Как вы, крошки мои? Чем сегодня будете заниматься?
Сестры Гримм• 23 февраля 2023
Ответ дляfrumoasa17
У мене українська друга рідна мова, тому і помилки є теж. У вас раз на тиждень, а мене 5 разів і 3 чи 4 літератури. Англійську я вивчала на курсах, з репетитором, також на курсах закордоном. Тато відправляв і я була не проти. Ось так у мене знання 4 мов з´явилось. П´яту нідерландську вже сама вчила/вчу. Деякий час планувала емігрувати туди, але передумала
нічого собі! Та ви молодець!
Ответ дляsobacura
Кухня, зараз це лише кімната )) з меблями печаль. Та й не тільки з меблями, скатертину поклала, бо на столі також сліди пожежі, вікна не завішені нормально, бо ще не придумала що я хочу. Коротше якось так.
З оновтенням! Це так приємно відчувати себе в новому.
Сестры Гримм• 23 февраля 2023
Ответ для Просто я
У меня тоже аттестат не плохой. Только за что, до сих пор не знаю
Може очі гарні?
frumoasa17• 23 февраля 2023
Ответ дляСестры Гримм
нічого собі! Та ви молодець!
Моєї заслуги майже немає. По факту тільки 1-2 іноземні. Румунська, українська та російська це з дитинства. Це не рахується.
Сестры Гримм• 23 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Я тоже того
Физ мат
Кількість математиків росте.
Піду зроблю тему від чого міряти устілки. Від 0 чи 1. Трохи підніму свою самооцінку

a.ostroverh• 23 февраля 2023
Ответ дляsobacura
це дєвочка )
Наши девченки как Инь и Янь)
Ещё и взгляд у обеих такой, добрый)))