Що думаєте з цього приводу?
Щось трохи лячно стає...
Lena24101987• 23 февраля 2023
Сьогодні ж 23 свято в них, сеча б’є в голову(((
Провокації, щоб потім сказати «ага-ага»
Только что эта новость разлетелась по всем каналам:
Разведка зафиксировала движение российских колонн в направлении Черниговской области: готовят провокацию, - ОК ’Північ’
Колонна без знаков распознавания и с живой силой, одета в пиксель, похожий на форму ВСУ. Силы обороны держат ситуацию под контролем.
Чашечка кофе• 23 февраля 2023
Ничего серьёзного не будет. На том направлении нету и не будет в ближайшее время какого-то наступательной группировки
Іринка1981• 23 февраля 2023
Ответ дляВаш психолог
Це провокаційний канал!
Вийдіть звідти негайно!
А який не провокаційний?Може підкажете?
Чашечка кофе• 23 февраля 2023
Ответ дляВаш психолог
Це провокаційний канал!
Вийдіть звідти негайно!
Это заявление ок Північ
Чашечка кофе• 23 февраля 2023
Ответ дляТетяна23
І Чаус теж здається написав
UPD: Аби запобігти викривленню інформації:
Це попередження про МОЖЛИВІ провокації ворога, а не про якісь дії, що звершилися.
Це дії нашого командування наперед
bespe4na_mavpa• 23 февраля 2023
Ответ дляnatlili
Лачен тоже уже написал
А он вбросы не пишет
Можно ссылку на канал?
Ваш психолог• 23 февраля 2023
Ответ дляТетяна23
Порадьте який канал читати
Мадяр
45 бригада
Київський движ
Звертайте увагу на мову канала!
45 бригада
Київський движ
Звертайте увагу на мову канала!
Юлька-кисулька• 23 февраля 2023
русня переоделась в наш пиксель и едет в сторону белорашки, сто пятая попытка нападения на картопляников нами, и что вас так напрягает автор, вы за границей?
Готуйтеся до того, що до березня буде дуже багато новин подібних, більшість з них можуть залишитися просто новинами, тож бережіть психіку, одразу ніякої паніки. Також розуміти, що може відбутися будь що, ми на поготові! Тож зараз не час лякатися, фінальна битва, як то кажуть з усіх кутків...війна не може стояти на місці, тож щось буде відбуватися, сподіваюся наш контрнаступ не за горами, але противник теж може спробувати різні варіанти. В будь-якому разі нам в тилу потрібно підтримувати оптимістичний настрій, це найменьше, що ми можемо зробити!!! Відставити паніку, включити внутрішній сонячний генератор, повірте, цей загальний настрій дуже впливає!!