Онанимный пользыватель• 23 февраля 2023
Водійське посвідчення за кордоном?
Хто перездавав екзамени за кордоном, з яким рівнем мови вдалося все здати?
Онанимный пользыватель
• 23 февраля 2023
Ответ дляАдеКВАтная
Зачем пересдавать?
Меняют свидетельство и все
Ні, не міняють , українські дійсні лише тимчасово
АдеКВАтная• 23 февраля 2023
Ответ дляОнанимный пользыватель
Как не меняют, если меняют.
Польша.
Онанимный пользыватель
• 23 февраля 2023
Ответ дляАдеКВАтная
Как не меняют, если меняют.
Польша.
Не Польща
Девушка Прасковья• 23 февраля 2023
Ответ дляАдеКВАтная
Зачем пересдавать?
Меняют свидетельство и все
Не во всех странах
Онанимный пользыватель
• 23 февраля 2023
Ответ дляМатрёна
Приедьте в Польшу и поменяйте. Дешевле обойдется и нервов меньше.
Я живу в іншій країні , до чого тут Польща
АдеКВАтная• 23 февраля 2023
Ответ дляОнанимный пользыватель
В Германии так же
АдеКВАтная• 23 февраля 2023
Ответ дляОнанимный пользыватель
Где вы живете?
Мама девчонок• 23 февраля 2023
Автор, думаю усе залежить від країни. В Канаді (Онтаріо) правила можна здавати російською мовою. Є така опція. Щодо водіння - подивіться відео драйв-тестів на ютубі. Так зможете розуміти команди інструктора. Вони як правило стандартні.
Матрёна• 23 февраля 2023
Ответ дляОнанимный пользыватель
Я про це і писала. Простіше і швидше приїхати до Польщі і просто обміняти, а не перездавати. Якщо ви в Європі звичайно.
Онанимный пользыватель
• 23 февраля 2023
Ответ дляМатрёна
На якій підставі? Я не маю жодного відношення до Польщі
Матрёна• 23 февраля 2023
Ответ дляОнанимный пользыватель
І що? В мене донька нещодавно приїхала з Прибалтики і обміняла тимчасові на постійні. Вранці здала, ввечері вже були готові. Наступного ранку забрала і поїхала назад.
Девушка Прасковья• 23 февраля 2023
Ответ дляМатрёна
В Польше продлевают украинские водительские права до конца этого года, но не обменивают
культУра• 23 февраля 2023
Я с В2 не рискнула сдавать на механику, потому что кроме вождения надо инструктору ответить на вопросы «покажи, как; расскажи , как». Понимаю, что надо минимум 2 мес похоронить на подготовку. Поменяла свои на автомат (есть такая опция) и купила машину автомат.
Матрёна• 23 февраля 2023
Ответ дляДевушка Прасковья
Почитайте на сайте, обменивают.
Королева Сарказма• 23 февраля 2023
Ответ дляОнанимный пользыватель
шукайте школу,де є інструктори,які говорять російською,або мовою,яку Ви знаєте.
Онанимный пользыватель
• 23 февраля 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Нема, можна лише французькою здавати
Королева Сарказма• 23 февраля 2023
Ответ дляОнанимный пользыватель
Нема, можна лише французькою здавати
років 5 назад син здавав англійською,але в Німеччині.може,шукайте настирливіше.теорію здав відразу,а з водінням була купа проблем:виявилось,що інструктор не знає англійської,хоч вибрана,була,школа з можливістю вчитись англійською.так вони і катались().не здав двічі,залишалась одна можливість.шукав школу з російською мовою,і лише тоді здав(.
Сыро_Ежка• 23 февраля 2023
Ответ дляАдеКВАтная
В Германии так же
Расскажите пожалуйста, где в Германии меняют украинские права на европейские без сдачи экзаменов?
Девушка Прасковья• 23 февраля 2023
Ответ дляСыро_Ежка
Нигде не меняют, как и во всех европейских странах.
Онанимный пользыватель
• 23 февраля 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Французи не признають інші мови