також сліди пожежі, вікна не завішені нормально, бо ще не придумала що я хочу. Коротше якось так.
frumoasa17• 23 февраля 2023
Ответ дляСестры Гримм
У мене українська друга рідна мова, тому і помилки є теж. У вас раз на тиждень, а мене 5 разів і 3 чи 4 літератури. Англійську я вивчала на курсах, з репетитором, також на курсах закордоном. Тато відправляв і я була не проти. Ось так у мене знання 4 мов з´явилось. П´яту нідерландську вже сама вчила/вчу. Деякий час планувала емігрувати туди, але передумала
автор Просто я • 23 февраля 2023
Ответ дляСестры Гримм
У меня тоже аттестат не плохой. Только за что, до сих пор не знаю