Как вы, крошки мои? Чем сегодня будете заниматься?
Ответ дляZelenkа
Насправді, дуже цікава штука, просто нею потрібно заохотити. А у нас більшість вчителів тупі інертні.
В мого малого 7 клас, вже третя вчителька з алгебри, 85 років , це треш. Діти нічого не розуміють (
Я намагаюся вдома пояснювати, то вона говорить, що я не правильно йому пояснюю
Треба шукати репетитора(
mmi583@mail.ru• 23 февраля 2023
З ранком всіх. У мене останні 2 дні навчання. Цікаво, але я не висипаюсь страшенно. Хочу впасти в сплячку.
Всім гарного дня. І спокійного!
Сестры Гримм• 23 февраля 2023
Ответ дляfrumoasa17
У мовах тільки граматика кульгає у мене.
Ну на мові я тільки стала писати, тому помилок купа. Школа в нас була російська. Українська була лише раз на тиждень.
І то вчитель була у віці, постійно хворіла. Англійська непогано в мене йшла. Все мрію зараз сісти і самостійно позайматися (але ж лінь клята).
mmi583@mail.ru• 23 февраля 2023
Ответ для Просто я
И вам доброго утра. Ничего, гормоны. Не переживайте, дальше ещё хуже будет
Ну капец, Ви мало того що не хочете мене просвітити до чого готуватись, ще й підколюєте
Просто Галюня• 23 февраля 2023
І я в душі математик, навіть чоловікові на заочному навчанні всі контрольні робила, тепер в бухгалтерії все звичайно призабула, але і синові до 9 класу могла щось підказати..нашим дітям важливо щоб вчитель викладав цікаво, самі гризти камінь науки вони не хочуть..
Ответ дляАлёна-01
Я ні фізику, ні хімію, ні алгебру/геометрію нормально не розуміла.
Мені б почитати... Література, історія
Я теж в школі таке любила, але батьки сказали вступати в будівельний вуз. О, там було весело) Грошей не вистачало за все платити, прийшлось вчити)
Ответ дляАлёна-01
Мені б почитати... Література, історія
То за фізику купіть на барахолці ’Занимательную физику’ Перельмана і ще математику заодно.
Мені досі тих знань вистачає, щоб чудо-чудноє щодня не стрічати
Сестры Гримм• 23 февраля 2023
Ответ дляПросто Галюня
Я вже починаю себе почувати дурепою. У всіх з математикою ок було
frumoasa17• 23 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Що і треба доказати. Хімію викладають похабно і через сраку вже десятки років.
Ті хто себе поводив так як вона вважала непотрібно, то тих вона знаннями давила. Пояснювати та заохочувати не вміла, а тільки щоб ходили до неї на приватні уроки. Мене було важко задавити. Ось вона і відправляла.
Ответ дляtascka
Треба шукати репетитора(
А простіше взяти ще пару мам і піти до директора. Якесь досиджує до пенсії, понабирало подружок мами. НЕ БІЙТЕСЬ ЩОСЬ КАЗАТИ!
Зрозумійте, це система. Там просто треба дати скаргу!
Сестры Гримм• 23 февраля 2023
Ответ для Просто я
Бегу
Моє ви сонечко! А то позбиралися тут математики. Ти диви які розумні
Ответ дляfrumoasa17
Наша просто була нецікава. А ми вже не совкові, це перша половина 90-х.
Сестры Гримм• 23 февраля 2023
Ответ для Просто я
Я ещё ни физики не знаю, ни химии.
. Сижу, читаю этих людей и плачУ
Як ми з вами вижили в тій школі, не уявляю. В мене ще й атестат гарний - бо я в малювала постійно якісь плакати на різні теми
. То довелося мені поставити гарні оцінки.
frumoasa17• 23 февраля 2023
Ответ дляСестры Гримм
У мене українська друга рідна мова, тому і помилки є теж. У вас раз на тиждень, а мене 5 разів і 3 чи 4 літератури. Англійську я вивчала на курсах, з репетитором, також на курсах закордоном. Тато відправляв і я була не проти. Ось так у мене знання 4 мов з´явилось. П´яту нідерландську вже сама вчила/вчу. Деякий час планувала емігрувати туди, але передумала