Тетяна23• 23 февраля 2023

Бачили новину, що в бік Чернігівської області суне колона?

Що думаєте з цього приводу?
Щось трохи лячно стає...
LudaSHS• 23 февраля 2023
Ответ дляrybka21
Ну ще ж на Волинь
Ага и потом на Одессу...
Читала этот путь ’ ходаков’
автор Тетяна23 • 23 февраля 2023
Ответ дляН-усик
я с Вами, благодаря ему Одесса не тронута
У нього є телеграм канал?
vikahma09• 23 февраля 2023
Вас як послухаєш, то можна відкривать шампанське, бо все так за.бісь. Всі просто істеричні, просто розганяють, мобіки тупі, ракет немає, снарядів немає, які колони, яка авіація. А потом « ой» мы просто за економику переживали! Уже було таке рік назад, ні?
rivara• 23 февраля 2023
Ответ дляUnmistakable
Вы стебетесь? Народ выбрал мера более чем 80%, а наша доблестная власть одним указом все перечеркнула. И знают же прекрасно, сейчас никто не пойдет на митинг.
Нет, просто доверяю нашим воинам. Может ошибаюсь. Не знала о том что там мер достойный и что у него тёрки с властью.
Lady luck21• 23 февраля 2023
Ответ дляvikahma09
ну да, вон уже поездки в крым обсуждают... сегодня буданов уже такого не говорит...
РойЛеля• 23 февраля 2023
Ответ дляLady luck21
Так, вже говорить є всі шанси до кінця літа...
А в тому ж інтерв´ю навіть було до літа
РойЛеля• 23 февраля 2023
Ага, суне, наче татарва, раз два
LudaSHS• 23 февраля 2023
Повітряне командування «Центр» застерігає громади Сумщини, Чернігівщини та інших областей від фотографування, відеофіксації чи розповсюдження інформації про переміщення техніки та особового складу ЗСУ. Це може зашкодити виконанню поставлених завдань.
kopi• 23 февраля 2023
Ответ дляВаш психолог
Це провокаційний канал!
Вийдіть звідти негайно!
Тобто?, теж його читаю. А норм який?
owl62• 23 февраля 2023
Ответ дляSanechko
Лука- хитрий таракан. До останнього буде утримуватися від війни
Він ще буде з себе жертву рашиської окупації вдавати
Lena24101987• 23 февраля 2023
А може таке бути , щоб ми на білорашку пішли? Ну а що? Щоб скинути їх владу? Вона слабкіша за рашку і люди там не мріють нас стерти, один лука і його воїни
Тільки не накидуйтесь на мене. Це якісь божевільні мрії (
Безникая• 23 февраля 2023
Ответ дляLady luck21
Сейчас смотрю интервью Марченко, говорит пойдут как и год назад... и с Будановым смотрю вышло интервью...
Можно ссылку на видео? На какие числа?
Безникая• 23 февраля 2023
Ответ дляLady luck21
https://youtu.be/9-50ibgSkgM
Спс, уже нашла ваш ответ
Фернанда• 23 февраля 2023
Ответ дляLena24101987
на халеру они нам упали?
Lena24101987• 23 февраля 2023
Ответ дляФернанда
на халеру они нам упали?
Немає луки-немає підтримки раші, і люди хотіли іншого президента
Фернанда• 23 февраля 2023
Ответ дляLena24101987
какое нам дело до тех людей? у нас свои люди есть и о них надо думать, а о не белорусах.
еще чего не хватало, ’ложить’ наших воинов ради чужого народа!
Lena24101987• 23 февраля 2023
Ответ дляФернанда
Ой, ну ладно з тими людьми
Але прибравши пюрера можна було б прибрати союзника раші
Фернанда• 23 февраля 2023
Ответ дляLena24101987
Ой, ну ладно з тими людьми
да прям, вот на лукашенко война держится?!
AHetfield• 23 февраля 2023
Ответ дляLena24101987

І покласти за це наших воїнів? Стати країною-агресором? Заради чого?
Ви довго думали перш, ніж таке написати?
Читака• 23 февраля 2023
Ответ дляAHetfield

Мені здається, що взагалі не думала
Lena24101987• 23 февраля 2023
Ответ дляAHetfield

Не подумала((( реально станемо агресорами…
Xenia_KV• 23 февраля 2023
Ответ дляLena24101987
1. Думай, що кажеш.
2. Не говори того, чого не думаєш.
3. Не все, що думаєш говори.
П.С Може колись у житті вам знадобиться
il-mari• 23 февраля 2023
Ответ дляLena24101987
там багато люде підтримують рашку...
Sanechko• 23 февраля 2023
Ответ дляowl62
Хитрий таракан, повторюю!
Але дякуймо йому, що так мудро ’ цілує дупу’ путлу
AHetfield• 23 февраля 2023
Ответ дляLena24101987
Розумію, що ви не подумавши це все написали і все це в «порядке бреда», але реально це якісь фантазії безпечної бульбашки марафону.

Мені здається, що ми так розслабили булки, що думаєм, що вже перемогли і воїни наші безкінечні. Почитайте азовця Богдана Кротевича. Дуже отрезвляє.
_Olka_• 23 февраля 2023
Ответ дляВаш психолог
Мадяр
45 бригада
Київський движ
Звертайте увагу на мову канала!
’Киевский движ’ особенно
Sanechko• 23 февраля 2023
Ответ дляLena24101987
Маємо- Луку.
І-слабу армію в Білорусі.
..
Які висновки?
Sanechko• 23 февраля 2023
Ответ дляLena24101987
Додам.
І маємо ворога- рашку
Лидия V• 23 февраля 2023
А колону Ви бачили?
Що Ви вкидуєте сюди?
Renesmeе 16• 23 февраля 2023
Ответ дляLady luck21
Ви щось пропустили, Буданов сьогодні це по радіо говорив у Криму , що скоро окуповані з’єднаються із Україною ненькою , що чекайте і готуйтесь