Тетяна23• 23 февраля 2023

Бачили новину, що в бік Чернігівської області суне колона?

Що думаєте з цього приводу?
Щось трохи лячно стає...
Renesmeе 16• 23 февраля 2023
Ответ дляvikahma09
Вас як послухаєш, то можна відкривать шампанське, бо все так за.бісь. Всі просто істеричні, просто розганяють, мобіки тупі, ракет немає, снарядів немає, які колони, яка авіація. А потом « ой» мы просто за економику переживали! Уже було таке рік назад, ні?
Ні давайте будемо сходити з розуму бо проїхало 10камазів. Не рівняйте рік тому, коли біля кордонів стояло 200тис професійних воєнних, нова кацапська техніка, десант і ми голі босі простоволосі без зброї і пво
Lena24101987• 23 февраля 2023
Ответ дляSanechko
Додам.
І маємо ворога- рашку
Він і так наш ворог( причому придурошний
Lady luck21• 23 февраля 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Ви щось пропустили, Буданов сьогодні це по радіо говорив у Криму , що скоро окуповані з’єднаються із Україною ненькою , що чекайте і готуйтесь
Это вы что то пропустили, перед нг он говорил что в конце мая ЗСУ зайдут в Крым. Сегодня о сроках никто не сказал. Смотрите сегоднешнее интервью а не вброс о радио...
Renesmeе 16• 23 февраля 2023
Ответ дляLady luck21
І що він в сьогоднішньому інтерв’ю змінив свою думку? Чи це ви за нього вирішили ?
Lady luck21• 23 февраля 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Посмотрите сначала потом умничать будете
Renesmeе 16• 23 февраля 2023
Ответ дляТетяна23
Автор тут, але ж хіба можна нормально спілкуватися? Більшість тільки обсир...є.
Вам уже писали створюйте свою тему хвилювалочку і там пишіть а не кошмарите всіх, ааа Байден сказав буде важко, аа посольство, аа що буде в січні лютому, аа плакати по Москві
Renesmeе 16• 23 февраля 2023
Ответ дляLady luck21
Я вам задала пряме питання, як до людини яка дивилась інтерв’ю, Буданов сказав що тепер терміни закінчення війни невідомі ?
Lady luck21• 23 февраля 2023
Ответ дляRenesmeе 16
невідомі
Nature is a miracle• 23 февраля 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Вже у твіттері прочитала від військових, що це іпсо, через те, що вони на кордоні окопуються. Які колони.
Лидия V• 14 марта 2023
А чого сюди вкидати, хто куди їде? Країна воює, нащо це тут обговорювати?